Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google

Google надасть фінансову допомогу для закупівлі, ліцензування та поставки 43 тисяч ноутбуків

Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google

Компанія Google надасть фінансову допомогу для придбання 43 тисяч девайсів для українських учителів.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, українська держава продовжує цифрову трансформацію сфери освіти наперекір жорстокій агресії рф.

«Минулого року спільно з Мінцифрою ми реалізували Всеукраїнський проєкт «Ноутбук кожному вчителю», придбавши більше ніж 60 тисяч ноутбуків для вчителів, проте війна перервала реалізацію проєкту. Значна частина придбаної техніки знаходилася в нині зруйнованих і пошкоджених школах. Багато техніки із закладів освіти було викрадено. В умовах повномасштабної війни ми вимушені починати спочатку», – наголосив Сергій Шкарлет.

Так, у межах підписаної угоди про партнерство Google надасть фінансову допомогу для закупівлі, ліцензування та поставки 43 тисяч ноутбуків Chromebook для українських педагогів, що дозволить продовжувати освітній процес під час війни.

Також компанія допоможе школам оптимізувати налаштування за допомогою оновлення Chrome Enterprise.

Окрім того, у межах співробітництва планується провести тренінги для 50 тисяч викладачів, під час яких вони дізнаються про використання пристроїв і набір інструментів Google Workspace for Education.

Освіта.ua
24.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Іванович
для КИЇВ.Перше це не подвиг залишитися в своїй країні під час війни,а обовязок.Друге,за ваше життя в тилу хтось платить кровю.Я ради перемоги готовий віддати все,що в мене є,не говорячи за зарплату,аби лише мої діти та учні повернулися з війни живими та здоровими.
Київ
Для Іван Іванович: те зовут у вас є заощадження, щоб протриматись без зарплатні, то це не означає, що у всіх є. Батькові 10 за бойові лише на папері, та й нам в тилу залишили 3000, як прокормити дітей, сплатити за комуналку, доїхати до роботи. В нас місто, городу немає…
Местный
Для Іван Іванович: ящко я виконав обов’язок і залишився в країні, то які обов’язки мусить виконати країна? і в загалі, чи може бути обов’язок лише з однієї сторони? Зміст ваших повідомлень - це совочний совок....
м.Київ
Для Іван Іванович. Де я вказала про подвиг? Я вказала, що виконую свій обов’язок. Ви перекручуєте відповіді. З вашої логіки, якщо всі виїдуть з тилу, то війна закінчиться. І чому ж тоді не всі виконують свій обов’язок, а залишили країну? Я просто хочу щоб моя праця була оплачена. Чим сплачувати комунальні, за що їсти, за 50грн в день? Можливо для вас це безкоштовно.
Коментувати
Учитель
Ми проживаємо ( точніше сказати - проживали) у зоні бойових дій. Місто під постійними обстрілами з 03. 03.22. Витримати це неможливо. Майже всі учителі змушені покинути місто. До цього закликав мер. Ми виїхали. А що тепер? Добре в кого є де зупинитися. А решті? Зняти квартиру у межах 4 - 5 тисяч на місяць + комунальні послуги. Ціни - кожного дня нові. Багато хто покидали домівки під обстрілами, у чому були. А вже літо. Потрібен одяг для сім’ї по сезону. Дітям потрібні овочі і фрукти. Зарплати врізали. Обіцяють 2/3 ставки, оздоровчі не заплатили. Люди вимушені повертатися під постійні абстріли , іноді у напівзруйновані домівки. Гарна новина про ноутбуки. Ми вдячні. Але нам треба ще вижити.
Іван Іванович
Спасибі, що платять хоч щось.ВІЙНА І ЗАРПЛАТА НЕ ГОЛОВНЕ.Гинуть наші діти-учні оце головне і потрібна ПЕРЕМОГА.Соромно говорити за відпустки,зарплати,пільги,коли гинуть захисники УКРАЇНИ наші учні та діти.
м.Київ
Для Іван Іванович: Чому мені, людині, яка залишилась в своїй країні під час війни, яка навчає дітей має бути соромно отримувати за це свої зароблені кошти? Чому не соромно підіймати ціни на все, а отримати свою зарплату соромно? Мене ніхто безкоштовно не годує, не одягає, не дає засоби гігієни, не відмінили плату за комунальні послуги+інтернет+телефон. За простой я отримаю аж 3000грн., з них 1500грн віддам за комунальні і мені має бути соромно, що мені жити 2 місяці на 3000грн?
Коментувати
м.Київ
Коли тобі спочатку ковзають все до мінімальної заробітної плати, а потім на два місяці після відпустки відправляють у просторі, не виплачують оздоровчі до відпустки. А потім ця новина про ноутбуки.... звучить як знущання...
м.Київ
Для м.Київ: Ковзають - врізають, просторі - простої
Коментувати
до МОН
Маємо пропозиції. Якщо вже так склалося, що відпустка вчителів 24 дні. То давайте розпочинати новий навчальний рік 1 серпня дистанційно, адже багато шкіл буде залучено до НМТ, а у вересні побачимо як буде. Оскільки у нас місяць буде в запасі. То можемо зимові канікули запланувати від 15 грудня до 15 лютого. А чим це погано? Наприклад у нас гірська місцевість, хата від хати за кілометри, нам так підходить. Ну ви хоч запитайте батьків, що вони на такий варіант скажуть. Але це не поганий варіант.
м.Чернівці-Буковина
На думку влади вчителі і те роблять, що скиглять. Але трохи увійдіть у реалії дистанційного навчання, а після того робіть висновки. В дома за Інтернет заплати. Мобільний поповни, адже у школі Інтернету можна сказати що не має і приходить з гаджету проводити уроки. Комунальні заплати. Те ще поїсти щось треба і купити переодягнутися. Це не є цинізм. Тут і близько не має цинізму. Ми розуміємо скільки тисяч людей залишилося без роботи. Але і ви зрозумійте на ті наші копійки ми намагаємося брати участь у підтримці переселенців. Хто чим може, той допомагає. 24 дні, то 24 дні. Але зробіть так що перша половина вчителів пішла у відпуск тепер, інша у липні. І у серпні всі до роботи. І не врізайте буквально все! За зошити - справедливо, але за керівництво залишіть хоч 25% від того що було. Залишіть хоч 10% за престижність. І не треба простоїв. Педагоги це 90% жінки. По школах раховані чоловіки. Виїдуть за кордон, освіті буде кінець. А виїхати вони мають право.
до вчителі
Для м.Чернівці-Буковина: Хоч би літом чисті ставки платили. І то буде добре. Ми вже готові чергувати.
Коментувати
Марія
Дати вчителеві зарплату вчасно і в повному обсязі. Це буде користь. А не міфічні подарунки, які обов’язково розкрадуть.
Елена
В отпуск отправляют без оздоровительных (оздоровительные в этом году сказали выплачиваться не будут, голые отпускные за 24 дня). После 24 дней отпуска до конца лета (на 2 месяца) отправляют в простой. Надбавки урезали даже с зарплаты со ставкой 0.75%. г.Киев. И теперь вещают про ноутбуки....
Справедливість
Зарплату краще виплачуйте нормально, не врізайте... Ноутбуками махали до війни, знову почалося...? придурки...
вчитель якому ні піхуй
Давайте чесно, до війни МОНУ виділило мільярд на закупку ноутів, але МІСЦЕВІ боси які керують тендерами вирішили вкрасти третю частину, їх спіймали на цьому, зробили закупку по новій, і якось вдалося закупити, хоча в магазинах можна купити кращі і трішки дешевше... Так ось - якщо місцеві будуть робити такі закупки далі, то може їх краще десь подіти?