Учнів не відрахують за невідвідування уроків, – Шкарлет

Якщо діти з 1 вересня не будуть відвідувати заняття в режимі офлайн, школа не зможе їх відрахувати

Учнів не відрахують за невідвідування уроків, – Шкарлет

Якщо діти з 1 вересня не будуть відвідувати заняття в режимі офлайн, заклад освіти не матиме права їх відрахувати.

На цьому наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

За його словами, це є основною вимогою.

«Ніякого відрахування жодної дитини в разі невідвідування занять офлайн не буде. Це основна вимога», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також він підкреслив, що кожна дитина має отримувати знання.

«Ми на сьогодні навчились працювати у подвійному, змішаному, дистанційному форматі, тобто найголовніше завдання МОН, і мобілізаційне завдання теж, – це забезпечити освітній процес. У будь-якому форматі. Дитина не має бути відірвана від освітнього процесу і отримання знань», – резюмував Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
09.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Asia
Доброго ранку, шановне панство! А підкажіть, будь ласка, як бути з дитячими садочками? Адже у багатьох освітян маленькі діти. Це по-перше. А по-друге, ви хочете покласти відповідальність за життя та здоров’я на класних керівників та адміністрацію освітнього закладу? Якщо щось не дай Боже трапиться з дитиною, хто потім буде за це відповідати?
Галина
Для Asia: а що не так з дитячими садочками? Вони працюють.
Коментувати
A.R.
И как вы себе это представляете,бегать учителю с детьми в бомбоубежище.Сирены то бывают в промежутках 5-10 минут и по 3 часа.Это будет фигаро там фигаро тут и что это за уроки.Какой там офлайн?!Весь день набегаешься и в школу больше не захочешь идти.
А.В
Тепер батьки задумаються-а чи не краще виїхати з дітьми в умовну Польщу,бо в Україні матимуть проблему зі школою,а потім університетом.
Ім*я: Його?
Бовдур!=
Петро
Вибачте нешановні освітяни. Ви самі винні у такому відношенні до вас. Коли ця злочинна влада познущалася, зробивши з вас бидло, ви ним стали, побігши штрикатися якимсь незрозумілим рощином, або масово скупляли сертифікати. Маєте що заслужили. Нагнули раз, нагинатимуть завжди. Ви не стали на захист самих себе і своїх колег, які перед війною 4,5 місяці були без будь яких зпробітних плат. Як їм тепер??? А ви все плачите за себе. Знову лише плачите і знову побіжете виконувати наказ цього недоумка.
123
Для Петро: Насправді вони раби
Олександр
Для Петро: Дякую, що ВИ поважаючі себе і чесні люди. Таких треба більше нашим дітям. Вчителі залякані і стоять на колінах. Привикли. А тих, хто нехоче низько кланятися, брехати, бігти колотися невідомо чим, купляти сертифікати, не люблять в школі самі ж ... Ще раз дякую, що є такі вчителі. Я теж відсторонений був, повернули, правда лише недавно, все впиралися (колеги хотіли підзаробити, маючи навантаження більше 40 годин). Пообіцяли мінімум годин на слідуючий рік, бо коли відсторонять знову, щоб не було важко шукати заміну. Я теж повертатися не дуже хотів, бридко дивитися в очі цим ... В такому колективі працювати не хочеться. Тай діти 5 місяців не вивчали математику і фізику, гралися, казки читали, фільми дивилися. Отака у нас освіта. Отакі керуючі і в школі і в МОН.
Коментувати
Василь
А що, у мирний час можна було відраховувати за невідвідування уроків ??? Що воно меле ??? Наведіть хоч один нормативний документ, що дозволяє школі ВІДРАХОВУВАТИ учня за будь що а не тільки на пропуски занять !!!! Краще вже помовчав би - тоді не виглядав би дурнем.
Галичанка
А навіщо влаштовувати цю комедію із поверненням до офлайн режиму, коли вже зараз зрозуміло, що більшість дітей пропускатимуть уроки? Якщо батьки і наважаться відпустити дітей на початку вересня, то після першого ж спуску у підвал, який намагаються видати за укриття -’’бомбосховище’’, після першої, не дай Боже, трагедії, все точно зміниться.
класний керівник
Для Галичанка: Відповідальність за все, як завжди, буде покладена на вчителя.
А.В
Для Галичанка: Відволікають від проблем на фронті,аби люди переключили увагу.Або дійсно жахливо некомпетентні
Коментувати
Галина
Найгірше, що зараз заставлять всіх повернутись на свої робочі місця, потім у зв’язку з тим що бюджети недоотримують коштів, знімуть з вчителів і викладачів усі надбавки до заробітньої плати, на літній період масово заставляють писати заяви за власний рахунок і тепер скажіть мені, як той вчитель чи викладач має прожити за такі кошти і як має забезпечити свою сім’ю. Більшість шкіл зовсім не забезпечені бомбосховищами і чому про це ніхто не говорить. Ідея бігти з дітьми в бомбосховище поряд з школою -це маразм, як вчитель має забезпечити безпеку дітей, вслідкувати щоб ніхто по дорозі не згубився. Смішно виглядає історія з бомбосховищами пане міністре, коли у великій кількості сільських, селищних та подекуди і в міських школа туалети на вулиці.
Тарас
Для Галина: за економію зарплати відділи освіти і директори отримують мільйонні премії. В деснянському районі Києва звільнили усіх пенсіонерів -уявляєте скільки начальство нагребе собі премій? Ворюги
Коментувати
Тетяна
А вчителі, які виїхали з власними дітьми у більш безпечніші місця, мають повернутися і попри сирени та тривоги їздити до школи та проводити уроки… прикро дуже
Микола
А якщо дитинв за кордоном, як вона отримає доступ до навчального пррцесу? Вчителі будуть одночасно і офлайн і онлайн працювати? Навіщо взагалі цей цирк влаштовувати? Дочекайтеся кінця війни.
Юля
Для Микола: А то так як і все в нас. Лиш би сказати , лиш би зробити, чи не зробити, а потім сказати, що все було не так :)
Наталия
Директора тупо выполняют все указания так называемого " министра образования" ( он вообще-то знает, что такое школа?). Если увольняют учителей, почему не увольняют директоров?
Коментувати