МОН планує комунікувати з батьками щодо НУШ

Міністр освіти наголосив на необхідності посилення комунікації з батьками школярів

МОН планує комунікувати з батьками щодо НУШ

Міністр освіти Сергій Шкарлет наголосив на необхідності посилення комунікації з батьками школярів щодо особливостей та цілей Нової української школи.

Про це він сказав під час Національного освітнього форуму «Нова українська школа 2021: синергія, інтеграція, менеджмент».

За його словами, понад 67% громадян підтримують ідею необхідності реформування національної освіти.

Водночас 56% не ознайомлені із суттю нововведень Нової української школи.

Зокрема, проблематика реформи очима батьків виглядає приблизно так: батьки не розуміють скасування звичного бального оцінювання, близько половини не підтримують зменшення чи відсутності домашніх завдань, а також батьки  мають побажання щодо покращення змісту підручників НУШ.

«Ми свідомі того, що без підтримки батьків, місцевих громад, усього суспільства результативність заявлених інновацій НУШ лишатиметься невисокою. А як ми можемо розраховувати на підтримку людей, які зовсім розуміють, що робиться і для чого?», – сказав Шкарлет.

Тому він наголосив на необхідності посилення комунікації з батьками.

«У даному випадку обізнаність дорівнює успішності», – додав він.

Окрім того, спільне дослідження Національної академії педагогічних наук та Інституту модернізації змісту освіти констатує, що не дивлячись на потужне матеріальне забезпечення (лише субвенція НУШ становить 5 млрд 593,2 млн грн) поки що не відбулося очікуваного підвищення якості результатів початкової освіти.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
399
Міністр освіти наголосив на необхідності посилення комунікації з батьками школярів. Щось ні про що. Пане міністр, "бери шинель, иди домой"
Сексот
Одна фраза "МОН планує комунікувати" і все ясно, що у підлабкзників до заморський панів нема ані планів, ані спілкування, ані поваги до ніби ж свого народу.
нуш
Хлопче не МОН тобі очолювити! Яка комунікація з батьками? Багато води ллєта і без толку!!!
Инна
Учителя должны нести ответственность за знания детей, а не перекладывать это на родителей. А у нас получается, часы отчитали, а там дома с родителями и интернетом разбирайтесь. Дети учатся по 6-8 часов в школе, это рабочий день взрослого человека. А придя домой, делают дом.задания 6-8 предметов. Где детство? Когда отдыхать? На выходные задают ещё больше. Это кошмар. А потом мы удивляемся, почему дети болеют.
Хубз аль Султан
Для Инна: много часов у детей - виноваты учителя. "Часы отчитали", пока твое сраное чадо пырилось в телефон, потому что "на каком основании вы указываете мне что делать" - виноват учитель. Солнышко за тучку - виноват учитель. Проследуй, очередная родительница.
Сексот
Із одного боку, знання можна отримувати де завгодно, і всесторонній гармонійний розвиток постійно вчитися та пізнавати світ - це святий обов’язок вічно зайнятих батьків, навіть яких не навчили. Але з такою зарплатньою вже у молодших класів можуть легко відбити бажання взагалі ходити до школи, щось запитувати чи відкривати книжки. Крім того, масова "діджиталізація" дає фальшиву ілюзію знань без критичного мислення і творчої практики. В житті нема ГДЗ, бо всі різні і далеко не кожен зможе все так само повторити з одинаковим успіхом. Дорослі і діти не порівнюють свій особистий розвиток та досягнення, а міряють по інших та кращих, що часто недобре для самооцінки.
Милая,
Для Инна: мозг всключайте. Да. Часы отчитали - и по домам. Никто не станет сидеть с Вашим неразвитым ребятёнком по причине Вашей неразвитости.
Коментувати
Марина Петровна
Михаил Девдера " Тихая профанация средней школы" - в " Зеркале недели" сегодня описал все преимущества НУШ
unforgiven 2
Батьки повинні виховувати вільну та відповідальну особистість, а вчитель - навчати, дитина отримувати нові знання та вміння жити в реальному житті. Комунікації щодо НУШ - маразм, якого ще не бачив світ, чергова спроба виховати рабів!