Регіони отримують ноутбуки для вчителів

Школи отримують техніку в рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю»

Регіони отримують ноутбуки для вчителів

Українські школи продовжують отримувати комп'ютерну техніку в рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю».

За інформацією Міністерства освіти і науки, наразі до шкіл різних областей вже доставлено понад 36 тисяч ноутбуків. Середня вартість ноутбука складає 17 900 грн.

У відомстві наголошують, що комп'ютери оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до Інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Усього до кінця року за державною субвенцією мають бути закуплені 60 тисяч ноутбуків для вчителів усіх областей та столиці. На відповідні цілі з державного бюджету виділено 980 млн грн.

Освіта.ua
10.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Характеристики ноутбуків викладіть, будь-ласка, хто вже отримав.
Ось так
Міністр - плагіатор, який ніякого відношення до освіти не має. То чого ж чекати від МОН?
Валентина
А ніхто не знає, у цих ноутах програмне забезпечення ліцензійне є?
ТТ
Для Валентин: Аякже, ліцензійне ПО буде дорожче коштувати як сам ноут
Коментувати
Учитель інф.
Цікаво, а хто буде обслуговувати ці ноутбуки. Як завжди накинуть безкоштовно на учителя інформатики? Зараз кілька і то біжать: то "щось не те нажала", то "не дублює на проектор", то ще щось, а як буде кілька десятків?
Адель
Да отримали на 20 чоловік -1 хоч розірви його. Дуже амбітні обіцянки...Знову надули...
Богдан Четвер
Полный пипец с этими ноутбуками. Никогда в образовании с такими "керманычамы" не будет порядка. Уйдите от корыта, бездари!
Антонио
Обещали каждому учителю. Из 15 нуждающихся в школе получили только 2 ноута. Дурдом. Абсурд
Правда
Обещали каждому учителю, а на деле закрепляют за кабинетом. Учителей в школе больше, чем кабинетов. Им никто не сказал об этом?
Правила
Ні, ну це зрозуміло, що "Зе-Регіони отримують ноутбуки для вчителів". Нічого нового, крім "кращої" ціни, бо навіть у роздріб на АліЕкспрес бюджетний ноутбук на і3 чи і5 із двома фізичними ядрами від 7 тисяч гривень, не кажучи про гуртові закупки та державні субсидії. Однак, КОЛИ їх отримають залишки вчителів? Чи якщо навчання по типу "дистанційне", то ж і ноутбуки треба мати свої? Розумно.