Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Альона
А чому зараз коли вихователі дитсадочків були змушені не виходити на роботу перевели їз на 2/3 від окладу, у мирні часи вправно сплачували податки, а тепер залишились без допомоги у 6500 грн... Чому так не справедливо?
Галина
Для Альона: 6500 отримують ті, хто взагалі не може отримувати заробітної плати. А ви її отримуєте, просто в іншому розмірі
Нима
Ні, не вірно. Серед моїх знайомих і родичів ВСІ хто працює в лікарнях (не залежно від того працював в ці дні чи ні) отримали 6500 грн. Мої батьки - отримали. Відчим ходив на роботу, отримував заробітну плату і отримав 6500. Мама частину місяця не ходила, частину була у відпустці і також отримала 6500.
Коментувати
Людмила
Чи правомірно скасували індивідуальне навчання під педагогічним патронажем під час військового стану? Чому під час війни позбавили дітей з особливими потребами можливості навчатися? Говорять, щоб такі діти навчалися дистанційно з усім класом. Як може дитина з ДЦП, яка не ходить, навчатися з усім класом?
Галина
Для Людмила: а навіщо ходити під час дистанційного навчання?
Коментувати
Діана
Сьогодні отримали повідомлення від керівника про те, що працівників освіти (вихователів), які тимчасово покинули місце проживання на час військових дій, змушують писати заяви на відпустки без збереження з/п, не даючи можливості отримувати 2/3 зарплати за простій, а також скористатися основною щорічною відпусткою. Вимагають бути присутніми на робочому місці. Наскільки це є правомірним. Дякую за відповідь.
Галина
Для Діана: ваш заклад знаходиться у зоні проведення бойових дій? якщо ні, і заклад не переведено на простій, то маєте працювати під час воєнного стану, якщо у закладу є необхідність у працівниках. Зараз у багатьох садочках розміщують переселенців, праціники ходять на чергування (в тому числі вночі) аби слідкувати за порядком в закладі, прибирати, готувати (будь-яка необхідна робота).
Галина
Для Діана: Стаття 3 Закону «Про правовий режим воєнного стану» установлю дві важливі норми. Перша визначає, що на період дії воєнного стану роботодавець має право перевести працівника на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди. Друга: На період дії воєнного стану норми частини третьої ст. 32 КЗпП про двомісячний строк попередження працівника про зміну істотних умов праці не застосовуються. А це надає право роботодавцю зменшувати розмір зарплати на свій розсуд.
Коментувати
Марківка
Які матеріальні гарантії для вчителів, які опинилися на окупованій лнр території, немає більше ні української влади, ні начальства.... хто їм оформить той простой і щось заплатить?!
Людмила
Простій,, яка зарплата вихователя. ,. Нам зараз платять 0.66 це законо . Скажіть будь ласка.
Надія
Для Людмила: законно, це 2/3. Ви ж самі пищете, що у вас простій.
Ольга
А законно писати неявка і не нараховувати ні копійки? І якщо ні, то як це можно оскаржити?
Коментувати
Наталія
Вихователі теж педагогічні працівники, але нас перевели на "простій". Що нам робити у цьому випадку? А простій у нас уже 3 місяць.
ВИХОВАТЕЛЬ
Для Наталія: На "простій" потрібно перевести і вчителів - вони теж не працюють!
Люся
Як це не працюють, скажіть, будь ласка? Багато областей на дистанційні уже не перший тиждень.
Коментувати
родитель
Эти учителя, что особенные? Почему если предприниматель не работает, то и зарплату не получает? За что им платить? Дармоеды хреновы!
Предприниматель
Для родитель: ну тогда сам обучай ! Тварь безмозглая!
Местный
Для родитель: когда же подобные вам поумнеют... даже во время войны начинают кидаться дер*мом в педагогов... а мозги включить и подумать, что после победы новый фундамент Украины будут строить именно педагоги школ, проф.тех образования, колледжей, техникумов и ВУЗов.
ТТ
Для Местный: Ніколи. Дурнів навіть війна не забере.
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Як вирішити питання оплати праці педагогів? Ми з Попасной, всі документи фінансові залишились в розбитому закладі, токіни та печатка також... Бухгалтер сидить в підвалі, на зв*язок не виходить. Директор ледве виїхала із цього Ада. Казна в іншому місці говорить про наявність токінів та особисту присутність директора та бухгалтера. Люди без зарплати бідкаються... Допоможіть!!! Треба спростити систему отримання заробітної плати, або розробити механізм на час війни!
Катя
А що робити вчителям, якіх відправили у відставку без збереження заробітної плати, у зв’язку з тим що вчитель не може працювати дистанційно, так як у нього відсутній інтернет в
Оксана
Чи є правомірним зниження заробітної плати внаслідок збройної агресії російської федерації, а саме: оплата престижності праці зменшується до 5 % (раніше було 20%), доплати за класне керівництво, завідування кабінетами, гуртками, за перевірку зошитів проводитись не буде. Працюємо з використанням технологій дистанційного навчання з учнями. Дуже дякую.
Діана
Для Оксана: і мене цікавить дане питання. Чому немає відповіді?
Коментувати
Владимировна Мандыбура Татьяна
Як бути тим освітянам де місцевої влади немає? Селище Сартана Маріупольського району Донецької області. І таких закладів по Україні багато.
Ірина
А що робити вчителям, яких примусово відправлено у відпустку на квітень через те, що вони виїхали з країни? Місто Харків.
данив-мыщак
Для Ірина: не мали права. 17 березня МОН видало роз’яснення щодо вчителів, які за кордоном. Почитайте.
Наталія
у мене зняли доплату за сертифікацію. Чи правомірно це?
Коментувати
Зарплата
Гнилая интеллигенция ! Читаєш коментарі на сайті "освіта юа", одне балабольство - бла, бла, бла ...таке враження, що війни немає. Нахера така "освіта юа"
вчпдї\
Читаєш коментарі на сайті "освіта юа", одне балабольство - бла, бла, бла ...таке враження, що війни немає. Нахера така "освіта юа"
м. Рубіжне
А як бути освітянам у містах де місцевого самоврядування просто немає? Яскравий приклад м. Рубіжне, і таких ще багато. Де стирають з лиця землі цілими городами, люди евакуюються без копійки.
Надія
Для м. Рубіжне: Наразі це серйозна проблема, і на цьому сайті вам її ніхто не вирішить. Звертайтеся на "гарячу лінію" 15-45. Дуже співчуваємо вам. Тримайтеся, врешті-решт усе влаштується. Костянтинівка, Донецька область.
Коментувати