Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Спочатку МОН хай закриє небо, а тоді навчання у школах буде.... Пишуть щодня якусь нову дурню....де вони навчалися?? (
Юлія
Лише дистанційне навчання до закінчення війни!!!Знання наздогонять, а життя вже не вернеш! Адекватні батьки не пустять у школу на офлайн навчання!
Надія
Для Юлія: Повністю вас підтримую. Адекватні батьки не пустять, але що робити вчителям в школі?? У класах буде по 3-5 дітей, інші підуть на дистанційному форму навчання. Що мають робити вчителі.... Як можна проводити уроки і тим, і тим одночасно з таким інтернетом в школах... Якщо він взагалі є. Це дурдом, вибачте.
учитель , яка працює онлайн за корд
а вчителі не люди, відпрацювати в школі, добратися до неї , чекаючи , що щось прилетить,,,.Та ще й вдома яклось готуватися, очікуючи тривоги весь час...
Коментувати
Гість
Цікаво, а хто буде онлайн класи вести? Ті , що виїхали і сидять в безпеці? То ті й будуть вести онлайн уроки? А ті, хто вестиме уроки в школі, мають під ракетними обстрілами бути , як в рулетку гратимуть --- зранку йдуть а чи повернуться? Ще й на дорогу кошти витрачати , а якщо в Києві то можна в метро під час сирени на години дві-три застрягти --- от навчання буде - пісня!!!
Любов Козинко
Чи підпише пан міністр документ про гарантію збереження життя і здоров’я дітей при навчанні офлайн? Надолужити пропущене в навчанні можна. А чи можна повернути життя?
Геннадій
За сховище визнають звичайний коридор школи, тому що іншого немає. Тривога 2...3 рази на день. Постійна біганина туди сюди, стресові ситуації особливо для менших школярів... Вибачте, а навчатись коли? А якщо тривога 2 і більше години, а якщо вона коли дитина на шляху до школи чи зі школи.... Це навчання? Пане міністре не займайтеся дурнею. Закликаємо забороніть очне навчання до закінчення війни. Не доводьте до того що діти заплатять кров’ю, відведи Боже, за Ваші безглузді ідеї йти до школи в час війни.
Iрина Ткач
рішення про он-лайн навчання - це війна проти власного народу, примушення людей ризикувати своїм життям - заради чого? бо "так вєліт закон"? а мон пробував працювати і так, і так? а якщо в он-лайн класі буде 100 учнів, а в "очному" 3??
Володимир
Мон- абсолютна провальна ячейка уряду.Лише самопіар без компетентності, пустопорожні рекомендації і перенесення відповідальності на будь-кого, крім апарату МОН.
Ольга Бермес
Виходить, ковід був страшнішим за війну. А підвальні так звані бомбосховища, яким поставили галочку, що придатні, зараз мають урятувати дітей і шкільний персонал від ракет.
Артем
Та не питання. Індивідуальна форма навчання . Чудова альтернатива. І для бюджету громади не важко і дитина при навчанні. А все інше потрібно ще й педагогів питати. Бо ваше не хочу створює додаткове навантаження на вчителя.
Геннадій
Де ви бачили безпечне середовище в Україні??? Ви що в МОН з глузду з’їхали? Які паралелі в сільських школах де 7...10 учнів в класі? Де взяти час викладати двічі одне й те саме? Сьогодні ракета просвистіла над школою. Тривога ввімкнулись лише після того як ми ракету побачили. Вимога: ЗАБОРОНИТИ ОЧНЕ НАВЧАННЯ ДО КІНЦЯ ВІЙНИ!!! Безпечних місць в Україні немає! Паспорт безпеки ракеті не покажеш. Зруйновано сотні шкіл, слава Богу без учнів, а якщо ми туди дітей зберемо. Люди добрі, робімо все щоб наших дітей Шкарлет не загнав до шкіл. Вважаю що дії по відновленню навчання офлайн це є державна зрада, як свідоме нараження дітей на небезпеку.
Анна
Для Геннадій: згідна.
Коментувати
Ольга Наумова
А якщо вчителі побоюються режиму офлайн? Їм є альтернатива? Чи хочеш працюй, побоюєшся - звільняйся?
Ольга
Для Ольга Наумова: А як інші працюють? Чи життя решти менш цінне ніж учителя?
Ганна
Ну є закон про дистанційну роботу. Робітник може обрати та домовитися з роботодавцем про дистанційний вариант роботи. Чи буле такий вибір у вчителів. доречі я не вчитель)
Олена
Для Ольга: Будь-яке життя цінне. Це навіть не обговорюється. Різниця у тому, що вчитель ще відповідає за життя дітей. А ніхто не задумується над тим, що сирена може прозвучати, коли у дітей перерва...Що тоді? Читаєш ті недолугі рекомендації МОН і думаєш-наскільки вони відірвані від реального життя. Але ж є і ті, що підтримують ці рекомендації. Сумно.
Коментувати
Лідія
Якщо є паралельні два класи, н-д А і Б, то А - у школі, Б - онлайн. Просто? Ще й як! Як скласти розклад? Один урок А, наступний -Б? У школі нема інтернету нормального. Чи вчителю вдома проводити ввечері? Подвійна оплата ж не передбачена. НЕКОМПЕТЕНТНІСТЬ зашкалює!!!!
Наталя
Для Лідія: Та й то не так. Ми поводили опитування у школі, деякі батьки хочуть офоайн (у нас ще жодного прильту не було в селі, хоча поряд у населених пунктах бувало). То от є два класи, загалом майже сорок чолоівк, у кожному класі близько чотирьох батьків бажає офлайн навчання. Та якщо врахувати, що при дистанційному кількість учнів може бути будь-якою (відповідно до змін до Закону), тто виходить, що 8 прийдуть у школу, а з рештою 30+ проводимо заняття онлайн. І що, переформатовуємо класи? Сумніваюсь. Взагалі, все що пропонує МОН, то якась нісенітниця, відірвана від життя
Коментувати
Оля
Ужас, когда был карантин дети сидели дома, когда сейчас военное время убивают нужно учиться.
Андрій
Некомпетентні геть. Зовсім відірвані від реалій. Де вчителів наберете, розумники? Їх і так не вистачає і вони перевантажені годинами та працюють в декілька змін. Питання оплати взагалі окремо: забрали оплату за зошити (хоча перевіряти роботи з екрану набагато складніше), незаконно повідправляли велику частину вчителів у простій та за власний рахунок. Тепер гадають, що хтось буде двічі уроки проводити безкоштовно? Вночі.
Світлана
Для Андрій: а якщо паралелі немає, цікаво як тут буть ? 5 у школі, а 12 хочуть онлайн. Дурдом. Знову вчитель у нас цап- відбувайло
Коментувати
Ольга
Чому я як учитель повинна виконувати подвійну роботу ( навчати офлайн та онлайн) ? Це зовсім різні підготовки! Схоминіться!!!! За зошити гроші зняли АЛЕ вчитель роботи ПЕРЕВІРЯЄ! ЗА класне керівництво - зняли АЛЕ плануй, проводь роботу з класом, звітуй, контролюй. Знайшли рабів чи як?
Lena
Для Ольга: Вчителю, у Вас дві помилки в слові "схАмЕніться".
Коментувати
Andrew Brown
Просто ідіоти! Чи доживемо до того часу, коли в МОН буде свій Залужний замість недолугих нушівських псевдореформаторів...
Виктория Владимирова
МОН має усвідомити, що: 1. у теперішніх умовах навчання може бути виключно дистанційне. 2. До дистанційного навчання вчителям треба готуватися вже зараз, а не тримати їх на простої, бо матеріали, тести, навчальні відео та розробки з неба не впадуть. Адже, у багатьох колег багато матеріалів втрачено разом з житлом та компьютерами. 3. замість дурних гойдалок про офлайн чи онлайн МОН треба подбати про цифрові освітні платформи для вчителів та учнів, електронні журнали, документи про освіту тощо. А то ми цифрова держава, а директорів та вчителів змушують приїздити під обстріли заповнювати паперові журнали. 4. Досить вже знущатися з вчителів: то звільнимо, то скоротимо, то на простой посадимо. За що? За те, що чесно відпрацювали онлайн до кінця року, чесно проводили уроки та вчасно виставили оцінки? Дайте спокійно готуватися до 1 вересня. На відміну від чинуш МОН нам є чим зараз зайнятися, наприклад, календарним плануванням.
unforgiven 2
Працівникам МОН потрібно взяти зброю і йти на передову, щоб власним прикладом показати як потрібно створювати безпечне освітнє середовище в Україні. А їхні "рекомендації" лише руйнують освітній процес. Поки триває війна, ні про яке ефективне навчання (онлайн чи офлайн) не може бути й мови. Це відверте знущання з дітей та учителів. P. S. Існує гіпотеза, що пандемія і війна тісно пов’язані між собою, для дестабілізації ситуації, в тому числі й у сфері освіти. В будь-якому випадку, всі чиновники, а не лише звичайні громадяни України, повинні працювати на перемогу!
Світлана
Я- вчитель. Я вважаю, що найважливіше зберегти життя, а чого діти не довчать, сьогодні, то вивчать при потребі. Ми вже близько 2,5 роки вчимося онлайн. Так, згідна, що це не зовсім те навчання , що втрачається комунікація, що не розвивається мовлення, що страдає каліграфія і т.д. Але під час війни -це просто необхідність. Дома діти відчувають себе більш захищеними, батьки вже продумали місця для схову, більшість дітей вже знає, що робити під час тривоги. А вчителям сили і витримки, а ще добросовісно відноситись до своїх обов’язків. Бо чого гріха таїти, були й такі вчителі, що не проводили повноцінні уроки. Тут має підключитися адміністрація для контролю . Звичайно багато роботи додасться батькам, але я вірю, що і цю проблему ми подолаємо.
Коментувати