Школи Буковини переводять на дистанційне навчання

Онлайн-заняття будуть запроваджені з 21 січня і триватимуть впродовж двох тижнів

Школи Буковини переводять на дистанційне навчання

Школи Чернівецької області школи будуть переведені на дистанційне навчання.

Про це йдеться у повідомленні Чернівецької обласної державної адміністрації, з посиланням на рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Онлайн-заняття будуть запроваджені з 21 січня і триватимуть впродовж двох тижнів.

«Такі заходи є вимушеними через різкий стрибок захворюваності на сезонні вірусні недуги та COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні розпочався спалах СOVID-19. Епіцентром спалаху є західні регіони країни.

Освіта.ua
20.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вижницька громада
З досвіду нашої роботи дійшли до таких висновків. Дистанційне навчання може бути продуктивним та безпечним. Але учні повинні мають бути на всі 100% забезпечені підручниками та літературою. Вчитель підказав, а учень відкрив підручник та виконав завдання чи вправу. Довго працюючи над різними видами дистанційного навчання дійшли до того, що у першу чергу треба берегти зір та здоров’я дітей. Саме тому перейшли від симуляцій до живої продуктивної роботи. Підручник та спілкування у групі на нашу думку - це дуже ефективний спосіб і навчитися, і зберегти здоров’я. Треба всіма силами будувати свою роботу так, щоб учні чим менше перебували біля екранів гаджетів. А де треба, там треба. Спочатку всі раділи, що дистанційне навчання дозволяє не зривати навчання. Але тепер, коли воно вкорінюється, треба думати як ми маємо зберегти здоров’я дітей. Не дарма вигадали санітарні норми. І повірте, їх потрібно дотримуватися. До 30 хв. постійного перебування біля екрану це максимум.
Вижницька громада
Ще маємо велику проблему. Школи не забезпечені технікою та мережею з Інтернетом. Що усіх вчителів зібрати і сказати в школі проводити уроки, зможуть провести 50-60%. Мається на увазі якісно провести, а 20% не зможе навіть по Viber спілкуватися через відсутність Інтернету. Проблем є і дуже багато.
Деня
Для Вижницька громада: Всё просто - всю ответственность незаконно и в одностороннем порядке перенесли на родителей и самих детей, да ещё и за их счёт. Ляпота! Чиновники хорошо выпью и вкусно закусят за ваши кровные. А то, что у вас не будет шансов даже поступить в приличный вуз, это сами и интернеты виноваты.
Чечель
Для Вижницька громада: Дистанционно не учат, а пропадают материал или делают презентации, потому что нужен прямой контакт с носителем информации, который может доступно и наглядно пояснить. Конечно, есть дети, которые копируют окружение и умеют учиться самостоятельно, но таких меньшинство. Так что заочное всегда было и будет слабее институционального и нужно чисто для галочки как прослушанный курс. Без навыков самостоятельной или проектной работы, который не дают в обычное школе, это целенаправленный путь в никуда и деградация нации.
Коментувати
Love
А тот факт, что дороги часто не чищены, за такую зарплату учителей физически не хватает, в кошерную столовую дети не хотят и в классах температура около 5°С - это чисто совпадение и проделки лично Путина и Порошенка?
Нужно немного затянуть пояса
Для Love: Треть грехов у пыни, треть у пианиста и треть у сывочолого гетьмана. И только мудрый народ ни в чем не виновать. Сугс
Коментувати