Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іра
Підвищення директорам, а роботу всю роблять педагоги. І за інклюзію їм 20% і інші надбавки теж їм із їхньою зарплатою у 30000 тисяч.
Харків
Викладаю географію в 6 класі інклюзивному. 2 год на тиждень і отримую 125 грн доплати за роботу в такому класі. Смішно!!!
Ірина
Для Харків: 6 років веду цю «інклюзію»….нескінчена кіпа паперів і перевірок….і що отримала за 6 років у вигляді пр5мії 800 грн. від управління!!!! Як заступник отримую 0 грн. Ви б бачили скількі звітів, інформацій необхідно подати. Ще розробити індивідуальні плани. А зараз придумали автоматизовану систему де необхідно ВСЕ внести. Ви скиглите що отримуєте 125 грн за 2 години? Прийшли відчитали, розвирнулися і пішли….отримали свої копійки. Це нормально. А працювати безкоштовно…. вони обіцяли за кожну дитину 5% і що подали управління сказало грошей НЕМА. Ось Вам премія в кінці року за інклюзію. Не справедливо що керівнику призначили…за що йому 20%? Керівник НІЧОГО не організовує, не пише, все скидує на заступників…це не правильно.
Коментувати
Алла
Чому тільки керівникам та заступнмкам доплата, а про психологів соціальних педагогів. Ні слова.
Богдан
А де ж підвищення? Тексту багато ,а підвищення немає.І чому вихователям є доплати за роботу в перевищених за кількістю дітей в групах, а вчителям за роботу в переповнених за нормою не більше 30 учнів в класі доплати немає? Що ви людям очі замилюєте? Платіть достойну зарплату і відповідно до нового закону про освіту, то і не треба буде гратися з надбавками.
Христина
"керівник може зменшити або повністю скасувати стимулюючу надбавку, якщо якість роботи педпрацівника погіршується,він виконує роботу несвоєчасно" Це власна трактовка омбудсмена і не має під собою законодавчого підгрунтя.І що то за пристрій,яким директор вимірює якість освіти?він називається "особиста неприязнь?" І такі роз’яснення надає ОМБУДСМЕН. Жах!!!
Костянтин
Для Христина: Христина, все правильно ви написали. Просто не виконує своє призначення профспілка, а члени її не проявляють ініциативи. Не можна поєднати радянське з демократією!Ми самі у всьому винуваті, адже повинні захищати свої права.
Коментувати
Олена
Чи є доплата вихователям ЗДО? Підняли зарплату всім, крім ЗДО комбінованого типу
Наталія
Я вже двічі веду клас, у якому є дитина на інклюзивній формі навчаня. Але ніяких доплат ми отримували. І чому документ є, а доплат немає.
я
Як багато тексту, як мало у грошовому екаіваленті на руки!Незрозуміло, що змінилося за класне керівництво?Було 20 і 25% - скасували!Стало 20 і 25%???
Фізична культура
То виходить що майстер спорту міжнародного класу в одній школі отримує доплату за звання, а у іншій де деректор не хоче, не отримує вчитель фізияної культури доплату за таке саме звання?
Олег
Як розуміти примітку 1: . У разі коли працівники закладів освіти мають право на підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за різними підставами, передбаченими у розділі “Підвищення за роботу в певних типах закладів та установ освіти”, їх посадові оклади (ставки заробітної плати) підвищуються за кожною підставою, але не більш як на 25 відсотків.