Школи Києва поки працюють у штатному режимі

Захворюваність серед школярів столиці поки не наближена до критичних показників

Школи Києва поки працюють у штатному режимі

Захворюваність серед школярів поки далека від критичних показників і столичні школи поки працюють у звичайному режимі.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Водночас, за його словами, керівництво шкіл має приймати самостійне рішення щодо переведення на дистанційний режим навчання класу, його паралелі або всієї школи – виходячи з ситуації із захворюваністю саме в закладі освіти.

«Зараз ми спостерігаємо зростання захворюваності і це тривожна тенденція, хоча кількість хворих не критично висока. Так, із 320 тисяч учнів та вчителів, хворих – трохи більше ніж 1,5 тисячі. На дистанційне навчання відправили 2 школи та майже тисячу класів у різних навчальних закладах», – повідомив Мондриївський.

Також заступник голови КМДА зазначив, що в столиці роблять усе для упередження стрімкого розповсюдження вірусу. 

«Голови районних адміністрацій отримали доручення посилити контроль за протиепідемічними заходами в школах. Є чіткий регламент з прибирання та дезінфекції, а також вимоги щодо доступу у приміщення співробітників і учнів. Нагадуємо батькам, що задля упередження розповсюдження  захворюваності просимо уважніше ставитися до здоров’я дітей і при перших ознаках респіраторного захворювання залишати їх вдома та робити тест на коронавірус», – зауважив Мондриївський.

Освіта.ua
24.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
781
Нема чим гріти і світити, нема як нормально кормити, нема кому добре вчити та ще й під персональну відповідальність щодо кволих учнів, клоунських мінувань та стендаперських захворювань... Навідна й очікувана відповідь.