Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Шкільна освіта в Україні за три останні роки зруйнована повністю, спочатку епідемією, тепер орками москальськими. Я працюю у школі, тому моя думка і пропозиція, після ПЕРЕМОГИ, а вона обов’язково буде за Україною, ВСІМ піти на повторний курс, включаючи вищу школу. Син студент університету, бачу їх працю.
Тетяна
Це жах, а як, коли обоє батьків працюють!? В мене першокласник, сидить на уроках з мого телефону. І цьому телефону скоро прийде кінець. Звичайно, безпека на першому місці, але щоб дитину молодших класів щось навчити, потрібно кожного дня комусь з батьків займатися уроками. А лишитися без роботи, теж не варіант, на зарплату одного, з теперішніми цінами не виживеш. Буде ще одна хвиля виїзду за кордон, нажаль.
Мілена
Для Тетяна: ви повністю праві , дитині з телефону займатись непрактично ,за ними потрібен контроль щоб не дивились інше,і так як з роботою бути ,або тягнути дитину на роботу що є теж небезпечно або звільнятись з роботи ,і жити на одну зарплату що теж не дуже, коментатори про це не думають
Коментувати
гори Карпати
Бомбосховища у школах звісно є. Але чи вони розраховані на 350 учнів, це зовсім інша дискусія. Скоріше за все, найбільше реально це змішана форма навчання. 1,2 постійно очно. Треба що діти писати і рахувати навчилися. А решта одного тижня 3,5,7,9 очно-2,4,6,8 дистанційно. І навпаки. 1,2 очно тільки в тому випадку, якщо батьки будуть згодні їх приводити і забирати зі школи. Сказати об’єктивно, то дистанційна форма навчання це безпечно! Причому з усіх офлайн варіантів найбільш розумним є такий. 1-4 класи очно, але при умові, що батьки приводять і батьки забирають. Або рідні чи сусіди, чи батьки однокласників. Одним словом дорослі дітей приводять, дорослі забирають. Решта дистанційно. Принаймні у 1-4 класах за безпечне пересування до школи і назад відповідальність беруть батьки. У 5-9 всі дома і усі в безпеці. Решта варіанти викликають багато суперечок. Наприклад взяти і 400, а у містах 700 учнів пустити до школи, а далі? Не всі підвали таку кількість умістять.
гість
Для гори Карпати: які ви розумні. А подвійну роботу вчителя та й ще з ризиком для життя хто буде оплачувати... якщо ще знайдуться бажаючі за ті копійки працювати під сирени
Алина333
А цікаво той вчитель, який викладає у 1 класі і у 5,6,7 англійську повинен розірватися за день....Бігати то очно, то дистанційно. бо слабенький у школі інтернет, потрібно дистанційно вести з дому
Коментувати
ira
Так цікаво читати коментарі Коли була епідемія ковіду, хвороба від якої помирали!, всі хотіли дітей відправити у школу, а тепер як дають можливість навчатись у школі то всі кричать про те що безпека понад усе!
FLASH20
Для ira: не сравнивайте хрен с пальцем. От ковида можно было хоть как-то защититься, вероятность не велика. А от снаряда никто не защититься. И пока эти суки бьют по школам, то в опасности все.
Коментувати
Аня
А хто з батьків на таке підпишеться, під час війни .Ми вже бачили в якому стані бомбосховища:ні дихнути,сирість голі стіни і цемент. Ви що хворі люди. Навпаки повизять дітей ще більше за кордон.
Юлія
Це повна катастрофа, коли сирени гудять постійно, чи встигнуть учні всієї школи одночасно дістатися до безпечного місця, а якщо пощастить дістатися, то це ви вважаєте нормальне навчання??? Зовсім з глузду з’їхали??? Безпека понад усе, зрозумійте це нарешті!!!! Цікаво де зараз ваші діти,хто пропонує таку дурню.???У нас таких шкіл немає, нетреба плутати підвальні приміщення з обладнаними бомбосховищами.
гість
Для Юлія: навіть до найкращого бомбосховища потрібен час дістатись 1000 учнів. Сирени не завжди спрацьовують. Цікаво, чия голова видала такий бред???
Коментувати
Анна
Тобто в місті відкриється одна-дві школи. Інші діти самі вдома онлайн. Треба значить робити вибір або тупі діти від навчання онлайн або виїзжати закордон, і намагатися жити нормальним життям.
Таня
Навчаня тільки дома. Через онлайн. Не яких шкіл. Війна на вулиці. Ви що всі кончані отморозки
Анна
Для Таня: щоб діти були такі ж "грамотні" як ви?
гість
Для того щоб вони БУЛИ.
Марина
Навіщо суперечки, треба мати вибір, ті хто хоче вчити дітей онлайн, то хай вчаться онлайн. Для тих кому кортить відвести до школи, то потрвбні школи с бомбосховищами. Навщо сперечатися? Нам усім потрібен МИР, і це головне!
Коментувати
Володимир
Ви можете показати статистику , особливо у сільських районах?Розумію , індивідуальний підхід -- умови навчання, будівлі, кількість учнів.... То до праці?Складаємо блочні .... Зробіть проект, типовий ,, і у виробництво.. Не продумана ідея - створить нову хвилю виїзду учнів за межі держави, ...
Наталія
Правильно, підтримую. Безпека наших дітей понад усе. Краще навчатися вдома онлайн чим думати, яку школу обстріляють слідуючу.
Местный
Вы там обкурились что ли...