Вакцинальна кампанія серед вчителів добігає кінця

Станом на 13 грудня однією дозою вакцини проти COVID-19 щеплено понад 97% вчителів

Вакцинальна кампанія серед вчителів добігає кінця

Станом на 13 грудня принаймні однією дозою вакцини проти COVID-19 щеплено понад 97% вчителів. Дві дози вакцини отримали понад 594 тисячі (91%) працівників шкіл.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами,  освітяни є прикладом для багатьох, адже демонструють хороші показники вакцинації й стабільний приріст кількості щеплених у межах одного відсотка на добу.

Наразі майже 100% порогу вакцинації серед працівників шкіл досягли Дніпропетровська, Сумська, Донецька, Харківська та Черкаська області.

Водночас через відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні працювати дистанційно продовжують 56 шкіл.

Також поступово зменшується кількість відсторонених працівників шкіл. Протягом минулого тижня до роботи повернулися 120 вчителів.

«Дякую колегам за те, що ви своїм прикладом розвінчуєте міфи про вакцинацію, захищаючи себе та близьких від ризиків коронавірусної хвороби. Закликаю всіх, хто ще вагається, прийняти рішення на користь щеплення (за умов відсутності протипоказань) та пришвидшити 100% відновлення очного формату навчання по всій країні», – наголосив міністр освіти.

Освіта.ua
13.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Минт
Вакцинацию проводят ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО проверенным и эффективным средством, а амё остальное - либо дурь для нариков, либо экспериментальный препарат для лабораторных крыс, даже двуногих. Интересно, какой реальный процент уколотых среди чиновников и их чада - 0,01% или меньше.
Ліля
Так у них ниє ні совісті ні стида. І ни мож си роботу найти. Бо тепер у світі основою для прийняття на роботу є вакцинація, підлизування і взятки у сфері освіти. Це про школу, а не університети.
Сократ
У цьому нема нічого погано. Це звучить скептично, але... Зруйнували освітню систему, згинуть ці ’воротіли’, бо профукали все, ніхто вкотре їх не допустить до роботи. А нові люди, з новим поглядом почнуть будувати все спочатку. Людей шкода, що дозволяють маніпулювати. І тут справа не в пандемії, а те, що не можемо вибрати, що нам краще.
просто дістало
В мене склалось враження, що в освіті то проблем немає окрім вакцинації. ВАКЦИНАЦІЯ...ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД РОБОТИ...ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ... Накінець учні в школі то є робота- семестрові контрольні роботи. І НІХТО НЕ СПИТАЄ АДМІНІСТРАЦІЮ ШКОЛИ ДЛЯ ЧОГО І ЯКИМ ДОКУМЕНТОМ ВОНИ ПЕРЕДБАЧЕНІ. СОВДЕПІЯ!Ала ж ніхто не хоче щось змінювати. І як завжди "моя хата з краю" ДАВАЙ 100%
Я це Я
Іншими словами,протягом останнього тижня ще 120 вчителів прийняли участь у медичному експерименті зі своїм здоров’ям,були змушені це зробити,бо залишилися без засобів для існування... Це вже дно...
Цікаво
Окрім факцинації є новини в освіті? Як не новина, то факцина, темпи факцинаціїї тощо
Оксана
Тіштеся, якщо вас тішить, що щонайменше кожен 4й учитель купив сертифікат, щоб продовжити працювати.А ті, хто відсторонений - то нескорені, які не стали на коліна та не пішли на зговір з "законом".
Петро
Для Оксана: Молодець, правду кажеш. От тільки всі чесні, порядні люди не знадобилися школі. Вони відсторонені. Хто втратив? Звичайно, як завжди ДІТИ. Батькам наплювати на власних дітей, то чому на них не плювати міністру. Хай радуються.
Фанат
Для Оксана: А точно "не стали на коліна і не пишли" чи все ж із перепугу написали заяви чи купили бумажки?
Минт
Дочка генерала СБУ тупо купила "сертификат" и нет проблем, а простых людей доят всю жизнь в любом случае.
Коментувати
Діло
Як же вона добігає якщо начасі 3 прививка планується від новог штаму.. Профспілка не прогав, бо вже довіри нема тобі.
Гість
Що, вчителі закінчились???;)
Анна
Сначала заставили педагогов ,против их воли вакцинироватся.Затем возобновили учебу в школах,где дети проходив три дня ушли на больничный.Теперь что,будете втирать людям что вакцинация детей это хорошо?Будете показывать свою заботу.В аду гореть будете,за то что променяли совесть и честь на купюры.
Местный
"освітяни є прикладом для багатьох" - потому что чиновникам проще, если все будут такими же покорными рабами, как педагоги.
Тутешній
Для Местный: відкрию Вам секрет. Чиновників внесли до того ж списку професій, що підлягають обов’язковому щепленню від ковіду. Одним наказом МОЗ. І невакцинованих чиновників також відсторонили від роботи. Просто про них тричі на тиждень не кукурікають. Був би у них профільний міністр (НАДС не рахується) також кукурікали б.
Местный
Для Тутешній: уууууххх какой)) за хозяина горой)) Визуально тебя представляю как типичную крысу в коллективе, которая при приезде держ.морд бегает вокруг них, крутится на одной ножке и заглядывает в рот. В каждом коллективе есть подобное...
Тутешній
Для Местный: тримай свої вологі візуальні фантазії при собі. Особливо, коли вони не стосуються суті коментарів.
Коментувати