Як діяти батькам, якщо школа не може забезпечити онлайн-навчання

Учні 1–11 класів можуть навчатися за допомогою Всеукраїнського розкладу та Всеукраїнської школи онлайн

Як діяти батькам, якщо школа не може забезпечити онлайн-навчання

Учні, які під час війни опинилися за кордоном або на тимчасово окупованій території та втратили зв’язок зі школою, мають продовжити навчання онлайн.

Якщо ваша школа зараз не забезпечує дистанційного навчання, вам необхідно виконувати дії, зазначені в цьому матеріалі, для продовження навчання вашої дитини на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

АЛГОРИТМ ДЛЯ БАТЬКІВ УЧНІВ 1–4 КЛАСІВ

1. Відкрийте поточний розклад занять:

2. Перегляньте, які заняття заплановані в розкладі.

3. Обговоріть з дитиною розпорядок дня, домовтеся, на який час запланувати заняття. Деякі заняття відбуваються в прямому ефірі, але доступні також пізніше в запису. Час занять є орієнтовним і насправді залежатиме від умов, у яких перебуває зараз ваша дитина.

4. Поясніть дитині, що вона матиме щоденні уроки зі шкільних предметів, а також хвилину мовчання, психологічну хвилинку та розвивальні заняття.

5. У запланований час відкрийте заняття («Онлайн-урок» або «Відео») у розкладі. Попросіть дитину переглянути заняття й виконати те, що пропонує вчитель або ведучий.

6. Постарайтеся переглянути хоча б кілька занять разом з дитиною. Допомагайте малюкові додатковими поясненнями, відповідайте на його запитання.

7. Після перегляду відео за можливості обговоріть з дитиною його зміст. Запитайте, що нового вона дізналася на цьому уроці, що було для неї цікавим. Обговоріть, що для малюка було складним і незрозумілим. Спробуйте пояснити незрозумілий момент, користуючись цим відео й матеріалами інтернету.

8. Працюйте систематично, привчайте дитину до того, що вона буде щоденно переглядати заняття, запропоновані у Всеукраїнському розкладі.

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ БАТЬКІВ УЧНІВ 5–11 КЛАСІВ

1. Зареєструйте дитину на сайті Всеукраїнської школи онлайн (ВШО) за посиланням.

2. Запишіть дитину на всі курси для вашого класу, натиснувши на посилання «Записатися на курс» (посилання для кожного класу нижче).

3. Відкрийте розклад для вашого класу (посилання для кожного класу нижче). У розкладі є щоденні уроки зі шкільних предметів, а також короткі заняття із психологом.

4. Натисніть у розкладі «Матеріали уроку на платформі ВШО» щоб відкрити заняття (ви маєте бути авторизовані на сайті й зареєстровані на відповідний курс).

5. Матеріали заняття містять відеоуроки, конспекти і тестові завдання з теми.

6. Почніть перегляд відеоуроку. Можна ставити відео на паузу, повертатися до певного фрагмента й переглядати його повторно. Треба уважно сприймати матеріал і виконувати завдання, запропоновані під час відеоуроку.

7. Після перегляду відео на сайті онлайн школи натисніть помаранчеву кнопку «Завантажити конспект». Конспект містить важливу навчальну інформацію з теми уроку, додаткові матеріали та практичні завдання. Уважно прочитайте його й виконайте запропоновані завдання.

8. Перейдіть до виконання тестових завдань до уроку. Виконавши завдання, натисніть синю кнопку «Надіслати». Кількість спроб для надання відповіді на завдання необмежена. Старайтеся виконати всі запропоновані завдання. Результати виконання завдань зберігатимуться на сторінці курсу в розділі «Прогрес».

9. Якщо щось у роботі з платформою буде незрозумілим – звертайтеся до інструкції певного курсу.

10. Навчайтеся систематично, розумно розподіляйте свій час. Щодня опрацьовуйте всі матеріали, передбачені Всеукраїнським розкладом.

Перелік курсів для 5–11 класів, на які потрібно зареєструвати дитину (перейдіть за посиланням, відкрийте кожен курс для Вашого класу й натисніть синю кнопку «Записатися на курс»)

Розклад занять для 5–11 класів:

Освіта.ua
29.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Здравствуйте,как получить аттестат про среднее образование на оккупированной территории? Я могу его самостоятельно заказать в Министерстве образования Украины? Учреждение мне отказало в аттестате, в переписке по вайберу
007
Для Олена: Пи пишете під статтею в "газетці". Всі питання пробуйте з’ясовувати у міносвіти. Ось їх сайт: https://mon.gov.ua/ua. Там мають бути контакти. Але швидше за все Вам варто пробувати перевестись в школу на неокупованій території, бо свідоцтво видає заклад, який Ви закінчуєте, а якщо він не видає, то як же Ви його отримаєте
Коментувати
Дмитро
Здрастуйте, у мене важливе питання. Чи можу я отримати якийсь документ, який може підтвердити те, що я пройшов 8-й клас і можу не сидіти 2 рік поспіль? Просто через військові дії в 2022 році я не встиг закінчити 8-ий клас і хочу бути впевненим, що зможу отримати якесь підтвердження цьому. Спасибі.
007
Для Дмитро: Ви ще маєте час закінчити 8-й клас
Коментувати
Дмитрий
Здравствуйте, у меня важный вопрос. Смогу ли я получить какой-то документ, который может подтвердить то что я прошёл 8-ой класс и могу не сидеть 2 год подряд? Просто из-за военных действий в 2022 году я не успел закончить 8-ой класс и хочю быть уверен что смогу получить какое-то подтверждение этому. Спасибо.
Анастасия
как ребёнку пройти нормально курсы,если в программе постоянно какие то проблемы? То ребёнок не может зайти на курс,то вообще пишет что такой страницы нет. Ваша почта не действительна,я писала вам 2 раза ни одно письмо к вам не дошло. Ребёнок пытается закончить 9 класс,находиться на оккупированной территории. Как ему закончить 9 класс если он не может зайти на какие то курсы, то геометрия, то биология то ещё какой-то.как вообще будут оценивать детей которые пытаются пройти курсы но из-за проблем на вашем сервере не попадают на какой-то курс???
Тетяна
Цікаво, як долучитися до онлайн-освіти в окупованому місті, де немає ніякого інтернету, навіть, мобільного, бо орки спеціально глушат зв’язок?
Галина
Для Тетяна: у родичів моєї колеги, в окупованому місті, якраз інтернет є. Немає телефонного зв’язку, а по вайберу щодня розмовляють
Коментувати
ДОСТАЛИ!
"ЯК ДІЯТИ БАТЬКАМ?" ЗА ЧТО, БЛ*ТЬ, УЧИТЕЛЯ СЕЙЧАС ПОЛУЧАЮТ ЗАРПЛАТУ?
вчитель намбе ван
Для ДОСТАЛИ!: А якщо школу знищили твої друзі?! То що робити? А якщо частина дітей не має доступ до онлайн уроків постійно? А якщо вчитель переїхав, і немає ким його замінити? Ти тупе створіння, нажаль твоєму батькові повинно бути соромно за тебе, ти соромиш свого батька
Коментувати