До 2023 року ноутбук буде в кожного вчителя, – Зеленський

Цього року ноутбуками буде забезпечено понад 60 тисяч учителів з усіх регіонів

До 2023 року ноутбук буде в кожного вчителя, – Зеленський

До 2023 року новий ноутбук буде в кожного вчителя нашої держави.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський у Верховній Раді під час  щорічного Послання про внутрішнє і зовнішнє становище України.

За його словами, цього року ноутбуками буде забезпечено понад 60 тисяч учителів.

Окрім того, він наголосив на підтримці державою учнів та студентів.

«Ми підтримуємо талановитих школярів. Запроваджено нові державні, президентські премії: 100 тисяч гривень – переможцям міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії. В цьому році вперше ми надаємо премії не тільки учням, але й вчителям, які цих чемпіонів підготували. 10 тисяч гривень щомісяця отримують випускники з найвищим балом ЗНО. 250 учнів. 10 найкращих з кожного регіону України. А для нас кожен регіон України – найкращий», – зазначив Зеленський.

Також він наголосив, що цього року було підвищено стипендії студентам до прожиткового мінімуму.

«При цьому кількість стипендіатів зменшувати не будемо. Це дуже важливо», – запевнив Президент України.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Доведеться почекати 2023 року... та ноутбук БЕЗ програмного забезпечення.
Алекс
Для Тетяна: Треба ще дожити до того часу, щоб можливо отримати застарілий вже ноут :)
Оля
лептопи дали хороші, я так зрозуміла, що вони були зібрані прямо на заводі на замовлення: HP-8 гб оперативки,процесор пентіум 4 ядерний,ssd250, вебкамера хороша, звук ідо того ж, предвстановлена windows 10 education+ шкільні програми,які замовило МОН.В 2023 вони ще не будуть поступатися робочим ноутбукам. Кажу вам, бо отримала племінниця на роботі
Коментувати
Вчитель
Подивитися на "прозоро". Закупляють ноутбуки із 2 ядерними процесорами.... За 18 000 гривень. А переглянути вимоги до windows 11 ? Офіс в комплекті відсутній. .... ВСЕ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ... Замовлення роблять обласні управління ? ВСІ НАЧАЛЬНИКИ УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ фахівці в ІТ технологіях ... (за який % працюють )
нуш
В хлопців проблеми з фінансами, шукають нові відкати!!!!ЦЕ ЖАХ! Що творять -самі не знають.Цеглинки вже всі купили треба ще ноути.
ще не потратив 4тис баксів
Вірити їм - себе не поважати.
БОй
Списанные ноутбуки из Китая? Круто))/
Вчитель без ноутбука
В 2021 році в школах працюють лише вакциновані вчителі. Хто не вакцинувався - відсторонили від роботи. У 2023 році всі чителі будуть з ноутбуками. Чому і як??? Хто не придбає ноутбук - відсторонять від роботи. Молоді ж вчителі ще по 21 тисячі гривень не витратили за минулий рік, а обіцянки нові вже на наступні є. от зробите - тоді говоріть. А то наперед наобіцяють, а виконати не можуть.
unforgiven 2
Але заберуть права, свободу, здоров’я і все інше!
Сергей Лимонов
Чергове бла бла бла! Зарплати по 4 тисячі вже освоїли-мілліард дерев вже посадили- війну на Донбасі припинили! Зе чмо!
вчитель намбе ван
Так як видали ось ці ноутбуки? Так я вам відкрию таємницю - ДИРЕКТОРІ ЇХ ПОХОВАЛИ! ВІД ВЧИТЕЛІВ! АБО РОЗДАЛИ СВОЇМ ПОСІПАКАМ і клали вони на ваші думки!!!
Мася
Для вчитель намбе ван: і в нас так....
Вчитель
У нас нормально, в середу отримали на школу 16 ноутбуків, в п’ятницю всі видали! Але ціна їм максимум 8 тисяч, ніяк не 17
Коментувати