Уряд встановив доплату за ведення шкільного сайту

Доплата визначається як доплата за інші види діяльності, і її нарахування є обов’язковим

Уряд встановив доплату за ведення шкільного сайту

В Україні встановили 10% доплати вчителям, викладачам та іншим працівникам закладів освіти, які відповідають за ведення вебсайту, діловодства або бухгалтерського обліку.

Відповідна норма міститься у постанові Кабінету Міністрів від 28 грудня 2021 року, що набрала чинності 1 січня цього року.

Згідно з документом, доплата визначається як доплата за інші види діяльності, а її нарахування є обов’язковим.

Коментуючи прийняття постанови, у Службі освітнього омбудсмена зауважили, що ведення сайту закладу освіти є окремим значним обсягом роботи, який потребує часу та ресурсу, і цілком справедливо, що за цю роботу відповідальні працівники отримуватимуть доплату.

«Водночас незрозуміло, звідки має фінансуватися ця доплата – за кошти з освітньої субвенції чи за кошти місцевих бюджетів. Адже бюджети вже закладені, а доплату потрібно виплачувати», – зазначили у Службі освітнього омбудсмена.

Освіта.ua
12.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Директору школи його заступнику, завідувачу ДНЗ можно робити доплату 10% за ведення вебсайту?
Таня
Для Олена: я би теж хотіла почути відповідь, дуже цікавить це питання, у штаті ще й є посада інженера-електроніка.
Коментувати
Елена Клібанська
А за ведения соцмереж? Фб, інстаграм, ютуб, тік ток? Якими завантажують додатково до сайту(
Володимир Васильков
Зачекайте ще трішечки...
Оксана
Чому мені за завідування кабінетом інформатики платять 10%, а повинні 15%. Зверталася та мені відмовили. Напевно закони не всюди діють.
Вадим
Та будуть платити тим, хто біля того сайту тільки рядом стоїть та вказівки дає, а не тим хто дійсно працює не тільки на роботі, а і вдома у свій вільний час , а що - не так? .. ось подивимося як це буде.
Юрій
Ми не отримуємо доплату за завідування кабінетами(15-20%), немає доплати за обслуговування техніки(10-15%), тож і в цю доплату за адміністрування сайтів не віриться. А ще, наше отг не отримало жодного ноутбука за програмою "Ноутбук кожному вчителю" Хмельниччина.
Павло Іванович
Поліції швидко знайшли гроші, хоч і бюджет вже прийнятий і знайшли 1 млрд. А вчителям грошей нема....
Злиймоскалюга
Для Павло Іванович: а вони ж безхребетні і свого відстояти не можуть. Навіть заміни їм не оплачують за бажанням дирекора. А де 21 тиясяча молодим спеціалістам, яку обіцяли наприкінці 2020 року і хто спробував її відстояти?!
Коментувати
Юрій
Ага, так же, как и доплата учителям информатики, за обслуживание КТ, денег нет - но вы держитесь, так же как и за престижность, так же как и оплат курсов повышения квалификации т т.д. и т.п. Так же как и оплата за организацию и поддержку дистанционного обучения.
IHOR
Для Юрій: за обслуговування комп’ютерів платиться мені 10 відсотків
Василь
Де Ви працюєте, що Вам платять? Мабуть не в Україні.
Володимир
Працюю в Славутичі. За обслуговування комп’ютерів доплата 10%. Все виплачують. За завідування кабінетами раніше теж платили, але після того як перевірило КРУ - доплату зняли. За їх словами, кабінети не відповідали положенню і вимогам. Як приклад - в кабінеті фізики демонстраційний стіл не був вкритий спеціальним покриттям. Але ж ці меблі ми не самі робили, а поставили те, що надійшло. Тобто вимоги пишуть одні, а меблі виробляють інші.
Коментувати
Ігор
А тим, хто адмініструє дистанційне навчання школярів через Google for Education⁨ (G-WorkSpace⁩)? Теж добрий кусок роботи.
Світлана
Для Ігор: Так, але скільки б інформатик не зробив для школи, всеодно мало для адміністрації. Тому висновок: не заробляти комусь кошти.
Коментувати