Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рая
Шоб уже всем было усё ясно: у уборщицы будет 6500, а у молодого учителя- 6200. Да?
Вероника
Очередная статья о том, как варвары не устали ВРАТЬ И ОБМАНЫВАТЬ людей! Я учитель первой категории,у меня 18 часов (ставка), а по факту зарплаты выходит (по данной статье), - у меня ниже чем у молодого специалиста без категории. Мало того, что работа учителя не из лёгких и за копейки, так ещё и дурки начинают сочинять о достойных зарплатах...водя в заблуждения других людей и родителей учеников.
jjjjjjj
Круто! У директора оооооо. А у Шкарлета теперь какая будет зарплата почему не написали?
Вікторія
Звідкіля взялися такі суми? У вчителя, який має 14 розряд тарифна ставка 6461 грн. І це без вираховування податків. Де 12 тисяч??? Що за маячня!
Vlad
Для того, щоб молодий вчитель без категорії та стажу складала оті 9 768 йому необхідно мати тижневе навантаження 27 годин і доплати за зошити або за завідування кабінетом тощо. Усе дуже просто, якщо можна брехати президенту, то міністерству теж можна.
Павлович
Про заробітну плату керівника гуртка- взагалі "хіт" сезону. Під міністерством не ростуть часом високі зелені рослини з характерним виглядом ?
Юрій
Слава Найвеличнійшому та посіпакам, що змогли додати до обрахунків будь які цифри.
Хубз аль Султан
Моя зарплата на начало этого учебного года составляла 10200 грн. (1 категория, ровно полторы ставки). "Учитель другої категорії отримає підвищення з 11 124 до 12 053 грн." До чего же противно.
Мaria Dvoretska
середня розрахункова заробітна плата молодого вчителя без категорії та стажу роботи зміниться з 9 015?! Брехня ! Так, без категорії, але 11 років стажу, 23 год/тиждень на руки 7800
Местный
Ещё один интересный момент: "підвищення заробітної плати освітян, які працюють у школах". Педагогические работники только в школах, получается?))
Местный
Пришёл с этой статьёй в бухгалтерию, показал и в ответ был дикий смех)))
Ментор
Для Местный: В ліцеї бухгалтер мовчки кліпала очима на запитання, чому два вчителя, які одночасно прийшли із одного вишу і мають одинакове навантаження в одинкових паралелях, отримують майже на 30% різну заробітню плату. Потім адміністрація поправила, що то "комп’ютери самі рахують". Ага, мабуть якраз ті, які забули передати, лише на папері.
Коментувати
Лидия
А потом читаешь коментарии родителей, которые читают такие статьи и верят, что учителя "зажрались, работать не хотят, деньги гребут лопатой и т.д."
"Слава громадам"
Маю ставку директора 9300 гривень множу на підвищення 8,4%, виходить плюс 781 гривня. Тепер задача для третього класу 9300+781=10081 гривня. Питання, а як вийде 17057 гривень? ВІДПОВІДЬ: ПЕРЕСТАНЬТЕ БРЕХАТИ ЛЮДЯМ.
"Слава громадам"
Маю ставку директора 9300 гривень множу на підвищення 8,4%, виходить плюс 781 гривня. Тепер задача для третього класу 9300+781=1081 гривня. Питання, а як вийде 17057 гривень? ВІДПОВІДЬ: ПЕРЕСТАНЬТЕ БРЕХАТИ ЛЮДЯМ.
Київська школа
Маю пропозицію. Роздруковуємо з офіційного сайту МОН табличку з зарплатами https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2022-umovi-prijomu-do-zakladiv-vishoyi-osviti-zareyestrovano-v-minyusti та йдемо в бухгалтерію вимагати зарплату, яку написала анонімна особа з прес-служби МОН. Але, якщо Міністр Шкарлет не спростовує і не видаляє ці цифри, то сміливо потрібно вимагати їх виплати.
Мария
Должно быть стыдно писать эту информацию на официальном сайте. Таких ставок в природе не существует. Вводите людей в заблуждение.
Анатолій
Ставка директора школи І-ІІІ ступенів до 300 учнів на сьогоднішній день становить 7646,35 грн.
Я
Это где это у молодого учителя 8тыс?
Ментор
Для Я: Звісно - не в Україні.
Коментувати
Бро
Конкретную фамилию того человека,который наврал, написав данную статью,- в студию! Мы подадим на него в суд коллективный иск за клевету!
Якось так
Для Бро: Автор – пресслужба Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/news/zarplati-osvityan-zzso-zbilshatsya-na-84
Коментувати
Анатолій
Ставка молодого вчителя з 1 грудня 2021 року буде становити (а це 11 тарифний розряд) 5699 грн. + підвищення на 10% згідно Постанови КМУ №22 від 11.01.2018р. Отже ставка складе 6269,13 грн. Мінімальна заробітна плата з 1 грудня 6500 грн. Тому йому ще доплатять 230,87 грн., а не 9768.
УЧИТЕЛЬ Я
Для Анатолій: и налоги вичтіть скільки залишиться! Що за піздьож!!! Ось і не хочуть йти у школу. В медсестри вже 13500, а у вчмтеля ніт! Медсестрі можна не вакцинуватись, а вчителю ніт!!! Заїпали вже вконець!!!!
Коментувати