Учителі отримуватимуть заробітну плату, – Гришина

Освітня субвенція наразі фінансується у повному обсязі, кошти в бюджеті передбачені

Учителі отримуватимуть заробітну плату, – Гришина

Учителі продовжать отримувати заробітну плату, гроші в бюджеті на це є.

Про це повідомила народна депутатка Юлія Гришина за результатами зустрічі з міністром освіти і науки.

За її словами, освітня субвенція наразі фінансується у повному обсязі.

Щодо надбавок, які виплачуються з місцевих бюджетів, то ситуація в регіонах різна.

«На тимчасово окупованих територіях, де на освітян здійснюється тиск, учителі переводяться на простій з рівнем заробітної плати не менше двох третин», – зазначила народна депутатка.

Освіта.ua
07.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Кривий Ріг. Металургійний район. Відправляють на простій. В районі нема грошей на зарплату
Директор
Пані Гришина, спустіться з небес на землю. Не сійте смуту серед педагогів. Ви не володієте інформацією. "Учителі продовжать отримувати заробітну плату..." Та ви що? Правда? Прдовжать - так, але в якому розмірі?
Директор
Відправляють у простій всіх працівників , але щоб на роботу ходили і посадові обов"язки виконували. Якось так. Чернігівщина.
Емілія
Київ. Працювала квітень, травень дистанційно, роботи перевіряла.Виявляється, то я була на простої. Отакі виплати. Нікому нічого не довести.
Світлана
Вибачте,але як можна прожити на 4700 в місяць,при нинішніх цінах. Познімали все,що можна.Я працюю вихователь ДНЗ наш садочок не працює,але ми ходимо на роботу прибираємо,білимо,печемо ля солдатів робимо тушонки , готуємо їжу. Навіть економлячи на всьому, прожити дуже тяжко. Ми в трьох виживаємо на 7000 на місяць до того ще один із сім’ї має інвалідність 1 групи і студент.
Андрій
Хочеться, щоб їм так платили заробітні плати, як вони розповідають, хай би пожили на ту зарплату, яка ніби то в повній мірі виплачується вчителям. А то їм усе і більше,а з простосмертних бюджетників можна зрізати.
Едуард
За Червень не має фінансування... Каже директор. На місяць за власний рахунок!! А долі теж не знаємо!!
Аліна
За військовим часом усі виплати переходять на відповідальність окупантів. Знято доплати за перевірку зошитів. Хто їх перевіряє на дистанційному? Завідування кабінетом. Я , працюючи на дистанційному знаходжусь вдома. Кабінет не працює. (Вчителі підтримували державу...Всм? Повелись на 4 тис доларів? Виходимо як бидло на різні заходи , бо "лист прийшов на пошту" ? Фу
Учитель
Вчителі завжди підтримували державу. Ми потрапили в гарячу зону бойових дій. Керівництво громади закликало залишити свої домівки. Залишили. Щоб жити у безпечному місці, треба знімати житло. Вам розповісти скільки це коштує для переселенців? Нас вважають мільйонерами. Адже нам виплачують допомогу. А відношення суспільства до переселенців ? Доходить до абсурду. Ціни підвищились тому, що переселенців багато, у них багато грошей, вони порушують нормальне життя корінних мешканців. А як нам бути? За що жити? У багатьох пошкоджено житло. Куди повертатися? За які кошти відновлювати? Наш єдиний доход - це зарплата. Що робити? Коли вже наші чиновники бачитимуть в нас людей, а не тарифну одиницю.
1111
Халва... халва... халва... Брехня... брехня... брехня... Хмельниччина - знято усі надбавки (навіть ті, що не з місцевого бюджету), від того, що залишилось обіцяють колись виплатити 2/3. Залишається приблизно 50-55 відсотків зарплати. Простій "до прийняття іншого рішення", читай "до кінця літа як мінімум".
Тетяна
Тиск на освітян чинить міська влада міста Харкова, котра вже попередила через адміністрацію закладів про невчасну виплату зарплати, про припинення трудових договорів БЕЗ виплати відпускних, матеріальної допомоги з учителями, які з-за кордону онлайн навчали дітей (аякже, місія освіти виконана, отже, на вихід, трудівнику-учителе, який власним коштом і ресурсами забезпечив це навчання), про рівень оплати праці під час канікул на розсуд адміністрації...
Владислава
Колеги. Залежить від місцевої влади,керівників ОТГ. У нас ще минулого року звільнили пенсіонерів,яким не було 60.,за те ,що відстоювали престижність. Зняли доплати. Розрахували вчителів.Зате на кінець року вони взяли собі хороші премії, бо у кінці року,залишки субвенції вони перекидають на інші рахунки. І сказати не можемо,знищують. Різні способи знаходять ,щоб розрахувати. На даний момент,також одних відправили на простій, забрали що могли, а своїх у військовий час прийняли на роботу. А це заборонено.
Інга
Ізюм, Харківська опласть під окупацією, педагогічні працівнтки 2/3 не отримували єодного разу, остання заробітна плата була у лютому місяці!!!
Тарас
Київ. Доплати знято. За зошити, кабінети сумісництво - зелена дуля під ніс учителю. І всі в приказному порядку 1 місяць за свій рахунок. Всіх пенсіонерів школи звільнили -економія
Вчитель
Бреше як дихає. Познімали доплати. Зарплата мізер. А після закінчення відпустки за свій рахунок. Бо інакше без грошей в кінці року взагалі
Небайдужий
Ало ,клоуни прийміть закон,який дозволить відбути відпустку повністю.Це має бути рішення одне по всій країні,тому що,якщо буде на розсуд місцевих махновців,то кожен з них буде робити по своєму.
Економіст
Для Небайдужий: наразі і є один закон на всіх. місцева влада нічого сама вирішувати не може. 24 дні основної відпустки, інші після закінчення війни
Небайдужий
7251 дозволить відбути повну відпустку,він на пришвидшеному розгляді,але цей пришвидшений розгляд вже триває з 12.05.
Коментувати
galynakotul
Пані депутатка абсолютно не володіє інформацією з регіонів. Київська область після відпустки 24 дні вчителі переводяться на простій 2/3 від ставки (3700 вчитель вищої категорії) .Ще гірша ситуація в інших регіонах, де людей відправляють у відпустку за власний рахунок. Ми і не проти такого, аби дійсно кошти пішли на потреби ЗСУ.
Людмила
Для galynakotul: У постанові Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 номер 221 сказано не про 2/3 від ставки, а про 2/3 від окладу
galynakotul
1. Надати право керівникам державних органів, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, до припинення чи скасування воєнного стану в Україні в межах фонду заробітної плати, передбаченого у кошторисі, самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників, але не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу). Це витяг з постанови.Вчитель вищої категорії 14 розряд 7001 грн
Коментувати
Катерина
Це не правду каже Гришина - вона бреше. На окупованих територіях заробітна плата за травень місяць не прийшла взагалі. Ще одна брехуха, так само як і виплати ВПО від держави не платять зовсім.
Виплати зарплат
Вчителям виплачують 60% їх попередньої з/п в регіонах, які не окуповані. Наприклад, не оплачують перевірку зошитів і ще багато чого. То де ж повний обсяг?