Для шкільних кухарів проведуть офлайн тренінги

Деякі кухарі мають недостатню кваліфікацію для створення страв відповідно до нового шкільного меню

Для шкільних кухарів проведуть офлайн тренінги

У лютому-березні 2022 року команда Культура їжі I Cult Food разом з українсько-швейцарським проєктом «Діємо для здоров'я» запустять в обласних центрах офлайн-тренінги для шкільних кухарів.

Про це повідомив відомий кулінар Євген Клопотенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

За його словами, деякі шкільні кухарі мають недостатню кваліфікацію, тому на місцях можливі ситуації, коли діти відмовляються їсти страви у шкільній їдальні, приготовані відповідно до нових норм шкільного харчування.

«Діти пішли до школи, діти у школі їдять, не всім дітям подобається їжа», – окреслив проблему Євген Клопотенко.

Також він звернувся до батьків з проханням контролювати питання харчування в школі та його відповідності новим нормам.

«Продивіться норми. Якщо їжа не відповідає прописаним там тезам, то це порушення», – підкреслив відомий кухар.

Також він звернув увагу, що деякі школи та дитячі садки одразу повністю відмовились від використання солі та цукру.

«Якщо у школі вже зараз відмовилися повністю від цукру та солі, то це не є коректним. Ми з командою спеціально пролобіювали перехідний етап. Це означає, що кількість солі та цукру мають зменшувати поступово», – прокоментував такі факти Євген Клопотенко.

Окрім того, він порадив звернути увагу на відповідність шкільних страв новому меню.

«Ситуація: у вашій школі оголосили, що там тепер складають меню за Євгеном Клопотенком. Ви можете подивитися, які страви я розробив, який вони мають вигляд та перевірити, чи схоже воно на їжу у вашій школі. Якщо є невідповідності, то це порушення. Щоб ви могли це проаналізувати, моя команда створила на основі розроблених рецептур, детальні техкартки. Там є фото страв, покрокове приготування та інші подробиці. Все у вільному доступі, ось посилання», – підкреслив Євген Клопотенко.

У разі, якщо будуть виявлені порушення, він порадив батькам звертатись до Держспоживслужби.

«Якщо ви знайшли порушення, то можете попросити пояснень в адміністрації школи. Якщо школа не реагує, то ви маєте право звернутися до ДПСС. Для цього вони створили спеціального чат-бота у телеграмі: @derzhspozhivsluzhba_bot», – поінформував співавтор реформи шкільного харчування.

Освіта.ua
12.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Іванович
В УКАЇНІ є національна кухня,яка склалася протягом століть,діти на генетичному рівні не сприймають те,що ви їм пропонуєте.Хтось з вас цікавився,чи можуть батьки заплатити за це харчування?Спочатку потрібно зеленській та іншим "рехворматорам"дати гроші на харчування,а потім меню...ДОСИТЬ ПРОВОДИТИ ЕКСПЕРИМЕНТИ НАД НАШИМИ ДІТЬМИ.
Анна
Евгене у кухарів дійсно немае досвіду швиденько перейти на ваше меню а у вас е досвід готувати те що ви пропонуете в кількості 500 порцій на сніданок на 8 годину ви готуете на мастер клас 1 чи 2 порціі бігаете по кухні і язиком коментуете без удержу якби ВИ готували 500 порцій і боялися зірвати тобто невстигнути приготувати сніданок то чи допоміг би вам досвід тому мае бути обрахований час на приготування страв хочаб на 100 блюд і штатний розпис працівників бо все робиться навпаки штат скорочують а роботи добавляють штатний розпис на сьогодні невідомий коли була в нас Зеленська ми давали запитання про штат працівників у ідальні але відповіді так і не мае очевидно іі це не цікавить головне перейти на нове харчування а як і яким способом не цікаво ідальні теж не всі модернізовані і інвентарем не забезпечені але для звіту ПЕРЕХОДИМО не з того почали тому і нарікання без нормального комплектування штату і обрахунку часу для приготування страв ця справа нормально НЕ ПІДЕ
Анна
евгене в школі харчуеться 500 діток щоб харчувати по вашому меню розрахуйте і озвучте скільки потрібно кухарів помічників і підсобних працівників і скільки часу потрібно для приготування такоі кількості стравСНІДАНОК вшколі=запечена риба із морквою та цибулею у соусі Бешамель 2 картопляне пюре з орегано 3 какао з молоком 4 хліб цільнозерновий 5 банани свіжі о 8 годині ранку обід мае бути готовим бо у 8.30 сніданок починаеться
Лариса
Для Анна:прописані норми працівників у штатних нормативах для шкіл та дитячих садків
Коментувати
Мама
А Ви, Євгене, впевнені, що усі страви, які розроблені Вашою командою, сподобаються дітям. Мабуть, що ні...