У школах щоденно проводитимуть хвилину мовчання

Щоденно о 9 годині 00 хвилин у школах має проводитись загальнонаціональна хвилина мовчання

У школах щоденно проводитимуть хвилину мовчання

У закладах освіти щоденно о 9 годині 00 хвилин має проводитись загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Про це йдеться у рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у школах у 2022/23 навчальному році, якими також визначено структуру навчального року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України про початок навчального року, освітній процес розпочнеться у День знань 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року.

Також на період тривалості воєнного стану призупиняється дія положення в частині тривалості освітнього процесу. 2022/2023 навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

Тривалість та структура навчального року визначатиметься закладом освіти з урахуванням навчального часу на проведення державної підсумкової атестації, навчальної практики, додаткових консультацій для усунення прогалин у навчанні тощо.

Окрім того, педагогічною радою закладу освіти визначаються також тривалість навчального тижня (п’ять чи шість днів), занять та відпочинку.

Освіта.ua
22.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
За синами народних депутатів, які покинули Україну в перші дні договірної війни!
гість
Для unforgiven 2: тобі нелюдь - за відомою адресою: За кораблем!
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, вирішити питання щодо відпустки: Першу заяву на відпустку на 24 дні було написано з 13.08.22 по 06.07.22. Друга відпустка - 12 днів з 01.08.22 по 12.08.22 (п’ятниця) , третя відпустка з 15.08.22 (понеділок) на 12 днів з подальшим звільненням. За скільки днів невикористаної відпустки я маю отримати компенсацію - 6 чи 8?
Економіст
Для Наталія: Взагалі в усіх галузях щорічна відпустка надається за відпрацьований календарний рік. Тобто коли дата прийняття на роботу 16 серпня, а останній день перед звільненням 15 серпня, то це і є повний рік. Але в учбових закладах 56 днів відпустки надається за повний відпрацьований навчальний рік (10 місяців) з розрахунку 5,6 днів за місяць. Дивіться пунк 6 в Порядку надання щовічної відпустки: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/ru/346-97-%D0%BF#Text
Коментувати