Приблизно половина шкіл готова до очного навчання

Приблизно 50% шкіл облаштовані укриттями для здобувачів освіти та учасників освітнього процесу

Приблизно половина шкіл готова до очного навчання

Приблизно 50% шкіл облаштовані укриттями для здобувачів освіти та учасників освітнього процесу.

Про це в ефірі телемарафону повідомив перший заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко.

За його словами, ця цифра постійно зростає.

«За нашої інформацією, приблизно 50% шкіл облаштовані укриттями для здобувачів світи та учасників освітнього процесу. Ця цифра постійно зростає. Ми моніторимо дану цифру на кожну п’ятницю, для того щоб мати оперативну інформацію», – наголосив Вітренко.

Також він нагадав, що для якісної організації очного навчання Міністерство освіти рекомендувало розпочати тренування з правил поведінки під час тривог для учнів до початку навчального року.

«Ми надаємо лише рекомендації, ми не можемо змушувати. У нас є автономія закладів освіти», – зазначив посадовець.

Освіта.ua
25.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мiла
Знаю одну директору, яка ще не показала укриття вчителям, не проведенний iнструктаж, а вони мають працювати очно. А статтю й я можу написати. Тiльки не треба писати брехнi. Нiчого не готово: iнтернету нема, технiки нормальноï нема (не думайте що вашi бракованi ноутбуки будуть "фарширувати" лiцензiйними програмами за 5000-7000 гривень), немає нормальных платформ для дистанцiйноï роботи. Як завжди, будуть адмiнiстратори, вище керiвництво "виïджати на горбу вчителiв". Платити вчителям будуть копiйки, заставляти ризикувати власним життям, ще й вкладатися в навчання. Й не соромно? Знаю, що не соромно. Тому не потрiбно тiльки Росiю винуватити в усьому. У нас також є люди, якi не роблять краïну кращою. Це менi за них соромно.
гістьгість
чому вчителів із Харкова примушують під загрозою звільнення приходити до школи і проводити уроки звідти? Це в Харкові, де моторошно вийти на вулицю, де ракета від кордону до цілі летить 30 секунд, а тривога звучить часто вже після прильоту?
Тарас
Для гістьгість: бо ЗЭЭЭЛя вам нычого не винен. Вибрали дурачка -майте
Коментувати
Лана
На першому поверсі вікна закрили мішками з піском... Все! Люди, це укриття?!! Чи, може, я чогось не розумію? Кого і від чого ця ’’конструкція’’ може захистити?
Макс
Для Лана: точно не розумієш!
БОй
мешки с песком разве что от осколков окон , и малокалиберных пуль, а против ракет, и снарядов толку 0, ибо несущие стены снесут, и вся школа упадет на 1 этаж. Страны СНГ в последний раз сталкивались с обстрелами со времен 2 мировой, где стреляли в основном снарядами, а опыта строительства укреплений против ракет не имеется, и Запад в этом спецами не помог.
Коментувати
Максим Бех
Тарасе, друже рідний, що Ви мелете? Не гнівіть Бога , ніхто до Вас не прилетить… Вчіться сміливо. Іще - не блефуйте про відповідальність вчителя, ііне існує. Живіть спокійно. Не ходіть з мокрим штаньми— Вчіться!!
Лана
Для Максим Бех: Де ви живете, пане? В якій реальності? ’’Живіть спокійно ’’?! Ви це серйозно? Війна закінчилася? Чи може і не починалася? До вашого відома, кожен вчитель, на початку навчального року, підписує наказ, згідно якого він бере на себе повну відповідальність за життя і здоров’я дітей. Якщо, з дитиною у школі щось станеться - кримінальна справа. Ніхто не ’’блефує’’! А ви - некомпетентне брехло, це як мінімум. Але нічого, хоч штани сухі. Цим себе і тіште.
Адвокат Іванович
Повна , вибачте, ахінея! Як практикуючий адвокат знаю- ні за що з вчителя ти не спитаєш… Всякі накази, підписи- це пусте. Як може вчитель чи директор за бомбу путіна відповідати? Жодноі кримінальноі справи за таке в Украіні немає. Просто вчителі в більшості своій наівні ,малочитаючі люди, дуже бояться всього,особливо жіночки.
Коментувати
Джекспарроу
На мою думку, МОН відверто бреше про кількість уктиттів. Підвальне приміщення з ектродротами, трубами водопостачання, трубами опалення, без вентеляції, без каналізації - це не уриття! Це братська могила!
Дрейк
Єбанаріум в МОН!
Тарас
ракета в школу прилетить однозначно. Задавить 300-400 учнів разом з учителями. Шкарлет зробить винуватим директора - стрілочника який дозволив у своїй школі очне навчання. Не передбачив що у його школу прилетить. А як передбачить? шкарлатина подонок
Галина
Для Тарас: тобто "прилетить однозначно"? Ви що корегувальник? Може самі сходите в СБУ?
Тарас
Для Галина: Знищено 180 шкіл. Сьогодні на сумщині затримали коригувальника який русні здавав координати шкіл. Очевидно що школи є важливою ціллю для ублюдків. Зелені роблять вигляд що цього не знають, бо більшість батьків хочуть випхати дітей у школу.
Коментувати
освітяни Закарпаття
Розумійте добродію міністре, люди не з добра виїхали закордон. І діток своїх забрали не від хороших умов життя. Ті дітки, які виїхали вони такі самі українці, як решта. І вони так само мають право тут в Україні здобути освіту. Від свого імені і від імені батьків просимо запровадити змішану форму навчання. 1 тиждень понеділок, середа, п’ятниця - очно, а вівторок і четвер - дистанційно. 2 тиждень міняємо місцями. Понеділок, середа, п’ятниця - дистанційно, вівторок, четвер - очно.І так будемо чергувати одну форму з іншою. Це дозволить тим учням які виїхали закордон хоч інколи брати участь у навчанні! Батьки розуміють, що таке сімейна форма і вони проти. Ще від свого імені просимо раз і назавжди позбутися паперових журналів. Давайте з 1 вересня повністю переходити на електронні журнали. Ситуація. Карантин. А вчителі по 30-50 км. їздять щоб записати журнал. Сподіваємося на розуміння.
Учитель
Для освітяни Закарпаття: Це повинні дозволяти місцеві органи. При чому тут міністр. Перехід на електронні журнали вирішується на місцях.
989
Для освітяни Закарпаття: Ви виїхали закордон із Закарпаття? Я розумію тих, хто виїхав закордон з Сумщини, харківщини, Херсонщини. Але коли виїздять "не від хорошого життя" з тих територій де немає бойових дій! В цей час на ці території приїздять біженці з окупованих територій, залишаються інші люди, в тому числі з маленькими дітьми, яких треба водити у садок, бо батьки мають працювати і за себе і за ту тьотю, яка виїхала "не від хорошого життя"!
Вчитель
Ті хто виїхали із Закарпаття - податки за вас хто буде платити, щоб ваші діти навчались дистанційно. Виїзали за кордон, там і вчіть дітей. Умови можуть ставити громадяни, які залишились в Україні.
Коментувати
АНТОН
Це у звітах на папері, а реальна цифра значно менша. Чиновники освіти місцевих громад відзвітували про наявність 100 відсотків укриттів. А обласна ДСНС не прийняла жодної!