Учні за кордоном продовжують навчання у своїх школах онлайн

Діти хочуть завершити навчальний рік зі своїми вчителями та за українською програмою

Учні за кордоном продовжують навчання у своїх школах онлайн

Українські учні за кордоном віддають перевагу онлайн-навчанню у рідних школах.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи моніторинг освіти дітей-біженців за кордоном.

За його словами, діти хочуть завершити навчальний рік зі своїми вчителями та за українською освітньою програмою.

«До прикладу, колеги з Інспекції освіти Нідерландів інформують, що більшість учнів навчаються дистанційно в українських школах та онлайн-платформах», – зазначив Сергій Шкарлет.

Також він наголосив, що на сайтах іноземних міністерств освіти учні можуть знайти й скористатись інформацією про українські навчальні платформи або навчатись у приватних дистанційних школах, які зробили вільним доступ до матеріалів уроків.

«Я вкотре щиро дякую нашим учителям за відданість, мудрість, наполегливість і міць! Ви гідний приклад для наших дітей!» – подякував Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
18.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Я за те, щоб нині припинили навчання та продовжили його приблизно в середині або принаймні на початку липня, якщо до того місяця не закінчиться війна. Мені завжди було надзвичайно важко вчитися, а коли почалася війна, то мені стало ще важче. За правилами я, жителька Львівщини, не маю виконувати домашнє завдання від 23:00 до 06:00 (раніше цього не можна було робити від 22:00 до 06:00); а коли лунає повітряна тривога — мушу йти в укриття. Якби я була законослухняною громадянкою, то би отримувала тільки двійки. Ба більше, учні та студенти, які після війни виїхали з України, часто мають проблеми з інтернетом. Тож я слізно благаю Міністерство освіти дослухатися до мене! Я вважаю, що до літа закінчиться не лише війна, а й пандемія ковіду. А до того, що я не відпочину в липні та серпні, мені байдуже, оскільки в мене немає життя поза навчанням і, на жаль, ніколи не буде.