Україна отримає $1,5 млрд на зарплати бюджетникам

Світовий банк виділив півтора мільярда доларів на зарплати педагогам та держслужбовцям 

Україна отримає $1,5 млрд на зарплати бюджетникам

Світовий банк виділив півтора мільярда доларів, що будуть використані на виплати зарплатні українським державним службовцям та вчителям.

Про це йдеться у повідомленні Світового банку.

Проєкт отримав фінансові гарантії від Великої Британії, Нідерландів, Литви та Латвії; паралельне фінансування від Італії та очікувані майбутні гарантії, у тому числі від Данії.

Також проєкт співфінансується із внесків у новий багатосторонній донорський трастовий фонд (MDTF) від кількох держав, включаючи Швейцарію.

За словами президента Групи Світового банку Девіда Малпаса, Світовий банк продовжує вживати швидких заходів, щоб підтримати Україну та її народ у час війни, яка руйнує країну.

«Попри триваючу війну, ми працюємо з нашими партнерами-донорами, щоб мобілізувати необхідну фінансову підтримку, та використовуючи гнучкість різних існуючих фінансових інструментів, щоб допомогти забезпечити українців у постійному доступі до медичних послуг, освіти та соціального захисту», – зазначив Малпас.

Портфель проектів Світового банку в Україні підтримує покращення державних послуг, які безпосередньо приносять користь звичайним людям у таких сферах, як водопостачання, каналізація, опалення, електроенергія, енергоефективність, дороги, соціальний захист, освіта та охорона здоров’я.

«Збереження цих основних послуг і здатності уряду їх надавати є важливими для запобігання подальшого погіршення умов життя та бідності в Україні, враховуючи вже завдані війною страждання людям», – сказав регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

Освіта.ua
08.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Багата вчителька
Думаю, що всім, хто заздрить вчителям і думає, що вони лопатою гребуть гроші і купаються в розкошах, треба йти працювати у школу!!!! Приходьте, заробите і собі. З вас там всі соки вижмуть батьки, адміністрація, окремі унікальні діти. Нагрузять крім уроків так, що і грошей не захочете. А пенсія яка буде! Держслужбовці " позаздрять"
Наталія
Ще до всього канцтовари, бумагу, заправку для принтера купуємо за свої гроші, зарплату держслужбовця можна подивитися у вільному доступі в декларації. Зарплату вчителя де можна побачити? В нас вчителі отрмують в 2 рази більшу зарплату від держслубовців.
Пенсіонерка
Для Наталія: може бути, що й отримують, але це тільки за умови, що працюють вони на півтори-дві ставки. Нікому такого не бажаю, потім на лікування набутих хвороб витратите більше. Мій чоловік після роботи в школі на дві ставки пішов на держслужбу, а родичка взагалі в техпрацівниці з двадцятьмап’ятьма роками педстажу, ніхто не пошкодував. Так, платили трохи менше, але можливість їсти, коли хочеться, спати, скільки хочеться, це компенсує.
Коментувати
Наталія
Ще б проконтролювали використання цих коштів, бо до самого вчителя вони, як правило, не доходять. Доплати забрали, відпустку вкоротили, зарплати не дають... Держслужбовці не пропадуть без допомоги, їм вистачає і так.
Наталія
Для Наталія: оклад держслужбовця на посаді головного спеціаліста в районному соцзахисті становить 5300, премій і інших надбавок у рядових службовців немає останні 8 років (відколи я вийшла з декретної відпустки). ПИТАННЯ: ВИСТАЧАЄ????
Коментувати
Вчитель
Для держлузбовців так,за вчителів великі сумніви.Дуже багато розмов за відпустку,надбавки,а віз і досі там.