Усі освітяни отримуватимуть заробітну плату

Зарплата працівникам має виплачуватися незалежно від їх поточного місця проживання

Усі освітяни отримуватимуть заробітну плату

Органам управління у сфері освіти місцевих органів виконавчої влади та органам місцевого самоврядування доручено забезпечити оплату праці працівників закладів та установ освіти.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Зарплата педагогічним працівникам має виплачуватися незалежно від їх поточного місця проживання (перебування) – в Україні чи за її межами. Для цього, у разі необхідності, виплати мають здійснюватися шляхом прийняття рішення про оголошення простою у закладах освіти, що не можуть здійснювати освітню діяльність внаслідок збройної агресії російської федерації.

Також у Міністерстві освіти і науки зазначають, що органи місцевого самоврядування мають працевлаштовувати працівників освіти на вакантні посади (за наявності) у разі подання відповідної заяви.

Освіта.ua
28.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
alena
Підкажіть, якого числа отримають освітяни Генічеської громади свої заробітні плати? За квітень, травень, червень? За що нам жити? Дітей кормити?
Наталія
Вітаю! Прошу надати роз’яснення щодо оплати праці педагогічним працівникам,які наразі знаходяться за кордоном,зауважу,що відпустку за відпрацьований час працівник вже використав під час дистанційного навчання(33 дні).Наразі дистанційного навчання немає.Як бути?
Людмила
Доброго дня! У мене питання, чи розповсюджуються усі фінансові виплати ( 24 денна відпустка, оздоровчі, зарплатня ( за тарифною сіткою) на приватні учбові заклади, що мають ліцензію МО? Чи будуть приватні заклади отримувати фінансування від держави, як і комунальні ЗОШ з тих 1.4 млр ?
Економіст
Для Людмила: Вивлати мають бути відповідно до законодавства (і оздоровчі, і зарплатня) незалежно від форми власності закладу. Але ж у приватних закладах і інша кількість учнів у класах, і наявні предмети, які відсутні в державних закладах (або більша кількість годин), тому Ви фінансуєтесь не лише з бюджету, а і з інших джерел. Тому ні на які додаткові кошти Ви розраховувати не можете. Ви отримаєте кошти відповідно до затверджених надходжень з бюджету. А ті 1,4 млр. - це не додаткові доходи, а лише джерело перекриття доходів до державного бюджету, якого зараз немає.
Коментувати
Юлія
З 1 червня відправили на простій 23 на все літо. При цьому не повідомивши працівників. До якого часу теж не відомо. Київ. Дошкілля.
Надія
Скажіть, будь ласка, чому вчителям ДПТНЗ, які викладають предмети середньої школи (гуманітарні, фізико - математичного циклу та інші) на окупованих територіях, зокрема Херсона, виплачують лише третю частину заробітної плати? Зрозуміло, що військовий стан, але не зрозуміло за яким тарифом здійснюється нарахування оплати вчителям як з/плати, так і відпускних МОН?
Економіст
Для Надія: так мабуть Вам платять 2/3 від посадового окладу, як при простої
Коментувати
Ірина
Якщо обслуговуючий персонал школи поклали на простій 2/3 зарплати то директор може змусити їх працювати?Скільки год мають перебувати на роботі?
Віталій
Місто Київ,зарплати за квітень нема!Сказали якщо й буде ,то меншою на 40відсотків.
Євгенія
Доброго дня, а коли буде зарплатня за квітень? Ніяких заяв не підписувала.Вже 1травня, а зп не має. Харківська область, Золочівська ОТГ. І коли чекати і чи чекати на неї?
лина
Добрий день, я працюю в дитячому садочку тех.робітник за квітень отримала зарплату 155грн, це законо? якщо ні, як це можно оскаржити.
Ольга
Добрий день підкажіть чи можна зменшувати мінімальну зарплату на 12 % , вихователю якщо ми працюємо ( чергування та інше)
Вчителі Луганщини
З 1 квітня ліквідовані відділи освіти в ОТГ Луганської області. Невелика частина вчителів відмовилась співпрацювати з окупантами, тим самим позбавивши себе єдиного фінансового джерела. Відділи освіти та бухгалтерія розформовані, директорам табеля здавати нікуди, до того ж більшість директорів погодилися працювати з окупантами. Нарахування зарплати ніхто не проводить. Бачу, що така ж проблема і з вчителями, що виїхали на підконтрольні українській владі території(попередній допис). Зрозуміло, що ситуація в країні напружена, але сподіваюсь, що буде знайдений шлях вирішити це питання. Слава Україні!
Олена
Чи буде нарахована зарплата вчителям, які виїхали з т. н. лнр. Чому таких бюджетників не врахували в 6500? Також цікавить виплата відпускних. По податковим відрахування легко визначити середню зарплату, якщо є таке бажання. Відділ освіти та централізована бухгалтерія ліквідовані.Знайти роботу по спеціальності в квітні не можл иво, а до вересня далеко. На 2000 допомоги без житла не реально вижити. ЦЗ розводить руками, офіційно не звільнені. Якщо станем на облік втратим надію на зарплату та щорічну відпустку. А коли ще за 50, не потрібний ніякому роботодавцю. В першу чергу ці проблемні питання адресую обласній профспілці та КМ.
Вікторія
Скажіть будь ласка, чому вчителям спеціальної школи залишили 100 відсотків зарплати, а вихователів перевели на 2/3??? Хіба ми не педагоги??? Чи ми закінчуємо не педагогічні університети??? Вже набридло, що вихователів за людей не вважають.
Економіст
Для Вікторія: Вас відправили в простій? При простої полатиться не менше 2/3 окладу. Жодного відношення до освіти чи професії це не має. Якщо вчителі отримують заробітну плату, то значить вони працюють (не важливо в дистанційному, очному чи змішаному режимі)
Коментувати
Nata
Чи може керівник ВНЗ ущільнити аудиторне навантаження за семестр на 6 днів тижня та спатити по факту за ці дні, а інші дня місяця оголосити простоєм? Викладання дистанційне, окрім занять є ще консультування та дипломне проектування, але сказали, що навантаження 600 годин не буде діяти зараз, тому оплата тільки за дні праці у розкладі.
Вчитель
Скажіть, будь ласка, чи є правомірним зниження заробітної плати на період воєнного стану, скасування доплати за класне керівництво, перевірку зошитів? Навчання проводиться дистанційно.
Федорістов Віталій
Доброго дня та мирного неба! Скажіть,будь ласка,коли освітяни з міста Ізюм отримають заробітну плату за березень?
Анна
Для Федорістов Віталій: Також цікаво.
Галина
Для Федорістов Віталій: У вас був наказ про, яким змінено режим оботи? Вас переведено на простій? відправлено у відпустку планову чи без збереження заробітної плати? У наказі мало бути визначено чи отримаєте і яку заробітну плату
Коментувати
Людмила
Питання наступне..За законом Президента ,який вступив в силу 26.03 про зупинення стягувань за виконавчим провадженням,чому бухгалтерія сказала,що буде продовжувати утримувати із зарплатні і в подальшому!???Мотивуя Тим ,до нема ніяких листів про зупинення утримання!Працюю у школі!!!!Скажіть,закон Президента для них немає сили???Чи можна поскаржитись на такі дії і невиконання закону ?
АНАСТАСІЯ
Для Людмила: доброго дня скажіть будтьласка чи отримаотримають заробітну плату працівники школи в с.м т.Веселе Мелітопольського району? T
Коментувати
Ольга
Скажіть ,будь ласка, чи має право директор школи вимагати записи в журналі, інакше не подасть в бухгалтерію на нарахування авансу, якщо я веду уроки дистанційно але знаходжуть закордоном?
Местный
Для Ольга: журнал - это финансовый документ. Подпись = проведённый урок.
Ольга
Але чому тоді дозволено проводити уроки онлайн вчителям? Тобто без оплати праці?
Коментувати
Андрей
31.03.2022. Вже написали під тиском заяви за власний рахунок, на сім робочих днів, без збереження заробітної плати. Звичайно ж в ці дні ми працювати будемо, уроки проводити дистанційно, адже виконання програми ніхто не відміняв. Взагалі МОН моніторить ситуацію? Якщо видають накази, то мабуть мають і контролювати їх. А нас як завжди пишемо заяви добровільно примусово! Шосткинський район, Сумська область
Татьяна Куимова
Питання щодо приватної власності в дошкільній сфері.Чи зобов’язані такі роботодавці сплачувати заробітну плату своїм працівникам і в якому розмірі.На який закон можно спиратися у випадку,коли примушують писати заяву на відпустку за власний рахунок за згодою сторін.