Уряд виділить 1,5 млрд грн на протипожежну безпеку шкіл

На протипожежну безпеку в закладах освіти у 2022 році витратять 1,5 мільярди гривень

Уряд виділить 1,5 млрд грн на протипожежну безпеку шкіл

На протипожежну безпеку в закладах освіти у 2022 році витратять 1,5 мільярди гривень.

Про це написала секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа у своїй колонці на Zaxid.net.

За словами народної депутатки, уперше за 30 років у проекті Державного бюджету-2022 з’явилася нова субвенція.

«Сьогодні бюджет ухвалили – на протипожежну безпеку у закладах освіти Уряд виділить 1,5 млрд грн. Вдячна освітньому Комітету, Міністерству освіти та Уряду за підтримку громад», – написала Наталія Піпа.

Вона підкреслила, що відтепер увесь фінансовий тягар протипожежних заходів не лежатиме на «плечах» місцевих бюджетів, а буде співфінансування: 50% коштів виділить держава, 50% – місцеві бюджети.

«Чи достатньо цих коштів? На жаль, ні. За даними Міністерства освіти й науки, щоб покращити протипожежну безпеку у всіх закладах освіти України, держава повинна виділити більше коштів: у 2022 році потрібно 6,5 млрд грн, у 2023 – 5,5 млрд грн, у 2024 – 4,5 млрд грн», – поінформувала Наталія Піпа.

Освіта.ua
02.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Харківський
На протипожежку школам виділили, а для пту, коледжів і вузів? Ні!! Чого? Бо голова комітету Бабак так шкодить підло міністру. Викликає незадоволення в керівників.
ВАЛЄРА
Захист від пожеж учителів має бути, тому що від такої херні підгорає сильно. Відвищіть з/п, оптимізуйте та покращіть навчальну програму, зробіть зручну онлайн-платформу для проходження курсів, якщо вони ДУЖЕ вам треба, хоча, як на мене, ще той кал, і менше, МЕНШЕ паперової роботи..от вам і протиптжежна безпека
Учні не вірять
Радійте, директори, новий клондай! Старі вогнегасники на новий лад! Ще декілька таких веділень і дирекція буде не на Лексусах їздити, а на яхтах запливати у свій кабінет!
Лепет
Для Учні не вірять: що бахнувся, де директор школи на Бентлі іздить? Іх десяток на всю Украіну!
Коментувати
Яна
Невже! Може нарешті батьки перестануть за свій рахунок у класах проводку міняти. Цікаво хтось взагалі з посадовців замислювався над тим, що може статися, якщо такі роботи проводять просто "люди з вулиці"?
Вася
Таки "вимили". Тепер люки й двері "2-го типу", які виробляє тільки їх (пожежних тузів) "карманна контора" повісять навіть на туалети, а дахи, які вистояли "не обробленими" по 50+ років і давно потребують заміни, нарешті "просочать" рятівною речовиною (за астрономічну ціну). Сигналізації та системи гучного оповіщення повішають навіть у тих школах, де цегляні стіни і бетонні перекриття, а голос директора біля кабінету чутно аж у найвіддаленішому класі. Ото заживемо (чи може заживуть?)
Насобин
На - - - - у 2022 році витратять 1,5 мільярди гривень. Несомненно, ведь бюджет - это общак для "вольных" рабов. Эти зе-пошки дождуться, что будут смело утекать в женской чадре - как лучшие евро-демократические дипломаты и спецназовцы из Афгана, но будет больнее.