Керівники мають забезпечити виплату зарплат, – омбудсмен

Під час воєнного стану оптимальним рішенням, яке визначено законодавством, є оголошення простою

Керівники мають забезпечити виплату зарплат, – омбудсмен

Воєнний стан – це не привід не виплачувати заробітну плату працівникам закладів освіти чи намагатися «економити» на людях.

Про це йдеться в роз’ясненні, яке підготувала Служба освітнього омбудсмена.

За словами освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, під час воєнного стану оптимальним рішенням, яке визначено законодавством, є оголошення простою.

«Простій – зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами. У цьому випадку ситуація простою відбувається не з вини працівників закладів освіти», – пояснив Сергій Горбачов.

Освітній омбудсмен нагадав, що відповідно до Кодексу законів про працю України, час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

«Тобто під час воєнного стану керівник не може виплачувати працівникові закладу освіти менше ⅔ тарифної ставки», – підкреслив Сергій Горбачов.

Також він звернувся до адміністрації закладів освіти з проханням за можливості забезпечити виплату працівникам повної ставки, адже законодавство не забороняє керівнику виплачувати працівникові повну середню заробітну плату.

«Шановні керівники закладів освіти, надзвичайно вірю у вашу людяність – не позбавляйте колег частини заробітної плати без їхньої вини. Рішення про те, виплачувати своїм працівникам ⅔ чи повну середню заробітну плату – за вами. Ви маєте законне право не зменшувати заробітну плату своїм колегам на час простою. Будьте людьми, а не бездушними функціями», – закликав Сергій Горбачов.

Окрім того, освітній омбудсмен наголосив, що в умовах, коли освітній процес відбувається в очному або дистанційному форматі, то заробітна плата педагогам виплачується у повному обсязі.

Освіта.ua
07.03.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Так.Але за квітень забезпечили виплату аж 1/3.Сказали звертатися в РУО.І це.м.Київ
Ірина
Тимчасово перебуваю в іншій області України, маю довідку про внутрішнє переміщення. Змушують писати заяву за власний рахунок. Чоловік пішов на службу, залишаюся у родичів з дитиною. Що робити, підкажіть, будь ласка!? Повертатися в Миколаївську область з дитиною під обстріли?
Педагог
А як нараховувати зарплату вчителям - біженцям, які навіть не попередили керівника, що вони на даний момент знаходяться за кордоном? При цьому вони вже отримали на картки аванс
Вікторія Гожуловська
Для Педагог: Працювати за кордоном дистанційно ніхто не забороняв.
Коментувати
Учитель
Про що ти, невігласе, говориш. Директорка навиписувалв собі і своїм холуям премій, а на заміни коштів за осінь 2021 не вистачило!
Іван
Для Учитель: що ви ліпите?Не так легко це зробити як ляпати язиком.Мабуть,ви такий моцний працівник,що вам дісталось не багато.Шукайте причину в собі!
Тімоха
Для Іван: А ти часом не директор школи? Навіть учні знають про подвійну бухгалтерію, про відкати та премії за економію коштів. Директор не може сам себе преміювати, але це може зробити управління, звісно за відкат. Директор може виписати премію підлеглим, теж за відкат - 1000 тобі, 5000 мені. А скільки можна відкатати на закупівлях... Краще мовчи, якщо такий далекий.
ТТ
Для Іван: Ти тупий? Тобі ж чітко написали, невиплатили заміни! То де ж ці кошти поділися? Звісно! перейшли у категорію "економія коштів", а звідти на премії. Ось і маємо "бідну" адміністрацію і дирекцію, а учитель знову з голою дупою. У такому разі потрібно скаржитися в КРУ, МОН, прокуратуру...
Коментувати