У центрі уваги НУШ є підготовка вчителя, – міністр

Сьогодні зберігається потреба у докорінній перебудові системи підготовки вчителів Нової української школи

У центрі уваги НУШ є підготовка вчителя, – міністр

У центрі уваги Нової української школи є вчитель, його підготовка, постійне прагнення до самовдосконалення та розвитку.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час Національного освітнього форуму «Нова українська школа 2021: синергія, інтеграція, менеджмент».

За його словами, наразі необхідно перебудовувати систему підготовки вчителів.

«Сьогодні зберігається потреба у розробленні програм підвищення кваліфікації вчителів Нової української школи, необхідність докорінної перебудови системи підготовки вчителів, окремі аспекти якої вже втілюються в життя, зокрема – педагогічна інтернатура, академічна мобільність, можливість стажування в закладах інших країн тощо», – пояснив Сергій Шкарлет.

Також, за словами міністра, окремої уваги потребує запровадження сертифікації вчителів.

«За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, зростає кількість бажаючих вчителів початкової школи її пройти, як і збільшується кількість тих, хто успішно її складає. Так, у 2019 році 756 осіб успішно подолали всі етапи сертифікації, у 2020 році – вже 902 особи», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Товарищ небожитель
чйой-то там придумал и решил, что в школу пойдут детки и они их будут учить. Акстись, родной. Те, кто пойдёт в педины, учиться не способны, в принципе. Это советские второгодники. ТТе,, которые по три-пять ет сидели в одном классе по причине неумения читать. Он их учить собрался. Наивный. Доверчивый. Учи-учи. Особенно с теми детьми, что в МОНе сидят
Іване Івановичу,
а Ви в курсах, що років 5 тому і вчителі таком воплями заходились про те, що "він не навчався в школі, а посідає яке тепленьке крісельце". ДЕ Ви був у ті часи? Шось Вас не помітно було. А тепер шо, розвіялось?Процес знащення освіти розпочався із процесу відділення від мамки. А самостійно наші керманичі не здатні діяти аж ніяк. У них як не Америка - цятя, то Китай - радість. Як не японамать в пріоритеті, то росіяни, бо ж . . . Наші мають таку чудову особливість - гудити все своє. Як своє, то гидота. Як китайське - то "а давайте так". Ну або фінське. От лишень Сухомлинського - перевертня не варто згадувати. Знайшли кого.
Іван Іванович
Всі недолугі двієчники,трієчники,які дорвались до влади за гроші"знають"про освіту все,проводять"реХВорми",а диктант не напишуть.ІДЕ ПРОЦЕС ЗНИЩЕННЯ ОСВІТИ В УКРАЇНІ.УЧИТЕЛЯ ЩЕ НІКОЛИ ТАК НЕ ПРИНИЖУВАЛИ,МАБУТЬ ТАК ПОТРІБНО НЕДОЛУГИМ КЕРМАНИЧАМ.НЕ НУШ ПОТРІБНИЙ УКРАЇНІ,А ВЛАСНА НАВЧАЛЬНО -ВИХОВНА СИСТЕМА,ЯКА БАЗУЄТЬСЯ НА ДОСВІДІ ПОКОЛІНЬ ПЕДАГОГІВ ТАКИХ ЯК В.СУХОМЛИНСЬКИЙ...
Леся
Цікаво, чому при таких нищенських зарплатах,тільки вчитель повинен систематично прагнути самовдосконалюватись, проходити курси, атестації, сертифвкації!???? А щоб хоч якось вижити, працювати на 1,5-2 ставки навантаження! Оплата погодина,але ненормований робочий день!!!! Дайте достойну оплату праці,продумайте усі механізми матеріального забезпечення, важілі впливу на УСІХ учасників освітнього процесу!!! Дайте, а потім " повинен"!!!!
ВЧИТЕЛЬ
нуш ЦЕ ШЛЯХ В НІКУДИ!!! ЦЕ ЗНИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ!!! ЦЕ ЗЛОЧИН ПЕРЕД ДІТЬМИ УКРАЇНИ!!! ГАНЬБА РЕХФОРМАТАМ СУД НАРОДУ ЧЕКАЄ! СЛАВА УКРАЇНІ, СЛАВА!!!!
unforgiven 2
Так звана "нова українська школа" - спланована система знищення якісної освіти.
Сексот
Проблема потопаючих -- справа самих потопаючих.
те, кто знает, что делать,
Для Сексот: те будут это делать только в отношении своих детей. Не более того. Так что - страна тонет. Мало того, она разваливается. Мало того, она разползается. Мало того, она никому уже не интересна. Да кому может быть интересен тупой народ, способный только жрать в ночных клубах. Что для ЛЛяшка главное? Правильно - ночные обжираловки
Коментувати
Хубз аль Султан
синергія, інтеграція, менеджмент (открывает сайт генератора рандомных существительных). Итак: 1. капитан, отсутствие, проверка (идеальный слоган для системы образования в целом) 2. праздник, экономика, искусство (это про классного руководителя) 3. собака, большинство, слой (блин, тут уже политикой запахло) 4. расход, месяц, миг (бюджет школы) 5. прокуратура, труба, гибель (учителя довели и он накосячил) 6. ошибка, разговор, программа (учебный процесс). Можете продолжить сами. За сайтом-генератором - в гугл.
Maria
Скоро так дістануть вчителя, що в школу будуть умовляти йти працювати, як на ринку покупців... Насмішку і знущання з педагогів на сьогоднішній день уже важко зупинити, кожен день намагаються вчинити якийсь новий експеримент...