Кабінети «Захисту України» мають обладнати за новими вимогами

Кабінети мають бути оснащені комп’ютерним, мультимедійним та тренажним обладнанням

Кабінети «Захисту України» мають обладнати за новими вимогами

В Україні набув чинності Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України».

Документ визначає засоби навчання та обладнання, якими можуть бути оснащені навчальні кабінети предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Типовий перелік розроблений для того, щоб вчителі під час військово-патріотичного виховання учнів мали можливість використовувати сучасні методи та технології навчання для підвищення ефективності освітнього процесу.

Кабінети мають бути оснащені комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, а також спеціалізованим навчальним обладнанням та обладнанням тренажу: макетами зброї, тренувальними манекенами, мішенями, різноманітними тренажерами, військовим спорядженням, спецприладами тощо.

Очікується, що введені до переліку засоби сприятимуть формуванню в учнів життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту України, а також дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Згідно з документом, кількість одиниць засобів навчання та обладнання для оснащення кабінету визначається відповідно до середньої наповнюваності класу (групи) закладу освіти та необхідності матеріального та методичного забезпечення освітнього процесу для реалізації навчальних програм з предмета «Захист України».

У Міносвіти наголосили, що засоби навчання та обладнання, що використовуються в освітньому процесі, повинні мати гігієнічний сертифікат або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, технічний паспорт на виріб та декларацію про відповідність вимогам технічних регламентів, а також бути укомплектованими інструкціями про використання та зберігання українською мовою і методичним забезпеченням.

Освіта.ua
19.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Іванович
Як" добре "що в нас прийнято ряд законів,постанов,щодо пожежної безпеки,харчування-хасп,військових кабінетів та інше...Тільки на все це спочатку плануються кошти,а потім закони,постанови-це так робиться в нормальних європейських державах,куди ми так прагнемо...
Максим Мирошник
Шукай сучасні засоби навчання для обладнання предметних кабінетів на сайті Обладнання для освіти
Байден
Для Максим Мирошник: від 500 долярів за власний рахунок? Дзвони по, зе чи ху, так Олекса Позняк добре ссе.
Коментувати
Володимир Васильков
Жду комп’ютер та мультимедійне обладнання...
не "українець"
Як цікаво та корисно! Ще більше інспекторів, консультантів та роздутих нарадчих органів над іншими інспекторами, консультантами та іншими нарадчими органами. Виникає логічне запитання: А хто буде контролювати головного контролера?