Українські школярі ведуть потужну кібервійну з росією

Учні українських шкіл організовують кібератаки на сайти держорганів і критичної інфраструктури росії

Українські школярі ведуть потужну кібервійну з росією

Учні українських шкіл беруть участь в організації кібератак на сайти російських органів влади, інфраструктури та пропагандистських ЗМІ.

Останніми днями відбулися безпрецедентні атаки на портал «госуслугі», сайти кремля, держдуми, першого каналу, роскосмосу та російських залізниць. 

Про це з посиланням на російські ЗМІ повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Для інструктування й координації учасників кібератак створено групи в соціальних мережах. Лише в одній з таких груп, Kotiki DDoS взаємодіють майже 800 учасників.

Як повідомили в коментарі Освіта.ua учасники цієї групи, боротьбу ведуть саме школярі, навіть пʼятикласники. Також вони долучили до роботи своїх батьків, дідусів і бабусь.

На думку фахівців, до цієї кіберборотьби може долучитися кожен, бо в мережі розміщено інструкції, доступні для користувачів будь-якого рівня.

Освіта.ua
28.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
смерть ворогам
Локальні групи це чулово, але масовані зкоординовані дії - краще. https://t.me/itarmyofukraine2022
мда
Чи можуть росіяни і білоруси напасти на країну НАТО? Можуть. Чи можуть білоруси пустити ракети по Польщі чи Литві. Так само можуть. Вони вже вивчили психологію країн НАТО і готові до різних сценаріїв. От що буде, якщо білоруси пустять ракети по Полякам. А нічого. Можливо будуть ракети у відповідь. Але у росіян вже у них є люди які будуть наводити ракети. А у Польщі не думаю. Окрім того ракети будуть випущені по військовій інфраструктурні. Отже відповідь так само має бути по військових об’єктах А у білорусів чи росіян там одне барахло залишиться. Окрім того білоруси мають ядерну зброю. А чи готова Франція чи Британія пустити ракети у відповідь за ядерний удар по Польщі? Якщо росіяни підуть на якусь країну НАТО, то скоріше за все для того щоб довести нікчемність ідеї колективної безпеки. Показати усім, що ніхто за когось не буде масово воювати.
Коментувати
Андрій
У вас не повна інформація вже є групи в яких більше 200 тисяч учасників.Більшість атак проведено саме цими групами там не тільки школярі але і IT спеціалісти є.