У Києві планують невдовзі відновити онлайн-навчання

У Києві в бомбосховищах вже підключили мережу Wi-Fi, аби учні могли доєднуватись до уроків

У Києві планують невдовзі відновити онлайн-навчання

У Києві триває підготовка до запуску освітнього процесу у дистанційному форматі.

Про це в ефірі 24 каналу повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, заняття відбуватимуться в онлайн-форматі.

«Ми пробуємо м'яко заходити в навчання, ніхто очно відновлювати його, звісно, не буде, це небезпечно, але уроки онлайн ми будемо пропонувати учням», – зазначив Микола Поворозник.

Також він повідомив, що в Києві навіть в бомбосховищах вже підключили мережу Wi-Fi, аби учні могли доєднуватись до уроків.

«Час іде, дітям треба вчитись», – підкреслив Микола Поворозник.

Освіта.ua
18.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кияни
Розумійте ми не живемо у 1941-1945 році!!! І навіть у часи війни там де не було окупації, школи працювали. Освіта у воєнний час це складне питання. Сумнівів у цьому не може і бути. Але оскільки є дистанційні технології і як досвід показує Інтернет також є, подекуди навіть кращий, ніж у мирний час, то там де є можливості треба що освіту учні здобували. Якщо вже таки наступить апокаліпсис по всій Україні, так тому і бути. Яка вже може бути тоді освіта. А поки є можливість вчитися, то таки треба вчитися.
гость
Для Кияни: особенно в Харькове это актуально, да, под ежечасными обстрелами. Но здесь же не оккупация, да?
мда
Зараз важливо цю війну закінчити! А потім 10 років на побудову підземної інфраструктури. Велика війна - світова це питання часу. Природні ресурси мають властивість закінчуватися. І якщо раптом США вступлять до прикладу у війну з Китаєм, а Канада їх підтримає. Частина країн ЄС може втратити підтримку, а це створить передумови того що хтось цим може скористатися і розпочати війну у Європі. Все НАТО тримається не декількох великих країнах, які можна перерахувати на пальцях. Якщо ці великі країни ослабнуть, існування НАТО піде під сумніви. Принципово важливо подумати, як тоді жити нам.
Коментувати
uhvb
больные/