МОН пропонує присвятити перший урок незламним українцям

МОН пропонує вчителям присвятити перший урок темі слави незламних українців

МОН пропонує присвятити перший урок незламним українцям

Міністерство освіти і науки пропонує українським вчителям присвятити перший урок у новому навчальному році темі «Ми українці: честь і слава незламним!».

Про це під час виступу на Міжнародній серпневій педагогічній конференції повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Окрім того, міністр акцентував увагу учасників заходу на нерозривності в освітньому процесі навчання з національно-патріотично виховною роботою. 

«Міністерством затверджена нова Концепція національно-патріотичного виховання та План заходів на її виконання до 2025 року. В межах цього плану якраз сьогодні на Закарпатті відбувається фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», – Шкарлет.

Освіта.ua
18.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Українці незламні! На відміну від продажної кацапської влади, яка знала, що буде війна!
Olena
Краще б подумали про дистанційне навчання, на покращення якого нічого виділено не було. Ні технічного забезпечення, ні методичного. Все розраховано на очне навчання, а вчителі все своїми силами та засобами мають реалізувати. Паперової роботи, нікому не потрібної МОРЕ - пишіть, пишіть, пишіть. Тільки розказують, як все чудово, а насправді все на плечі вчителя.
Natalia Halytska
Серце обливається кров’ю, з приводу першого уроку (тай в подальшому) для наших учнів, що перебувають на окупованих територіях. Це дітям будуть навіть не викладати, а вдоблювати в голови російський програмовий матеріал, їх методи виховання, а результат матеріалу вже показав себе: вбивці, гвалтівники, мародери.
Іван
Як міністерство вже надоїло зі своїми дурними ідеями. Неначе у людей на місцях нема голів.
Що це було?
Підключилася до серпневоі міністерськоі конференціі- одні понти і гасла. Ніби комсомольсько- молодіжний зліт. Незламні вчителі, мужні украінці- стоп!! Та давайте вияснимо — чи є кадри в школах, чи виплатили зарплату, де підручники, що з котельнями, чи відремонтовані ідальні, дахи, де будуть діти вчитись із розбитих орками шкіл… Так і Президент ставить завдання!!! А на секціі вищоі школи - головний доповідач- Макс Луцький??! Прихвостень Табачника і бізнес - забудовник авіауніверу?!? Питання- ЩО ЦЕ БУЛО ??
Наталя
Для Що це було? Те, що й на всіх педагогічних заходах - зігнали вчителів, щоб час відібрати та випендритись якоюсь радянською пафосною показухою. А з реальними проблемами нехай вчителі якось самі, а потім ще якимось комісіям картинку красиву мають показати, бо інакше ж адміністрації школи тоді буде ну-ну-ну! А вчитель буде визнаний крайнім. Вкотре впевнююсь, що міністром може бути лише людина, яка знайома зі своєю галуззю зсередини. Якщо це освіта, то попрацювати в школі хоча б пару років, до того ж не колись давно, а не раніше ніж за 3-5 років до посади міністра, бо зараз і діти інші, і батьки, і загалом все постійно змінюється, тож треба бути в темі.
Марина
Правильно, вчителі так "багато" заробляють, що всі проблеми мають вирішувати самі. Міністерство в нас, щоб вимагати, відбирати останні копійки, ну в ще для галочки. Нікого не цікавить, як почувається вчитель після ести уроків онлайн, чи бачать ще його очі ( саме смішне, до сліз, що не п’є грошей купити хороші спеціальні окуляри). Колеги, тікай о щ цієї роботи!
Коментувати