Багатодітні родини в евакуації отримають ноутбуки

Кожна багатодітна родина, яка евакуювалася, отримає від держави ноутбук для навчання дітей

Багатодітні родини в евакуації отримають ноутбуки

Кожна багатодітна родина, яка евакуювалася з небезпечних територій, отримає від держави ноутбук, щоб діти мали можливість навчатися.

Про це повідомила віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук під час телемарафону.

За її словами, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій знайде таку можливість.

«Ми вирішили, як міністерство, знайти можливість кожній багатодітній сім’ї, яка переїде, дати ноутбук, щоб діти могли навчатися. Ми знаєм, що у них їх не було. Нам треба, щоб діти навчалися, розвивалися. Кожна багатодітна родина отримає ноутбук», – підкреслила Ірина Верещук.

Освіта.ua
24.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Добрий день я з Харкова з троїми дітьми всі вже ходять до школи як зареєструватися щоб отримати ноутбук діточкам для навчання. Мій номер 068-303-20-59
Марина
Доброго дня! Підскажіть як можна подати заявку і отримати ноутбук багатодітній родині?
Олена
Доброго дня. Ми багатодітна родина . Місяць тому виїхали з Херсонської області. Виховуємо семеро діток. Знаходимося зараз у Польщі. Чи можемо ми отримати вашу допомогу у вигляді ноутбуку для дистанційного навчання 1,2,4класів.? Бедемо вдячні за будь-яку відповідь.
Керносенко Тетяна Михайлівна
Мені 66 років і опікун 3 неповнолітніх дітей-сиріт, мої онуки. Одна дитина школяр і 2 підлітка -студенти. Навчання буде дистанційне. Ми евакуювались з міста Соледару Бахмутського району Донецької області у місто Дніпро.. нам дуже необхідна Ваша допомога , ноутбук нам був би наразі. Будемо Вам, дуже вдячні. С повагою до Вас, Керносенко Тетяна Михайлівна.мій телефон +380957577197.
Вика
Я многодетная мать трое детей старший сын с ВПС инвалид детства я болею позваночник отдает все на ноги . Если есть возможность помогите пожалуйста преобрести ноутбук для учебы спосибов
Виктория
Меня зваты Виктория Я многодетная вмене шість діток ми сдонецкой обл четверо ходять ушколу і нам потрібні ноут букв вчитися онлайн
Фомінова Марина
Доброго дня!Я одинока мати.Виїхали з м.Харків. Донька йде в 1 клас.Дуже потрібен ноутбук, для навчання.Це можливо?Дякую велике!0663752988
Вита Оноприенко
Доброго дня. Ми є багатодітна родина, яка евакуювалася з Харківської області м Дергачі. Крім того в родині є дитина з інвалідністю! Дуже потребуємо ноутбук для повноцінного навчання!!! Чи це можливо? Що потрібно для цього? Дуже дякую!!
Віта
Доброго дня. Ми багатодітна родина, яка виїхала з Харківської області м Дергачі. Наразі проживаємо в Хмельницькому. Також є дитина з інвалідністю. Дуже потребуємо ноутбук для повноцінного навчання!! Будемо дуже вдячні!!!!
Леся Кичук
Для повноцінного навчаня діток потрібно ноутбук. Ми багатодітна родина потребуємо допомоги для навчання онлайн