Підлітки отримуватимуть кошти за програмою «єПідтримка»

МОН надало пропозиції щодо розширення програми «єПідтримка» на підлітків

Підлітки отримуватимуть кошти за програмою «єПідтримка»

Міністерство освіти і науки розробило пропозиції стосовно розширення програми «єПідтримка», яка передбачає виплату однієї тисячі грн за курс вакцинації, на підлітків віком 14-18 років.

Про це йдеться у повідомленні Офісу Президента за підсумками наради щодо протидії поширенню коронавірусу, що відбулася під головуванням Володимира Зеленського.

Зокрема, у підлітків, які пройдуть курс вакцинації проти COVID-19, з’явиться можливість використовувати вказані кошти на позашкільну освіту.

Також наразі опрацьовується рішення щодо такої можливості для дітей у віці 12-14 років.

Освіта.ua
17.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натанович
Милые деточки, спросите старших и поищите в интернете: С какими ДРУГИМИ заболеваниями (кроме "ковид") так страстно, масштабно и почти безвозмездно боролась любая держава?
Фіалка
Для Натанович: Це схоже на анекдот про єврея і пораду купити козу, ніби у світи залишилась лише одна проблема - грип.
Коментувати
Маніту
Хоча у майже здорового молодого організму вистачає резервів для боротьби із хворобами та медичним втручанням, але не на генетичному рівні, коли напряму втручаються уколами в ДНК. Спочатку налякали дорослих, бо залякані не думають і не перевіряють. Потім перекинули відповідальність на самих дорослих, а тепер - на неосвідчених полохливих дітей. Нація потенційних інвалідів і нема винних.