Школи самі визначать тривалість та структуру навчання

Педради шкіл самі визначатимуть тривалість навчального тижня, дня, занять і відпочинку

Школи самі визначать тривалість та структуру навчання

Школи матимуть можливість визначати тривалість та структуру навчального року.

Про це під час селекторної наради щодо готовності закладів освіти до нового навчального року повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, тривалість навчального тижня (п’ять чи шість днів), навчального дня, занять і відпочинку визначатиме педагогічна рада кожного закладу освіти.

Також міністр зазначив, що відповідно до постанови КМУ «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», освітній процес розпочнеться 1 вересня і триватиме до 30 червня 2023 року.

Згідно зі змінами, внесеними до освітнього законодавства, навчальний рік може тривати більше або менше 175 днів.

Освіта.ua
17.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аріель
Наhуя тоді МОН і всі ті відділи освіти по областях? Ліквідувати, як непотрібні і які тільки зжирають бюджетні кошти!
За-раза
Чергова брехня від МОН - самостійності нуль! .
вчителька
Чи дійсно є належні укриття в нз? Чи за перевіреним принципом: прийшли, можливо глянули, але переважно отримали, пригостились, підписали нижче акт, а вам педагоги та учні на 1 вересня не дай Бог Привіт приліт. Ми разом з міністрами дбаємо про народ України.
Маргарита
Педагогічні ради - це номінальний орган, який не приймає ніяких важливих рішень. Рішення приймається у владних кабінетах, а потім на школи кидають розпорядження проголосувати його на педраді. Ото й все, ніяких обговорень, управління вирішило, а ваша справа виконати. Автономія шкіл і повноваження педради лише на папері і у виступах Шкарлета, і все.
Олег
Для Маргарита: Так і є. Шкарлет вкотре знімає з себе відповідальність. А самодури з місцевих управлінь освітою при громадах будуть приймати рішення на власний розсуд.
вчителька
в такому випадку - розпорядження міністерства викликає багато сумнівів щодо його професійності. там все ті ж випадкові особи. На жаль, .... дуже профанаційного складу, поняття не мають як діяти. тому такий в освіті с.ч.
Коментувати