Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Я так понимаю, что геноцид украинского народа не только со стороны рф, но и от наших чиновников...
Аліна
Яке офлайн навчання під час війни може бути!!?? Ризикувати тисячами життів...ще три місяці до нового навч.року, не зрозуміло що буде ще за цей час, аби не гірше...а вони вже все вирішили..до першого прильоту
Олена
Як вчитель я не візьму на себе відповідальність за життя дітей. Також не ризикуватиму своїм особистим. Укриття в школі немає, є підвал. Навіть в той підвал нереально спустити 800 чоловік за хвилини, чи ракети почекають ??? Це покластися на авось. Краще виїхати та не брати участь у цьому дурдомі.
Ольга
Який жах. Вітренко, Шкарлет і т.д. наче не в наших реаліях живуть. Хотілося також підняти питання оплати праці педагогічних працівників. Надбавки познімали, за травень місяць особисто я отримала 6400грн, що менше мінімальної заробітної плати. В умовах дистанційного навчання, коли не потрібно користуватися транспортом це одне. Але якщо так буде і далі залишатися працювати в школі немає сенсу.
Світлана
Перш ніж таке писати, хоч трохи подумайте, оцініть обстановку в країні!
Ольга
Так хай комунальні служби перш ніж нараховувати 500грн перерахунок за місяць коли опалення не було оцінять обстановку в країні! Хай коли на ціннику за пляшку 900грам звичайного молока магазин ставить цінник 44гривні оцінить обстановку в країні! Хай перш ніж виводити дітей на офлайн навчання оцінять обстановку в країні!
Лариса
Я теж педагог і хочу сказати, що у воєнний час всі мої знайомі втратили в зарплаті, але говорити про жебрацьку зарплату педагогів в даний час неправильно, спочатку треба закінчить війну. Як мама хочу сказати, що в умовах дистанційного навчання прийшлося пояснювати майже всі предмети дитині вдома самій. Та не всі батьки можуть допомогти дітям і діти гірше навчаються. Лише одиниці звернуться по допомогу до вчителя онлайн. Дітям треба розвиватися розумово, фізично, морально, тому потрібно навчатися в навчальних закладах, а не вдома. Вчитель в нашій країні ніколи не мав високої зарплати, кого не влаштовує - звільняйтеся. В ЗСУ потрібні повара, медсестри і заробіток пристойний, та бажаючих мало.
Коментувати
Олена
Найпростіше укриття це для зберігання овочів. Як можна так ставитиь до дітей та педагогів? У вас є розум в голові? Дистанційне навчання до повного закінчення війни !!! Тільки так !
Оксана
Таке враження, що наввипередки з окупантами хваляться. Ті показують своїм недоумкам, що життя відновлюється в окупованих Херсоні, Маріуполі, школи, садочки працюють. І наші, бо звикли все за росією повторювати, вирішили й тут не відстати. Тільки ж ТИМ наших дітей не шкода... Чи й ?..
БОй
Тим паче що люди які не втратили домівку, і неє біженцями, однак ледве зводяк кінці з кінцями не мають право на вашу біслву гуманітарку чи фінансову допомогу, Ідіть ловіть корупціонерів кляті вилупки, щоб ви усе життя сиділи на макаронах з хлібом.
Анна
Та не переймайтеся, у нашої влади сім п"ятниць на неділю. На днях міністр говорив, що навчання офлайн буде тільки для тих шкіл, де є бомбосховища. Його зам не читав цього, вирішив своє зморозити. Через день інший зам зморозить щось інше. До 1 вересня ще 40 раз будемо вчитися офлайн і онлайн.
Оксана
Для Анна: Це в них наслідки складної й напруженої праці під час війни. За що й надбавки собі непогані нараховують.
Коментувати
Анатолій
Нісенітниця якась. Найростіші укриття НЕ захистять дітей(( Діти це найдорожче і про їхню безпеку потрібно дбати ВІДПОВІДАЛЬНО, в не для галочки. Лише онлайн !! Треба бути реалістами.
БОй
А де брати гроші на оплату гуртожитків у Вузах? А що робити тим кому треба на автобусі чи залізниці їхати в університет? Ці покидьки навіть зі стипендій по 100 грн забрали, а люди втратили роботу під час війни. Ви бачили ціни на гречку? 95 грн, про сіль взагалі мовчу. Нам виходить лишили вибір, або ти платиш за гуртожиток та бензин, і сидиш з тараканами на водичці, або ти шлеш до бісв владу, і сидиш вдома з гречкою та сіллю поки ця війна не зкінчиться)
Катя
А ви впевнені, що директори шкіл візьмуть на себе таку відповідальність? Відповідальність за життя кожної дитини... Ви впевнені, що батьки відпустять своїх дітей до школи в час війни? Наприклад, я свою - ні! Ви впевнені, що ті недоумки не будуть обстрілювати школи, знаючи, що в них діти? Я впевнена, що будуть... Які школи? Займайтесь війною...
Маргарита
Для Катя: Наприклад, я впевнена, що директори візьмуть на себе таку відповідальність, бо іншого виходу в них немає. Знаєте, як в радянські часи: партія сказала, а ти хоч здохни, але виконайте. А значна частина директорів ще з тих, радянських часів. Заради збереження посади підуть на все. Я впевнена, що мери всіх міст також будуть вимагати очного навчання. А щодо батьків... Наших багатьох батьків (не кажу, що всіх) не зупиняли епідемії, загрози здоров’ю їхніх дітей, і ця загроза не зупинить, аби діти вдома їм очі не муляли. Відправлять до школи, й оком не моргнуть. Так що не тіште себе надією на появу здорового глузду в тих, про кого ви пишете. Одні життя віддають за свою країну в той час, як інші фонтанують тупими ідеями, бо знаходяться в безпеці і їхньому життю й життю їх рідних, яких вони ще на початку війни повивозили за кордон, нічого не загрожує.
Валерія
Повістю погоджуюсь з вами. Єдиний вихід для батьків,які "тверезо" дивляться на речі,- перевести дитини на домашнє навчання. Особисто я так і робитиму. На даний момент,коли наші чоловіки воюють за збереження життя,пан Вітренко чомусь не задумується,що своїми кроками ставить ці "життя" під загрозу. Які зміни в програмах, в підручниках? Мені здається,що дані рішення ще більше налаштують суспільство проти МОН ( міністерство вже й так на чолі зі Шкарлетом багато чого натворило!). Краще б завершили справу з дистанційною освітою: ввести - ввели,а про контроль забули. Доведіть до ладу онлайн - навчання,а після війни наздоженемо. Маю надію,що здоровий глузд переможе!
Коментувати
Людмила
Під час коронавірусу скрізь навчання було онлайн, а під час війни оффлайн??? Хто безпеку гарантує? Геть подуріли!!!
Анна
Я вважаю, що це можливо, а ракета може прилетіти куди завгодно, наші діти і так багато часу навчались дистанційно, якщо у вас така суперечлива думка навчайте дітей вдома, ніхто нікого не "заставляє" ходити до школи. Прочитайте, будь ласка, закони і потім висловлюйте свою думку. На емоціях кожен знавець...
БОй
Для Анна: Закони писалися у мирний час, а у військовий їх будуть виконувати тільки бовдури.
Оксана
Для Анна: Вам слово "відповідальність" про щось говорить? Якщо ні, то почитайте щось розумне. Думки тут ні до чого і емоції теж. Є закони, які покладають відповідальність за життя й здоров’я дітей під час навчального процесу. Чи такі, як ви, напишуть розписку про те, що відповідальність беруть на себе і зі спокійною душею відправлять свою дитину в "найпростіше" укриття? Тільки не заламуйте тоді картинно руки й не постіть у фейсбуках свічки. То ваша безВідповідальність.
Маргарита
Для Анна: Якщо така розумна, то почитайте основний закон - Конституцію, де написано, що найвищою цінністю є життя людини. Певно, сама десь знаходиться у безпечному місці, куди ніколи не залітали ракети, і не знає, який це жах і паніка. Люди тоді забувають про всю відповідальність за чиєсь життя і рятують себе. Це називається інстинкт самозбереження. Хто тоді має думати про декілька сотень дітей, які перебувають у школі? Паніка може спричинити жахливі наслідки, жахливі!!! І одне діло відповідальність за своїх одного-двох-трьох власних дітей, а зовсім інша - за декілька сотень, а то й тисяч дітей, які знаходяться в приміщенні школи. Одне діло організувати евакуацію в укриття тридцяти одинадцятикласників - уже дорослих, свідомих людей, а зовсім інша - тридцяти першокласників, яких треба ще одягнути, заспокоїти і т.д. Видно, що ви далека від роботи з великою кількістю дітей (у нас у школі їх вчиться більше 2 тисяч), тому і пишете дурниці.
Коментувати
Світлана
Мало загинуло людей і дітей .?про яке навчання офлайн може йти мова?хто візьме відповідальність за чужі життя на себе?
13
Дуже «класно» придумали. Як можна такі заяви давати, якщо невідомо чи закінчиться війна до вересня? Чи вони пропонують бігати туди сюди по пару раз на день з дітьми? Я працюю в спеціальній школі, скажіть, як мені швидко зібрати своїх дітей власноруч і зкерувати їх до підвалу? Неадекватні дії від нашої влади.
Розкажіть Шкарлету
Думаю, таке навчання буде до першого прильоту в якусь із шкіл, до перших смертей десятків дітей та вчителів (як не страшно про це писати). В школах практично немає бомбосховищ. Є якісь підвали, які не відповідають жодним нормам. Уявляю. Діти пішли у школу, тривога, годину всі діти (а їх можуть бути кілька сотень) посунули в підвал, сидять, батьки вдома чи на роботі коси рвуть на собі, бо зв"язку з підвалу немає. Тривога закінчилась, вийшли, продовжили, через півгодини тривога, знову в підвал... Багато знань здобудуть. А сидячи в підвалі всі думають, що може прилетіти, бо до бабки ворожки не ходи, орки, знаючи, що діти у школах, технікумах, інститутах 100% будуть саме їх бомбити, розстрілювати (невже є ті, хто сумніваються в цьому, чи думають, що в них немає точних координат)
?!!!
Усі пам‘ятаєте українську народну казку «Нехайло»? Ото ж бо. А пан навіть не каже , коли готуватимуть бомбосховища. Буде як із 175 навчальними днями: «ура! ми проголосували в першому читанні». А тут упс - і минуло рівнесенько 175 днів. Так що чекаймо 31 серпня. І отоді біймося.
Наталія
Ви ідіоти! Яке офлайн навчання! В нас закінчилася війна? Перестали літати ракети? Ви гарантуєте безпеку нашим дітям? В школах навіть бомбосховищ немає! Школи та унівситети стануть мішенями для ракет! Особливо в великих містах! Може Київ перестали вже бомбити! ?
…
Хто буде йти в укритті та зривати уроки?Всі будуть ходити в школу,як і ходили,можете про укриття і не піклуватися,ну хіба будуть йти там де дійсно вчують вибухи.На мою думку дистанційне потрібно до того часу поки нескажуть Україна перемогла,бо багато батьків закордоном із дітьми,і студентів коледжів,які недумаю,що приїдуть,як будуть вони навчатися?Так що подбайте краще про зразкове дистанційне,а відправляйте у такий складний час дітей до навчання!
Анонім
Ви нормальні,яке навчання може бути,окрім дистанційного,війна на дворі,тривоги кожного дня,а якщо прелить,то хто буде нести відповідальність задає дітей?Хто хто навчатися буде і на дистанційному,а хто ні,той і в школу ходити не буде!Як доїжджати студентам,якщо немає бензину?Думайте трохи перед тим,як щось говорити!