Уряд готується до змішаного навчання

У КМУ зазначають, що учні і студенти отримають можливість навчатися як очно, так і онлайн

Уряд готується до змішаного навчання

Відсоток батьків, які підтримують очне навчання дітей, поступово зростає, зокрема через підготовку закладів освіти, облаштування сховищ та підвищення рівня безпеки.

Про це під час селекторної наради з керівниками областей, присвяченої стану підготовки закладів освіти до навчального року сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, учні і студенти мають отримати можливість навчатися як очно, так і онлайн.

«З 1 вересня ми маємо запустити змішану форму навчання. Аби учні й студенти, які хочуть вчитися очно в школах і вишах, отримали таку можливість. І щоби батьки й діти, які переживають за свою безпеку, отримали можливість здобувати якісну освіту онлайн», – підкреслив Шмигаль.

За інформацією МОН, на сьогодні визначено майже 26 тисяч освітніх закладів, що приводяться в готовність до початку освітнього процесу в змішаному форматі.

Станом на 15 серпня укриттями забезпечено близько 41% освітніх об’єктів.

Освіта.ua
18.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий вечір, скажіть будь ласка, якщо педагогічною радою прийняте рішення змішаної форми навчання, а студент перебуває за межами України, чи може він навчатися за бажанням дистанційно? Дякую.
Галина
Для Олена: ні. немає ж дистанційки, якщо є змішана. Це не школа, тому на сімейну форму Ви перевестись не можете. Єдине що можете - перевестись на заочну форму
Олена
Дуже цікаво, а як же тоді слова прим‘єр міністра «З 1 вересня ми маємо запустити змішану форму навчання. Аби учні й студенти, які хочуть вчитися очно в школах і вишах, отримали таку можливість. І щоби батьки й діти, які переживають за свою безпеку, отримали можливість здобувати якісну освіту онлайн», – підкреслив Шмигаль.
Коментувати
Аля
Це тільки мені здається,що наші міністри освіти ковіду боялися більше,ніж ракетних обстрілів?До речі, кількість хворих на ковід знову зростє і як запобігти поширенню коронавірусу,якщо сотні учнів будуть у одному підвальному приміщенні?А ще не зрозуміло,що в окупантів на думці з приводу ЗАЕС(чи спровокують зрив сьогодні,чи завтра), кожного дня як на пороховій бочці. МОН боїться брати на себе відповідальність,як з приводу дистанційного навчання так і з приводу очного,тому що потрапить(не доведи Господи) ракета у школу,вони скажуть: ми ні в чому не винні, винні директор,вчителі і батьки,бо самі собі обрали форму навчання
Марія
Зараз війна. Хто хоче вчитися той і в дома навчиться!!! Хто буде відповідати за безпеку дітей???
Тетяна
Цікаво, як поєднати дві різні форми навчання . От , скажімо , у вчителя 5, 6 , 9 класи : 9 очно , інші дистанційно . Як бути вчителеві ? Або ж , наприклад,у класі виявило бажання навчатися 20 дітей дистанційно , а 7 очно . ?
БОй
Для Тетяна: Йдете на очний урок, та вмикаєте зум у класі, так вас чують як на очному, так і на дистанційному))
Наталя
Яка чудова порада(сарказм), а якщо презентацiю треба транслювати з того ж компа? Якщо сирена, i Ви в укриття? Якщо на таке навантаження(а це всi класу всього закладу) не розраховано, тому все висить - чекати донесхочу? У таких "порада" мало практичного досвiду для оптимального застосування.
Коментувати
Ннн
А що робити у тій школі, де директор збирає збори і заявляє, що онлайн уроків таких, які були минулі роки не буде? Будуть лише окремі консультації для дітей тривалістю 10 хвилин. Як дитині можна самій вивчити хімію, фізику, геометрію і т.д. (7 клас)? Більшість шкільного матеріалу буде на самостійне опрацювання. Я тільки за онлайн навчання!!!!
гість
учень? А вчитель має право на безпеку, а не йти на заклання під обстріли???&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;&&&&&&&&... amp;& ...
Марія
Для гість: вчитель раб, він виконає все навіть ризикуючи своїм здоровям, плачучи йшли на вакцинацію, плачучи підуть під ракети, але мовчати будуть до самої страти, на яку теж підуть без заперечень. Я покинула школу зразу після примусоваї вакцинації, яка виглядала, як утилізація. Жодного дня не пошкодувала. Не та це робота, щоб так зневажати саму себе за копійки.
Правда
Тоді ви надзвичайно сильна особистість, яка не просто має свою думку, але й не реагує на думки інших. Надіюся, ви знайдете роботу до душі. У статті навіть нічого не сказано про вчителів, наче це якісь раби, що на все згідні, тому погоджуюсь з вами.
Коментувати