Уряд планує забезпечити безпеку учнів у школах

Завданням КМУ є забезпечення максимальної безпеки дітей під час навчання

Уряд планує забезпечити безпеку учнів у школах

Завданням Кабінету Міністрів є забезпечення максимально можливої безпеки дітей під час навчального процесу.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи плани розпочати навчальний рік офлайн у більшій частині країни.

За його словами, тема забезпечення безпеки учнів була обговорена під час наради за участі представників МОН, МВС, Мінінфраструктури, Мінрегіону та ДСНС.

За даними Міністерства освіти і науки, цього року готуються піти до перших класів близько 400 тисяч дітей.

«Безпека дітей — пріоритет для всіх, хто відповідає за організацію навчального року. Мова йде як про безпеку під час повітряних тривог, так і загальну безпеку навчального процесу», – зазначив Шмигаль.

У зв’язку з цим ДСНС, Мінрегіону та обласним військово-цивільним адміністраціям доручено перевірити всі укриття в закладах освіти та поблизу них, організувати умови, необхідні для перебування там дітей і дорослих.

Мінінфраструктури та Мінрегіон проведуть реконструкцію таких укриттів там, де це необхідно.

Окрім того, будуть визначені маршрути руху до захисних споруд, забезпечена посилена охорона садочків, шкіл, вишів.

Також планується забезпечити заклади освіти резервними та автономними джерелами енергозбереження.

Освіта.ua
08.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Припустимо, що 1000 дітей, включно зі школярами та інклюзивними класами з дітьми-інвалідами вдалося вчасно евакуювати в обіцяне "найпростіше укриття". Припустимо, росіяни, вирішили привітати їх з 1 вересня, знайшли їх навчальний заклад на гугл-карті і вдарили туди крилатою ракетою. Чи приїде Шкарлет разом з ДСНС лопатами вигрібати людей з під завалів?
гість
Уряд планує забезпечити безпеку.)) Вже збираються гроші з батьків на фарбу та цемент для ремонту підвалів. Будемо гратись у хованки? А де буде бомбосховище? А як туди переправити 800 учнів за лічені хвилини,? А якщо тривога триватиме годинами, де туалет? Не орки, так свої добивають своїм безглуздям.
Лариса
Припустимо, пішли діти в школу, є укриття. Повітряна тривога може тривати й 2 години, діти сидять в укритті також 2 години. А уроки в цей час, як проводити?!!
Лана
Для Лариса: Ніяк. Тут важко ще щось додати. Хто адекватний - той зрозуміє.
Коментувати
Лана
Для цього потрібно закінчити війну і лише після цього відновлювати офлайн навчання. В іншому випадку - про ніяку безпеку не може бути мови.
Оксана
Для Лана: А якщо війна буде тривати ще 8 років, як на Донбасі?
Коментувати
Местный
"Уряд планує забезпечити безпеку учнів у школах" - "доручено перевірити". У меня всё.
Марина
Для Местный: А як Вам фраза?: Окрім того, будуть визначені маршрути руху до захисних споруд. В нас і так цей маршрут визначено, але справа в тому, що до цієї захисної споруди більше кілометра і крім нашої школи ще в це укриття має прийти 4шкіл по 700учнів у кожній.
Коментувати
Тата
Під час коронавірусу діти сиділи вдома, а під час війни підуть до школи ???? Депутати своїх дітей також в українську школу першого вересня відправлять?
Jkj
Будете ракетки вiд будiвлiшколи руками вiдганяти!? Та чи ви подурiли? ¿¿?.? ¿?