МОН змінить методологію викладання історії в школі

Робоча група готує зміни в методології викладання історії України та світової історії в школі

МОН змінить методологію викладання історії в школі

У Міністерстві освіти і науки готують зміни в методології викладання історії України та світової історії у школах.

Про це розповів заступник міністра освіти Андрій Вітренко, коментуючи питання щодо змін у шкільних програмах під час участі у телемарафоні.

За його словами, робоча група, створена відповідно до наказу Міносвіти, ретельно опрацьовує всі зміни.

«Викладання історії буде ґрунтуватись на національних українських архівних документах. Будуть виписані взаємовідносини між українською нацією та «руським миром» на основі історичної правди», – наголосив Вітренко.

Щодо запитання ведучої, чи встигнуть надрукувати підручники за оновленими програмами, посадовець зауважив, що у Міністерстві освіти і науки підготують методику викладання історії.

«Ми точно підготуємо, як це треба викладати саме в українських школах, щоб діти наші знали історичну правду взаємовідносин між нашими країнами», – підкреслив заступник міністра освіти і науки.

Освіта.ua
07.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маряна
Тут потрібно збільшувати кількість уроків історії в класах....а то за програмою НУШ все залишається як є.англійської збільшили, інформатики, а історію обділили....додайте більшу кількість годин...і все буде ок
unforgiven 2
Аналогічну тактику зомбування використовують на росії: "Афганистана не было. Не гибнут тысячи. Учебники с истории раз в год не переписывали". Дійсно, чим наша "влада" краща від рашистів? А можливо вона на них працює, лише робить вигляд, що бореться.
Ігор
Нові методи за старими підручниками. А ти вчителю мучайся на уроці. "Дітки закрийте цей абзац або перекресліть ручкою". Супер методика
Борис
аудіооповідання про стареньку шкільну вчительку та сім’ю Михайла Граф Лєв Толстой... https://youtu.be/qjP0b_QfDEk