Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тригуб Галина
Учні 11 класу ще більше усвідомлюють загрозу як діти 4 класу, тому з огляду на переживання, емоційний стан у цьому році їх потрібно також звільнити. Думати про навчання, ДПА неможливо коли в країні війна.
Яна
Це не справедливо по відношенню до наших 11класників. Вони здають ЗНО.11 клас в таких умовах,як і решта дітей
вот так
Ранее для 11 класса тоже собирались отменять из-за пандемии, оставалось дождаться голосования Верховной Рады - только не до вас сейчас депутатам, "позаграницам" они отдыхают...
Софія
Як я маю готуватися до ДПА, коли у місті сирена за сиреною. Живуть у страху не тільки діти 4-х та 9-их класів. Усі 11-ти класники намагаються допомогти чим можуть у територіальній обороні але ж...
Євгенія
Ми що не такі як 9 та 4 класи ми зараз в одинакових умовах через таку ситуацію Ми всі одинакові
Лина
Не справедливо!Чому 11клас повинен писати,чим вони відрізняються від інших дітей?Їм і так ЗНО складати!!!!
Валентина
Це несправедливо. Коли звільняти, то звільняйте й 11 кл. Цим дітям ще зно складати. То дпа можна і відмінити. У складних умовах всі.
Єгор
Цілком підтримую запитання коментаторів: одинадцятикласники не діти? Їхнє життя і здоров’я зберегти не треба в даний час?
Тамара
Це несправедливо. Адже 4 і 9 класи здають ДПА в школі. А нам потрібно буде їхати в Суми або Ромни, які розвалені військами РФ. Це взагалі безглузде рішення. Всі сидять в погребах та в бомбосховищах, як на вашу думку готуватися до того ДПА? Ганьба!
Олена
“Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану”, – зазначив Сергій Шкарлет. А що 11-класники у програму збереження життя не входять??? Чи не достатньо оцінки за рік???
Педагог
Для 11 кл. потрібні зміни(тимчасові) в законі про освіту, які голосуються в Верховній раді України .Далі буде.
Світлана
"Він наголосив, що такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану". Яке гарне речення. А на 11 класників нічого не діє, їм не потрібно " збереження здоров’я та життя"
Світлана
А учні 11 класу живуть в інших країнах, в підвалах та бомбоубежищах не сидять? Жах. Шкарлет приїдь в Харків і подивись як ми готуємось до ДПА. Сподобається? Може запропонуєш поділитися досвідом.
Лілія
Цілком підтримую запитання коментаторів: одинадцятикласники не діти? Їхнє життя і здоров’я зберегти не треба в даний час?
Світлана
А що учні 11 класів не живуть у таких самих умовах, як і учні 4 і 9 класів. Чи для них відсутня війна? Що станеться, якщо б цьогорічні випускники були б звільнені від ДПА і ЗНО, то карантин ,а тепер така ситуація.
Тетяна
Варто звернутися знову з петицією до Президента про відміну ДПА в 11 класі, адже програма не буде виконана.
Адріана
Не розумію нащо здавати ДПА 11 клас,для того щоб поставити атестаційну оцінку,її можна поставити і без ДПА
Оксана
Учні 11-х класів зараз активно трудяться: допомагають плести сітки, сортують допомогу, яка надходить від цивільних, допомагають з розселенням біженців. Хіба вони не заслуговують на звільнення від стресу ДПА?
Україна
Відмініть і для 11 класу, це взагалі справедливо? Ми не такі як і всі? Як це розуміти?
Антон
Тем более не отменять дпа 11 когда мы в подвалах сидим, а нам через 3 месяца уже школу заканчивать, мы и так больше всех 11 сидели на дисте плюс сейчас война, ведь вы раньше отменяли дпа 11 в ещё лучших условиях, что происходит?