У частині областей України з понеділка відновлять навчання

Формат навчання (очний, змішаний, дистанційний) кожен заклад освіти обиратиме самостійно

У частині областей України з понеділка відновлять навчання

З понеділка у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській областях, частині Сумської області відновлюється навчання.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, формат (очний, змішаний, дистанційний) кожен заклад освіти обиратиме самостійно.

«Навчання буде організоване в залежності від ситуації в місцевості, де заклад знаходиться, безпечно для дітей», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Також планується, що до навчального процесу будуть залучені учні із числа внутрішньо переміщених осіб.

Так, на Львівщині для школярів з числа тимчасово переміщених осіб, в тому числі й тих, хто перебуває за межами області чи України, спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» створили дистанційну школу «Вчитись просто».

Ця школа забезпечуватиме викладання усіх предметів (інтегрованих курсів), передбачених типовими освітніми програмами для середніх шкіл. Викладачами дистанційної школи на волонтерських засадах є кращі педагоги області.

Школа забезпечена навчальним контентом; виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться.

Очікується, що рідні та учні дистанційної школи «Вчитись просто» зможуть отримати (на вимогу) витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ У ДИСТАНЦІЙНІЙ ШКОЛІ

Освіта.ua
11.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mariana
Тут немає шансів вибирати (онлайн чи ні), лише людське життя. Якщо вже й повинно бути навчання, то тільки онлайн (хоча б до серпня) і після опитування, чи є можливість у всіх долучитися онлайн. Погоджуюсь з коментарями про вчителів: якщо і навчальні заклади працюють, то у всіх повинна бути можливість працювати онлайн, а не чекати поки бомба впаде на школу. Звійсно, нікому не бажаю і ніколи б не хотіла.... Тримаймось, об’єднуймось, раціоналізуймо!
Oleg
Пииання до МОН. Цікаво якою буде ефективність уроків в Zoom на 9 ранку після 4, або більше годин проведених в холодному підвалі?
Людмила
Прошу вибачення за коментар... Може він до цієї статті і не доречний,просто в душі защиміло... Дякую за розуміння.Тримаймося...Все буде ПЕРЕМОГА!!!
Людмила
Цілу ніч сидимо в сховищі...А вранці треба розпочинати навчання....Слів не вистачає...Душа болить.... Розумію все...Чую розмову мами і доні -Мамусь,а що вранці уроки будуть в Zoom? -Так,доцюню... -Мамусь,я так хочу спокою...миру...я так хочу виспатись! Сльози градом покотилися з очей мами...я теж не витримала -Доцю,потерпи... Скоро все буде добре.... А я сиджу і думаю... про які"Дроби",про які"Дієслова"....я буду вести мову.... Не знаю... Але розкисати не можна...
Дарина
Вітаю, звертається до вас секретар ліцею. Зараз весь молодший персонал у простої, а вчителям дозволено працювати дистанційно зі збереженням повної заробітньої плати. Я як працівник і мати обурена таким рішенням. Більшість вчителів кидають завдання через платформи і отримують при цьому не малу зарплатню сидячи в безпеці, а ми повинні чергувати у ліцеї та ще отримувати мізерні кошти, на які прожити буде неможливо. Чому у воєнний час не можна перерозподілити кошти? Наприклад у ліцеї 40 вчителів та 20 МОПвців, якщо у кожного вчителя утримати хочаб по 1000 грн і перерозподілити їх то можна вийти на мінімальну зарплатню. Ви гадаєте що наші діти хочуть меньше їсти?
гість
Для Дарина: іди працюй до школи - маєш повне право за новим законом! і будеш гребти лопатою. Які ви ниці: рахувати чужі гроші - перші)
Галина
Для Дарина: якщо ви чергуєте, то який може бути простій? Це усі питання до дкрекції. В багатьох закладах, де навіть не можливо організувати дистанційну роботу (наприклад театри), дирекція організувала роботу з плетення сіток, пошиття білизни для військовиків тощо, і не переводили працівників на простій
Коментувати
Dorian Gray
Учні 8-11 класів, які із зрозумілих причин виїхали з постійного місця проживання можуть долучатись онлайнуроків підготовки до ЗНО з Історії України. Піписуйтесь на сторінку "myzno22". Проводимо кожен тиждень по пару занять в досить веселій формі. Пишіть в приватні повідомлення якщо зацікавлені. Ну і звісно, що це все безоплатно. В такий час не про гроші потрібно думати.
myzno22
Для Dorian Gray: На цій сторінці в інстаграм я постійно вистаdляю багато історичних тестів з плакатами і мемами.
Коментувати