Держава закупила 62 тисячі ноутбуків для шкіл

Державі вдалося перевиконати план щодо кількості закуплених комп'ютерів для вчителів

Держава закупила 62 тисячі ноутбуків для шкіл

У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації придбано 62 674 ноутбуки для шкіл.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет за підсумками звітів усіх областей щодо закупівлі ноутбуків.

За його словами, підсумки закупівлі свідчать про те, що державі вдалося  перевиконати план щодо кількості закуплених комп'ютерів.

«Спільними зусиллями за короткий проміжок часу нам вдалося не просто забезпечити комп’ютерною технікою чимало вчителів, а й перевиконати план. Я впевнений, що це лише початок. Працюємо далі заради розбудови якісної системи освіти та створення гідних умов праці освітянам», – наголосив міністр.

За планом, 60 тисяч ноутбуків мали отримати 24 області та 10 районів Києва за рахунок субвенції та співфінансування від кожної з областей.

Із виділених 980 млн грн субвенції касових видатків здійснено на 860 млн грн. Економія склала 107 млн грн, 73 млн з яких спрямовано на придбання автобусів і обладнання вбиралень у школах, а майже 35 млн грн повернуто до бюджету.

Співфінансування з місцевих бюджетів склало 243 млн грн, із яких 14 млн не були освоєні та теж повернуті до бюджету.

Освіта.ua
14.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nataliya Nataliya
Знову неправда, якщо по 20 штук на 100 вчителів то максимум. Тобто навіть не по 1 на кафедру. Жах ...
ВОЙНА
Что значит "не освоены" - лишние, не нужные, не целевые или что? Что-то пока даже в нашем микрорайоне не вижу у каждого учителя ОТДЕЛЬНЫЙ современный ноутбук не старше 5 лет с лицензированным ПО. И директора отмалчиваются: как зе-ки пошлют.
TT
І знову брехня!? То де ж він, той "ноутбук для кожного вчителя"?.
TiRPiTZ
Для TT: Истинная правда, так как действительно получил ноутбук каждый получивший. Но многие не ожидали такую технику раком.
Коментувати
Ольга
Доброго вечора ! Дякую за роз’яснення від 15.02., це все зрозуміло. Незрозуміло інше : - чи вже завершилася державна кампанія "Ноутбук кожному вчителю", чи ще продовжується. Якщо завершилась, то чому не всі заклади отримали ноутбуки. Зараз якраз " дистанційка" в розгарі, а ноутбуків немає - непорядок ! Тоді треба було змінити вивіску на " Ноутбук - кожному другому вчителю". Бардак !
Анжей
«Ноутбук кожному вчителю». Смешно, а сколько всего достойнейших учителей, почти 800 тысяч? Огласите весь список. И какие сроки и суммы? А то можно и до третьего пришествия отмывать бабло под благовидными лозунгами.
Ольга
Доброго вечора ! Ліцеї отримали ноутбуки, а гімназії станом на 14.02.2022 -ні . Я Працюю в такій гімназії, Дякую !
Тетяна
Якщо зможете розібратись, буду дуже вдячна
Коментувати