У МОН вважають пріоритетом цифровізацію освіти

У Міністерстві освіти назвали цифровізацію освіти пріоритетом року, що минає

У МОН вважають пріоритетом цифровізацію освіти

Одним із пріоритетних напрямів для Міністерства у 2021 році була цифровізація освіти.

Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу щодо підсумків діяльності МОН в 2021 році.

За його словами, 977 закладів освіти в сільській місцевості було підключено до широкосмугового інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Окрім того, 691 школу було підключено до Державного е-журналу, 100% управлінь освіти підключено до е-звітності, на 80% наповнено реєстр учителів.

Також міністр повідомив, що на національній платформі дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» вже розміщено 1 800 уроків до 73 курсів. На фінальному етапі розробки знаходиться ще майже 400 уроків.

Окрім того, за словами міністра, діє Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту – центральна система для шкіл, дитсадків, профтехів і позашкілля.

У межах проєкту «Ноутбук кожному вчителю» до шкіл доставлено понад 40 тисяч ноутбуків.

Освіта.ua
22.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускник
Цифровізацію відчули: збільшилася кількість документів та інформації, яку потрібно подати у різні інстанції. Інформацію про всілякі заходи необхідно розміщувати на сайті закладу освіти, в соціальних мережах, подати керівництву. Обовязково подавати звіти, навчально-методичні комплекси в електронному вигляді, а також в паперовому форматі для надійності збереження інформації.
Таранух
Лісапетний батальйон: Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, історія та археологія Музичне мистецтво, сценічне мистецтво, менеджмент соціокультурної діяльності Готельно-ресторанна справа,менеджери (управителі) у сільському, мисливському, лісовому, рибному та водному господарствах, менеджери (управителі) у лісовому господарстві, наукові співробітники (агрономія, водне господарство, зооінженерія, лісівництво, меліорація та природно-заповідна справа), лісоводи ....
вчитель
Для Таранух: " Мистецтво" повинно входити до ЗНО з Історії України і в назві предмету повинно відображуватися таким чином:" Історія та мистецтво України" . І складати цей предмет повинні всі фахи , для яких ЗНО з української мови та літератури. Для музикантів, архітекторів, акторів. танцюристів , дизайнерів і т.п це головний предмет
Коментувати
Микола
Нещодавно , в нашому місті зам.начальника управління освіти порадив , що до викладання предмета " Захист України ", потрібно , тільки підручник та пару плакатів.
Карабас
Ноутбуки вчителям це лише для цифровізації звітності. А для цифровізації освіти потрібно по ноутбуку кожному учню.