Столичні школи не закриватимуть на карантин

Рішення про режим роботи приймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності

Столичні школи не закриватимуть на карантин

Столичні школи та садочки не будуть закривати на карантин. Рішення про роботу навчальних закладів приймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності в тій чи іншій школі або садку.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та коронавірус трохи більше одного відсотка. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно ухвалювати  рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу освіти в залежності від ситуації», – заявив Мондриївський.

Він зазначив, що таке рішення дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей і педагогів хворіє мало.

«Окремо звертаюся до батьків. Дистанційне навчання – це про зниження захворюваності без відриву від навчального процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю родину. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя», – наголосив заступник голови КМДА.

Освіта.ua
27.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
"В Україні протягом доби 27 січня виявили 34 408 нових випадків захворювання на СOVID-19 Про це вранці 28 січня повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я у Facebook. Серед хворих – 5341 дитина та 808 медиків. Одужало 6142 особи, потрапили до лікарні – 3342, померло через хворобу 144 людини. Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/dobova-kilkist-zarazhen-covid-19-v-ukrajini-znovu-zrosla-sered-hvorih-ponad-5-tis-ditej-1592785.html"= померло 144 це ще тих що захворіли раніше. Ті що захворіли зараз помруть пізніше. Смертність від ковіду 3-4 %. діти не вакциновані тобто з 5341 помре 213 дітей. Дистанційка запобігла б цим смертям але її не буде. Влада негідників
Тоска
Для Бездоговірний платіж (фіз. особи) З: А это не вы тот упоротый херой, что для хайпа и денег укололся более 25 раз? Ведь зачем кусочек блюдца (англ)? Даже при списании ОРЗ, ОРВИ и всех болячек на "ковид" имеем, что "В мире на 1000 зараженных человек умирает ≈21 человек, то есть летальность составляет 2.14%." Фактически речь об обычном сезонном гриппе. И если брехня с новыми штаммами скотолюдям с занятым ртом зашла на ура, лишь немногие поймут, что при большей заразности у "омикрона" намного меньше последствия.
Бездоговірний платіж (фіз. особи) З
Для Тоска: нет, только 3 раза. думаю за 4. В Израиле уже пошли на 5 раз. Учите матчасть, смертнось от грипа максимум 0,4%. У меня около 2000 друзей в ФБ. 7 умерло с которыми дружил, но лично не знал. 8 умерло тех кого знал лично. Не припомню что б от гриппа у меня за всю жизнь что б умер хоть 1 человек
Всеобуч
Для Бездоговірний платіж (фіз. особи) З: Ваше право быть лабораторным, а к другим не лезьте. Источник? В зависимости от региона, штамма, качества своевременной медицинское помощи и сопутствующих, сезонный грипп забирает 0,8%-1,2% заражённых ослабленных и пожилых. Так как во время ковида резко исчезла статистика гриппа, отнимите от заявленного то, что сезонно забирает грипп, и получите более репрезентативные показатели. И да, умирают не от самого гриппа, а от осложнений и сопутствующих.
Коментувати
Арієль
Після одурівшого Комаровського, як ковток свіжого повітря: "ВОЗ снимает карантин? Якименко: доказательная медицина и политика" https://www.youtube.com/watch?v=lgBsFBohgwo
Олекса Позняк
У класах немає і половини учнів. Ті що прийшли кашляють і чхають, заражаються і розносять хворобу по хатах. Який сенс проходити ПЛР- тест? Ліків від хвороби все одно немає, тому ніхто і не проходить.Придумали скинути відповідальність на директорів. А директорам нас ать чи хворіє чи вмирає. Його хвилює одне як отримати від столовки відкат. У столовці виручки немає - відкату немає. Так хай здихають а школу на дистанційку він не відправить.
\|/ KiNG
Для Олекса Позняк: Директора жёстко ограничивают в средствах и вариантах, не обеспечивают минимумом, принуждают фиктивно заполнять пустые клеточки, пугают "минированиями", "активистами" и "ковидами", терроризируют проверками и недовольными родителями, и любезно оставляют решение о "карантине" под личную ответственность. Даже самая последняя тупая шкура поймёт, что именно сверху требуется.
Коментувати