Більшість столичних шкіл розпочнуть навчання офлайн

Влада столиці наголошує, що школи готові до нового навчального року в різних форматах

Більшість столичних шкіл розпочнуть навчання офлайн

138 тисяч зі 180 тисяч столичних школярів розпочнуть новий навчальний рік у режимі офлайн.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, у столиці всі школи готові до нового навчального року в різних форматах, але в режимі офлайн зможуть прийняти учнів лише ті, де є укриття або такий об’єкт є поруч у пішій доступності.

«Наразі школи, у яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тисяч осіб, а заяви про очне навчання дітей написали 138 тисяч батьків. Треба зауважити, що кількість місць в укриттях різних шкіл коливається, тому одночасно в очному навчальному процесі можуть брати участь педагоги та школярі кількістю не більшою, ніж місткість укриття», – зазначає Мондриївський.

Кожен навчальий день буде починатися з нагадування учням про заходи безпеки під час оголошеної тривоги.

Також чиновник наголосив, що обравши один із типів навчання для дитини, батьки мають змогу змінити його.

«У цих реаліях ми маємо бути максимально гнучкими та своєчасно реагувати на потреби громади. Ми даємо змогу обрати не тільки між онлайн чи офлайн навчанням, а й застосувати індивідуальний підхід, що особливо важливо для дітей, які перебувають за кордоном і відвідують ще й місцеві школи. Онлайн навчання можливе і в класах, де діти навчаються очно», – зазначив Мондриївський.

Освіта.ua
30.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хмельницький
Це рівно не на довго. Або до першого прильоту або до карантину. А по лікарнях від тепер б’ють на сполох і чекають дуже важкого штаму ковіду. Говорять, що гірше чуми. Вчителі просять наказ МОНУ про перехід на електронний документообіг. У нас вже не має такого закладу освіти щоб не було Інтернету. Так само не має вчителя, який не має гаджета і комп’ютера. Пора відмовлятися від мукулатури.
Учитель
Для Хмельницький: Знаходитесь за сотні километрів від лінії фронту, під час тривоги будете спускатись в укриття, це реалії життя. Потрібно вчити дітей, давати знання.
Коментувати
Дрейк
Це до першого прильоту ракети буде таке офлайн-навчання.
Тарас
Для Дрейк: і не одне падло не відповість за загибель дітей і вчителів. Якщо виживе то сяде директор
:(
Его быстрее родители пристрелят
Коментувати