У школах працюватимуть вихователі з безпеки

МВС ініціюватиме масштабування проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

У школах працюватимуть вихователі з безпеки

Міністерство внутрішніх справ ініціюватиме масштабування проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі».

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

За його словами, йдеться про діяльність у закладах освіти вихователя безпеки – посадової особи територіальної громади.

У обов’язки вихователя входитиме проведення профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, пропагування здорового способу життя, інформування спеціальних служб про негативні явища у школі тощо. 

Також міністр зауважив, що через війну, завданням МВС на сьогодні є сприяння опануванню дітьми нових навичок та знань. Це стосується правил пересування в укриття, поведінки під час повітряної тривоги, а також поводження з вибухонебезпечними предметами.

«Гуманітарне розмінування триватиме роки, а наші діти вже сьогодні повинні знати, як себе убезпечити», – зазначив Монастирський.

Освіта.ua
21.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За-раза
Клан психологів уже міцно вкорінився в освіту, тепер на черзі вихователі з безпеки.
Тетяна
Господи, як можна так висловлюватись в коментарях на тему про освіту, школи, вчителів і т.д ???????????‍♀️ Неприпустима лексика, ненормативна лексика , один одного ображають!!!! Хіба не можна виразити свою думку якось коректно??
399
У школах працюватимуть вихователі з безпеки, бо вони потрібні у закладах освіти, як до п...и дверці
Учитель
Уявляю цих "спеціалістів" у кожній школі (це в час, коли не вистачає коштів і скорочуються виплати учителям!!!), їх кваліфікацію і коефіцієнт корисної дії. Такі ж будуть спеціалісти, як і у наше міністерство - ні про що. Краще б якісь толкові методичні рекомендації видали для нуш-5.
Сергей Лимонов
Для Учитель: класним керівникам немає коштів на оплату їх роботи- зате давайте створимо "армію" нахлібників -інструкторів (мєнтів на пенсії) що б на пляшку заробляли-нероби !
Коментувати
Лариса
Як роботу цієї особи узгодять з розкладом? Через обмеження місць в укриттях школи й так будут працювати в дві зміни. А тут ще представник заявиться з бесідами уроки зривати. Вчителі читати вміють! МОН створені фахівцями бесіди, а вчителі собі дадуть ради. публікує рекомеПідпреоснови здоров’я. В обов’язки класних керівників входить проведення відповідних бесід з безпеки життя. Згідно останніх вимог учні з вчителями пройдуть навчання щодо пересування в укриття. Представники громади краще зайнялися б реальною допомогою школам. Все зіпхали на директорів шкіл: відкриття будують, за безпеку укриттів відповідають
Greg
Тобто, навіть у школі буде наглядач, який отримуватиме зарплату! Прикольно! Економія коштів! А для чого в школі соціальні педагоги і психологи? Вони не можуть виконати цю "почесну" місію???
Олена
Щодня якісь безглузді нововведення.Вже є БЖД,навіщо дублювати.А хто вчитиме дітей мови,математиці,фізиці....? Це ще один дармоїд,немає куди гроші витрачати.За класне керівництво немає можливості платити, а нову посаду вводять
учитель
Ще одні дармоїди! Навіщо ця посада у школі, вони нічим не допоможуть. Мін освіти, ви з іншої планети?
Тарас
Скоти, ще одного дармоїда у школу. І що він зробить з ракетою -мухобойкою відкине?
гість
В школах вже є посда відповідальногт за техніку безпеки. , чим він займається, мабуть сильно перетружений...
Валентина
Перепрошую, але зараз такої посади немає в закладі освіти. Це просто додаткове навантаження для виконання даних функцій. Зазвичай їх виконує один із заступників директора.
Лариса
Та ні, у нас це - окрема посада. Зам. пгосподарству є і інженер з ТБ є
Коментувати
Ольга
Краще б ввели ставку спеціаліста з ОП і ЦЗ, щоб цю роботу виконував спеціаліст, а не педагогічні працівники!
Тарас
Для Ольга: ракета як влупить у школу то завалить і підвал і дітей і спеціаліста
Жмишенко Валерій Альбертович
Для Тарас: Це що, погроза?
Сергей Лимонов
Жмишенко! Тебе ще не привалило- монівського довбойоба - бота ?
Коментувати
Навіщо
Тобто, скорочуючи виплати вчителям, думаючи чи платити класним керівникам, вони вводять нову штатну одиницю? А тепер по тому, що вона має робити і хто це робить тепер: 1. проведення профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів - педагог-організатор, класний керівник, соціальний педагог, практичний психолог 2. пропагування здорового способу життя - на кожному предметі виілюють вчителі, бо повинні реалізувати здоровязберігаючк наскрізну лінію відповідно до рекомендацій МОН., Вчителі основ здоров’я та фізичної культури 3. інформування спеціальних служб про негативні явища у школі-всі працівники. 4 правила пересування в укриття, поведінки під час повітряної тривоги, а також поводження з вибухонебезпечними предметами - класні керівники. ЦЬОГО МАЛО? Та краще профінансуйте тих, хто це робить!