Основне місце проживання залишили 43 тисячі вчителів

В Україні 43 тисячі учителів були вимушені переміститися зі своїх територій

Основне місце проживання залишили 43 тисячі вчителів

В Україні 43 тисячі учителів через війну були вимушені переміститися зі своїх територій.

Про це йдеться у результатах загальнонаціонального онлайн-опитування, що оприлюднено Міністерством освіти і науки.

Зокрема, станом на 31 травня 2022 року місцеві органи управління освітою обласного рівня повідомили про 43 тисячі учителів, переміщених зі своїх територій.

Найвищі показники відпливу вчителів зафіксовані в Харківській (10 675 учителів), Запорізькій (4342 учителя) і Київській (3918 учителів) областях. Водночас близько 450 громад поінформували, що на їхній території є вчителі із числа внутрішньо переміщених осіб.

Водночас збір точних даних залишається проблематичним, адже не всі педагогічні працівники після переміщення реєструються як переміщені особи або змінюють місце викладання.

Освіта.ua
07.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса Колесниченко
Брехливі цифри. Де ваше критичне мислення? З Донецької ніхто не виїхав? Чи це навмисна маніпуляція?
Світлана
Маріуполь,де було близько 65 шкіл,більшість вчителів виїхали ,де вони у діаграмі?необ’єктивно!
Оксана
Звідки ці цифри?? Департаменти надавали? Сумська та чернігівська області щось показник дуже низький, а ось в Дніпропетровській навпаки, хоча таких жахіть там не відбувалось...
Тетяна
Дуже дивна статистика по Донецькій області... Майже 50 педагогічних працівників нашого навчального закладу евакуювалися ще на початку квітня, і таких закладів дуже багато... У таблиці - 0
Olena
Для Тетяна: згодна з Вами. Я та безліч моїх колег евакуювалися з міста Добропілля. Більшість перебувають на обліку як ВПО. Наведена статистики недостовірна!
Надія Дудка
Дійсно, дуже дивна статистика по Донецькій області, хоча вже не раз для звітності вчителі нашого закладу надавали інформацію про місце тимчасового перебування.
Коментувати