Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2022
Якщо стандартна щкола має 3 поверхи в яких класи (кабінети) з дітьми, то треба ще підвал в три мініс поверхи обладнати?
Учитель
Для 2022: В Україні є школи з підвалами в мінус при поверхи? В підвалах кабінети інформатики, фізики, хімії ... ???
Коментувати
Ріта
У нас за одну ніч декілька днів назад в Апостолово за одну ніч 3 школи зтерли з лиця землі .
Nataliya Nataliya
Для Ріта: так от почекають ще місяць і залишиться як раз тих 8% шкіл у яких є сховище повністю обладнанне
Коментувати
Синьоок
Дивно- в школі в сховищі чи бетоному тиру є загроза, а вдома на 15 поверсі безпечно… В магазині, торгцентрі - безпечно, а в класі страшно?? Відповідь- скрізь є загрози!! Тому керівники і визначать спосіб навчання, число дітей , де дистанційно, де наживо. А соплі - воплі - це просто люди не розібралися, що і як??
sfs22
Для Синьоок: відпраляйте своїх дітей за таких умов безпеки. Ок!? Іншим не треба вказувати, як жити.
Маргарита
Для Синьоок: Не вистачає клепки, щоб зрозуміти, чому вдома на 15 поверсі безпечно, а в школі небезпечно? Бо знаходячись вдома, діти розпорошені по різних будинках і квартирах, а в школі знаходяться всі разом декілька сотень, а то й тисяч дітей, і ось ці декілька сотень дітей в одному місці є прекрасною мішенню. Невже тупість така, що не можна хоч трохи подумати? А от у магазини й торгові центри ходіть самі, а не таскайте з собою своїх дітей, і їм не дозволяйте ходити, це вже ваша відповідальність, яку ви ой як хочете перекласти на всіх, крім себе.
Оксана
Для Синьоок: все розібралися, просто ніхто і не збирається відкривати школи - економія коштів: опалення, вчителі на 2/3 ставки. А обіцяють відкрити тому, що хочуть списати на бомбосховища кредити, які їм дали на освіту. Більшість батьків - за очне навчання, бо дистанційне навчання - це не навчання, і прекрасно всі знають, що небезпека може бути будь-де.
Коментувати
Рита
Чи то вже геть дурні, чи тільки по кидаються. Поділити бомбосховища яких немає на класи чи як то має бути. Горе _ війна, а з дурнуватою владою то капець. МОН визчить:" ОФЛАЙН". МВС_ і не старайтесь і не пніться бо то не бомбосховища. Як же вы всі дістали простих людей де ви всі взялися на наші голови?
Артеменко
Для Рита: Не кіпішуйте, подумайте , про що пишете …
Марія
Для Артеменко: Про зебобіків, хіба неправду написали???
Коментувати
unforgiven 2
Під час маскараду навчання було дистанційним. Чому тепер, коли відбуваються бойові дії, діти повинні вчитися у підвалах? Відверте знущання з усіх учасників освітнього процесу!
Анастасія
Нехай вони усі продовжують виконувати свою роботу, знаходячись саме у шкільному укритті!
Andrew Brown
Боже, вони просто недолугі... Навчальний процес в укриттях - захопливе спільне ноу-хау двох міністерств. Таке може вигадати тільки людина несповна розуму.
Сергей Лимонов
А чого це МВС так активно сує свого носа в питання освіти? Вже всю злочинність побороли і виявили оркоагентів і колаборантів?
Вами Янукович не керує?
Звідки взяти такі укриття? Це повна ахінея! Укриття в першу чергу має бути безпечним! І відповідати не мінімальним, а всім вимогам. Але з іншого боку. Вони написали рекомендації. А на місцях директори і батьки мають мати свою голову на плечах.
Nataliya Nataliya
Для Вами Янукович не керує?: От тільки не у всіх на місцях є своя голова та бажання подумати на крок наперед
Коментувати
Ratio
Пропоную, перемістити всіх чиновників, які підтримують ідеї очного (офлайн) навчання, перемістити в прифронтові зони, загнати у вже "підготовлені" укриття і нехай там, під сирени, виконують шкільні завдання, бажаного з точних наук, зорема завдання на логіку. Може хоч тоді зрозуміють, що вони городять.
учитель
Для Ratio: Не зрозуміють, таке враження що вони не мають зовсім мізків. Тільки дебіл може говорити про навчання у підвалі коли поруч знаходяться діти різних класів. Але язиком молоти чиновникам можна що завгодно.
Марина
Жаль, что они комментарии эти не читают.
Ірина
А для чого їм це читати? Вони ж відпрацьовують свої премії і надбавки. Таке враження, що наші "вченні мужі" живуть у другому вимірі і геть не розуміють всієї небезпеки, на яку наражають дітей і персонал шкіл. Це які потрібні укриття, щоб розмістити весь персонал школи, а це понад 70 чоловік, та 700 дітей? Та ще і заняття проводити. Це якесь знущання.
Коментувати