МОН готове сприяти безпековим проєктам у школах

Відомство готове сприяти реалізації безпекових проєктів в освітньому середовищі

МОН готове сприяти безпековим проєктам у школах

Міністерство освіти і науки готове сприяти реалізації безпекових проєктів в освітньому середовищі, ініційованих МВС й іншими зацікавленими сторонами.

Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час робочої зустрічі  керівниками МВС, НПУ, ДСНС, представниками ЮНІСЕФ і Всеукраїнської асоціації ОТГ.

У ході наради сторони вчергове обговорили питання безпечного освітнього процесу. Також було розглянуто можливість запровадження посади спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі.

За словами міністра освіти, керівники регіональних департаментів освіти і науки обласних уповноважені самостійно приймати рішення щодо доцільності запровадження будь-яких додаткових посад спеціалістів із безпеки з урахуванням особливостей ситуації в регіоні.

«МОН готове сприяти реалізації безпекових проєктів, ініційованих МВС і зацікавленими сторонами. Безпека дітей і всіх учасників освітнього процесу є головним пріоритетом», – зазначив Шкарлет.

За словами міністра, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у відповідь на запит МОН було створено онлайн-інструмент моніторингу безпеки освітнього середовища в закладах освіти для більшої ефективності освітнього менеджменту.

«Інструмент є частиною національної системи автоматизованого інформаційного комплексу та може бути використаний для цілей проєкту із запровадження посади спеціаліста з безпеки», – повідомив міністр.

Освіта.ua
26.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За-разаДля unforgiven 2:
Для МОН придбають, а вони будуть закладам повідомляти :))).
unforgiven 2
Для навчальних закладів придбають сучасні засоби протиповітряної оборони?
Сергей Лимонов
Для unforgiven 2: сформують команди чергових перевіряючих з МОНу- перевірятимуть укриття і братимуть конвертики і пакуночки подяки за "розуміння і співпрацю"
БОй
Лимон, я обожаю твои коммы)
Сергей Лимонов
Радує наявність ( на жаль -мінімальна) притомних людей на сайті! Дякую -приємне слово і кішці (Лимону) до серця!
Коментувати