Учнів вчитимуть поводитися зі зброєю

Школярі мають оволодіти навичками поводження зі зброєю та надання першої допомоги

Учнів вчитимуть поводитися зі зброєю

Школярі мають володіти елементарними навичками поводження зі зброєю та надання першої допомоги.

Про це в інтерв'ю УНН сказав голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

За його словами, відновлення системи підготовки життєвонеобхідним навичкам у школах може відбутися вже найближчим часом.

«Думаю, це треба повертати до шкіл. Якщо все вийде, у нас буде непоганий симбіоз між системою ТрО та школою. Я вважаю, що незалежно від того, хлопчик ти чи дівчинка – ти повинен мати елементарні навички поводження зі зброєю та надавати першу допомогу», – наголосив Бабак.

Він також зазначив, що до процесу підготовки молоді можуть бути долучені учасники бойових дій.

«У нас зараз буде величезна кількість учасників бойових дій у всіх регіонах, і вони могли б у цьому брати участь. Тут може бути хороший симбіоз – ми їх наново інтегруємо у мирне життя, і вони дітям передаватимуть правильні цінності та правильні навички», – сказав голова профільного парламентського комітету.

Окрім того, він висловив переконання, що впровадження системи підготовки школярів для оволодіння ними необхідними навичками може відбутися за рік.

Освіта.ua
08.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Джек
В нас 111 доба війни. За цей час володіти зброєю та надавати медичну допомогу не навчили дорослих людей. Про яуке навчання школярів може бути мова???
Галина
Для Джек: так цьому вже багато років навчають у 10-11 класі на предметі "захист України"! в чому проблема?
Джек
Не смішіть. Де ви в школі бачили зброю і головне людей, які можуть навчити нею користуватися? І кільки в нас лишилося шкіл з 11 класами? Зброю зі шкіл забрали ще в 1991 році.
Галина
Для Джек: в мене син в старших класах навчався в 2014-2017 роках. В їх школі не було викладача. В місті визначили школи, куди раз на тиждень їздили учні 10-11 класів на "захист України". Там їх навчали військові у відставці (як колись при совітах), і возили на полігон.
Коментувати
Микола
На посаду вчителя " Захист України " призначають вчителів, які ні коли не служили,але мають величезні зв` язки . Наприклад , в нашому місті взяли на посаду вчителя " Захист України ". яка служила в тюрмі.
Галина
Для Микола: ну якщо в тюрні служила, то точно знає як зі броєю поводитись. Яка в неї освіта? Правоохоронна діяльність?
Коментувати
Микола
Цікаво ? По предмету " Захист України ", проводиться вивчення автомата Калашнікова. На жаль, в більшості шкіл немає макетів Автомата.
Богдан
Для Микола: у нашій Бродівській ОЗЗСО І-ІІІст.№4 проводяться і все є!
Коментувати
Jkjyyyy
Залиште дiтей, не лiзьте до них з автоматами! !
Наталія
Для Jkjyyyy: Авжеж, нехай до них краще «лізуть» рашистські «визволителі» , убиваючи й ґвалтуючи на очах у батьків ((( Захист на першому місці! Захист понад усе!
Гость
Ну пусть твои дети хоть спят с автоматом, если мать тупая.
Анастасія
А потім буде як в Америці. Прийде дитятко до школи і давай стріляти по вчителях та однокласниках..
Коментувати