У МОН розробили чотири моделі навчання школярів

Відомством розроблено кілька моделей навчання школярів у залежності від місця їхнього перебування

У МОН розробили чотири моделі навчання школярів

Міністерством освіти і науки розроблено декілька моделей навчання українських школярів у залежності від місця їхнього перебування.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, в основу моделей навчання було покладено чотири можливі локації учнів: для учнів, які перебувають або повернулися на території, які істотно віддалені від бойових дій; внутрішньо переміщених учнів; учнів, які перебувають у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях; учнів, які перебувають за межами України.

Для двох категорій учнів, які перебувають на безпечних територіях і їхнє місце проживання не змінилося, а також тих, хто є внутрішньо переміщеними особами, – пропонуються очна, дистанційна, сімейна (домашня), змішана форма навчання та екстернат.

Для учнів, які перебувають за кордоном, передбачено очну, дистанційну, сімейну (домашню) форми навчання та екстернат.

Для учнів, які перебувають на тимчасово захоплених територіях або в зоні бойових дій, передбачено дистанційну форму навчання або екстернат за дистанційною формою, а також сімейна (домашня) форма навчання або екстернат.

Освіта.ua
18.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Що робити студентам коледжів які знаходяться за кордоном? А в нас змішане навчання.
Галина
У школі організована дистанційна форма навчання. Батьками учня надано заяву та довідку ЛКК про організацію педагогічного патронажу. Чи може школа організувати таку форму навчання у воєнний час?
Олена
Здрастуйте. Скажуть будь ласка, якщо педагогічною радою прийняте рішення змішаної форми навчання, а учень перебуває за межами України, чи може дитина навчатися за бажанням батьків дистанційно? Дякую.