Вибір форми навчання буде за батьками, – міністр

Адміністрації шкіл мають створити умови для очного та дистанційного навчання школярів

Вибір форми навчання буде за батьками, – міністр

Батьки матимуть право вибору форми навчання своєї дитини.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час робочої поїздки до Сумщини.

За його словами, адміністрації шкіл мають створити умови для очного та дистанційного навчання.

«Одні хочуть скорішого повернення дітей до традиційного навчання, взаємодії з вчителями та спілкування з однолітками, адже соціалізація – важливий елемент для розвитку. Інші батьки задоволені створеними умовами в захисній споруді школи, однак їхні серця стискаються від думки, що вони не будуть поруч зі своєю дитиною в разі повітряної тривоги», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також підкреслив, що всі діти повинні отримувати знання виключно в безпечних умовах.

Освіта.ua
05.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зла вчителька
Скоро початок навчального року. Як ми вчитимемо дітей, невідомо до сьогодні. МОН переклало все на плечі директорів, а ті змушують вчителів розбирати завали у підвалах і видають це за укриття. Дебілізм. Укриття немає. Конкретного рішення немає. ? Що робимо? Невже здоровий глузд не переможе? Дистанційне навчання - єдиний вихід на час війни
Лариса
Я вважаю, що все мають робити професіонали і прислухатися треба до них.Я ще жодного слова від будівельників про укриття не чула.Але я чула як знайомі прораби обраховували чи витримає певну висоту будинку фундамент, несучі стіни мають певну товщину, нагрузка на балку і ін.Нехай такі люди скажуть чи витримують звичайні підвали ракетні удари , щоб були збережені життя дітей і вчителів.Керівник-бовдур із найкращої справи зможе хіба все розвалити.Наші діти талановиті, вчителі старанні і знаючі , а тому всі вони потрібні живими, нам їх треба берегти.Думки батьків треба враховувати, але не батьки мають вирішувати!Вирішувати мають професіонали!І в даному випадку не треба виконувати злочинні накази!Де прокуратура?Досить знущатися!!!Коли вже будуть наслідки і купа смертей і говорити, і діяти буде пізно!Вчитель-38 років стажу!
Андріан
"З’ясовуються причини збою системи сповіщення про ракетну небезпеку"/
Вчитель
А у вчителів буде вибір? Якщо батьки хочуть офлайн, чому вчителі повинні теж вчити офлайн, якщо бережуть себе і своїх дітей і хочуть працювати онлайн. Звільнення? А це законно? У вчителів вибору немає?
Іван
Ага, підльотний час ракети з Білорусі - менше 1 хвилини. Це для Києва. Які укриття???
Алла
Ви уже заїбали усіх тим навчанням.тррррррррр?... ?ррррррррррррррррррр?... ?ррррррррррррррррррр?... ?ррпппппп...
399
Вибір форми навчання буде за батьками. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Адміністрації шкіл мають створити умови для очного та дистанційного навчання. Тоді виникає питання: яку роль в освіті України відіграє МОН?
ДепартаментДюсолей
А оплачувати вчителю будуть в подвійному еквіваленті? Чи може МОН виділило школам камери для запису очних уроків і опублікування їх потім тим хто хоче передивидися дистанційно? А взагалі таке враження, що МОН взагалі не в темі. Ідіоти .
Inna
Дії міністерства тягнуть на певний термін! Що адміністрації шкіл мають створити? А де ваші діти, в таких умовах, як наші будуть навчатися? Напівзруйновані підвали з грибком в пліснявою, висотою 1,3.м обладнати має директор?
Сергей Лепетухин
Організувати таке навчання не реально, вчителів у школах просто не вистачить. МОН аьо справді не розуміє цього, або і гадки не має про те що насправді відбувається у школах. Батьки можуть обирати форму навчання своєї дитини, а який вибір, якщо в класі 30 дітей, 10 дітей за кордоном, 7 хочуть навчатися дистанційно а решта офлайн. Як один викладач моде таке забезпечити. Я вже мовчу про те, що цей самий вчитель повинен буде з дітьми постійно бігти до укриття, під час повітряної тривоги. Міністерство освіти і гадки не має як таке навчання організувати, тільки те і робить що надає рекомендації, від яких нуль користі, у сьогоднішніх реаліях. Був ковід вчилися дистанційно, вся країна. Тепер вмирають від обстрілів тисячі людей, ми йдемо до школи. Таке враження що влада разом з МОН на кожному кроці кричать про необхідність збереження життя, але при цьому самі штовхають дітей та викладачів під ракетні обстріли.
Василь
Черговий маразм від "мінісерства" (це не опечатка). Якщо в класі 20 батьків виберуть очну форму навчання, а 10 дистанційну, то яким чином забезпечити навчання і тим і тим ? Вчитель не повинен працювати в два рази більше за ту ж саму зарплатню. Чергове загравання з населенням без детального пояснення яким чином це організувати.