Завершено перехідний період реформи харчування в школах

В Україні завершився перехідний період з оновлення закупівель та освоєння нових технологічних карт

Завершено перехідний період реформи харчування в школах

1 січня 2022 року завершився перехідний період з оновлення системи закупівель та освоєння нових технологічних карт. Відтепер реформа шкільного харчування, ініційована Оленою Зеленською, має запрацювати повною мірою.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, саме Держпродспоживслужба контролюватиме впровадження нових норм та дотримання санітарних норм закладами освіти.

«Ця реформа дуже важлива, адже результати цієї реформи торкаються кожного з нас через здоров’я наших дітей», – підкреслила Владислава Магалецька.  

Також вона нагадала, що оновлене меню для шкільних їдалень включає в себе 160 страв. У ньому обмежено кількість солі та цукру, жирів рослинного й тваринного походження та субпродуктів. Натомість збільшено кількість споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, свіжих овочів і фруктів. 

Освіта.ua
04.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Злиймоскалюга
О-о-о, вже відчувається реформа! Вже гнилі мандарини та яблука пішли "на роздачу", а у відповідь: "бери,яке дають"! "Графині" в шкільній їдальні і зі шкільних продуктів до новорічного столу салат кромсали, ото реформи!
818
Для Злиймоскалюга: Таке й раніше було, але ж не до такого... Чиновники і падстилки хочуть їсти за чужий рахунок, а ще запасти для діточок. Своїх, аристократичних, а не напівживих напіввимерлих смердів.
Коментувати
Реформа?
Хімічне молоко з порошку (корів нема!), напівгнилі овочі та фрути, морожена-переморожена риба та м’ясо гірше свіжої булочки і компоту!
Наталія
Дак де воно нове меню? Вже потрібно харчувати дітей. На сайті Знаїмо пишуть, що в стані розробки
Миколаївна
Для Наталія: В прісному меню дешевої показушниці сподобалась дорога ідея свіжих фруктів та овочів навіть в несезон. Хотілося б глянути ціни та кількість справді бажаючих.
818
Для Миколаївна: Ну хіба не пречудово, що виродки під гарні гасла розкрадають бюджети за рахунок самих вибоців і майбутнього, і не можна відмовитися від таких "покращень"?
Коментувати
Постковід
Також вона нагадала на кроплених картах, що в Україні все наладиться, і замість нового несмачного, але дуже дорогого сніданку чи обіду, краще вже ніяк. Що шулерам і було потрібно .